Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

czy tylko ja mam taki błąd, że jak się rejestruję wyskakuje pin jest za krótki, minimalnie 4 cyfry.  a obok napisane max 4 cyfry :D wtf

sygna2.png

Opublikowano

Za dużo ulepszaczy. Poexpiłem chwile i 10 ulepszaczy (wszystkie inny rodzaj). Stwory w red lesie za mocno biją. 2-3 grupki wierzb/pniaków i padasz. 

W grocie nie ma chyba tych żołnierzy itd. są stwory z sohan

Opublikowano

Albo jestem ślepy albo pisze jak byk w zapowiedzi "Strona pojawi się w Prezentacji serwera" , a widzę ,że ludzie się rejestrują. Mógłby ktoś podać tą stronę? Po prostu jej nie widzę xD

Opublikowano

Albo jestem ślepy albo pisze jak byk w zapowiedzi "Strona pojawi się w Prezentacji serwera" , a widzę ,że ludzie się rejestrują. Mógłby ktoś podać tą stronę? Po prostu jej nie widzę xD

metinek.eu  xD

sygna2.png

Opublikowano

Metinek.eu

 

Szybka zmiana chaneli nie działa. Nie używajcie tego, bo potem macie błąd i nie da się włączyć clienta

Tak wiem co do zmiany to wina ip, ponieważ skrypt nie czyta prawidłowo. 

Zostanie to naprawione.

Opublikowano

A pachera wrzuciliście czy jak? Bo na stronie go nie ma.

+

Podany przez ciebie email jest zablokowany!   ( @autograf.pl - ten z onetu )

2662114216934981012447.png

Opublikowano

Poprawcie drop płonących grzyw dropiąc przez 15min dropła 1 .....

Opublikowano

Wpisałem chyba z 5/6 innych email'i i nic się nie dzieje tylko to wyskakuje a do gry nie mogę się zalogować bo wyskakuje mi że mam złe hasło lub login ...

Proszę wyjaśnić ten błąd na stronie podczas rejestracji : Podany przez Ciebie email jest zablokowany. 

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Będę tu wypisywał co nie pasuje. ;d

1. Itemy za szybko znikają.

2. BS nie działa

3. Chanele padają

Opublikowano

Czy może ktoś wie jak uniknąć tego błędu bo od pomocy administracji się nie doczekam widocznie.

 

Takie coś mam przy rejestracji Podany przez Ciebie email jest zablokowany.

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Pogralem chwile i troszke bugow jest, ale trzeba przyznac, ze gosc wykonal kawal dobrej roboty, bo gra sie zajebiscie :)

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Czy może ktoś wie jak uniknąć tego błędu bo od pomocy administracji się nie doczekam widocznie.

 

Takie coś mam przy rejestracji Podany przez Ciebie email jest zablokowany.

 

wp działa na 100% sam zakładałem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...