Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaktualizuj sterowniki do karty, masz zainstalowany najnowszy directx przystosowany do twojej karty?

Albo zresetuj kompa ;p

 

Nowy pc i nie resetowałem po instalowaniu sterów do karty.

 

Up:

Wiem, ale już rozwiązałem, ale i tak dzięki :D

 

Kiedy będzie można się już zalogować ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko Działa. Przepraszam ja za to. Miałem źle skonfigurowane pliki i musiałem to zrobić na nowo.

Jeszcze restart żeby uruchomić channele i można wbijać!

Opublikowano

Wszystko Działa. Przepraszam ja za to. Miałem źle skonfigurowane pliki i musiałem to zrobić na nowo.

Jeszcze restart żeby uruchomić channele i można wbijać!

nie ma to jak spóźnienie paru h co nie ? miejmy nadzieje ze na officialu tak nie bedzie bo serwer op ;D

napiszcie jak bedzie online

Opublikowano

Serwer na razie ON,Bugi aktualnie naprawiamy na bieżąco lecz są to póki co czysto wizualne :>

 

 

 

A ja dziś spędze całą noc by do dziś rana strona działała prawidłowo :)

 

Pozdrawiam

[HA]True

Opublikowano

Mi nie dziala dalej reje :(

Co dokładnie masz?

Załóż na wp na testy tylko. Potem zostanie to naprawione.

Opublikowano

Podany email zablokowany . . ..

Możesz podać jaką domenę on ma?

Opublikowano

Pograłem chwile i wniosek:

- dodajcie autopoty

- kamień duchowy jest za drogi (50kk od razu nie da się dropnać i już użyłem dwa i dwa nie weszły...)

- za szybko znikają itemy z ziemi (nie zdąży zebrać pieniędzy z ziemi) 

- nie działa BS

- 54 lvl i nadal brak misji - albo bug, albo nie dodaliście misji

Opublikowano

Szybka zmiana Ch nie działa... teraz wyskakuje mi taki błąd gdy włączam clienta...

http://zapodaj.net/c4b251659a74c.png.html

-Wgl to ikonka dłoni przebicia i dłoni krytyka wygląda tak samo.

-Nie no to jest śmieszne kamyki po 50kk i już 4 spalił.... Zmniejszcie cene lub zróbcie szanse 100%

- Drop magicznych metali jest żałosny... Około 10metków i tylko 1 dropnął? Podobno jest 90% i miało kilka sztuk dropić...

- exp jak na lajtowy serwer nie jest zbyt szybki. ;p

Opublikowano

Trzeba chwilkę poczekać, true ogarnia stronę aby poprawnie działała :)

Przepraszamy!!!

 

 

GMail zablokowany jako email do rejestracji? Normalni jesteście?

518831445005751729602.png

Opublikowano
Drop magicznych metali jest żałosny... Około 10metków i tylko 1 dropnął? Podobno jest 90% i miało kilka sztuk dropić...

 

Po to jest beta, żeby błędów wyszukać :P napisaliśmy im to może poprawią to :)

Opublikowano

Tak własnie spokojnie, już będę wszystko poprawiał co do dropu itp. Dzisiaj ludzie mi już pisali i na ts mówili ale byłem padnięty i nie miałem sił tego wprowadzić.

Teraz czas na poprawki :)

Opublikowano

Gdzie handlarka w shinsoo ? xDDD ok sory byłem na mapie startowej 

 

ps po co 1 ziolona i fioletowa pota na start ? :(

 

nie działa bs

usuńcie to pod przecinkiem w kliencie....

91.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...