Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na gmailu nie działa, próbowałem na 2 mailach i jest napisane "Podany przez ciebie email jest zablokowany"

 

@up szybszy ;p

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

na wp działa, ale gdy wchodzę w link potwierdzający to wyskakuje takie coś:

 

Error 404!

/active/b276ac3a19f0d842eeec871049ec2b6b/bHVrYXN6azE1OUB3cC5wbA==

File Not Found!

 

Opublikowano

LINK DO PATCHERA:

scan

 

Skan jak ktoś może niech podrzuci :>

Rejestracja na razie na gmail nie działa,zaraz to bd naprawiał,natomiast na każdym innym już powinno śmigać,ewentualnie jeśli coś poza gmailem proszę pisać pod tematem.

Serwer już ON,teraz ciężka noc przed moją osobą żeby ogarnąć tą przepiękną strone...

Bugi póki co zgłaszać możecie na TS,natomiast jutro ew.w niedziele powinno funkcjonować forum oraz tzw.support :)

Pozdrawiam

True...

 

 

@UP

Poprawione już jest do 32

Opublikowano

Nazwa serwera jest malo kreatywna.Gdzie grasz? Na metinku.To do mnie nie przemawia.

 

// Strona nie trybi?

Strona działa:

Ściągnijcie patchera aby pobrać resztę plików:

xx
Opublikowano

LINK DO PATCHERA:

xx

 

Skan jak ktoś może niech podrzuci :>

Rejestracja na razie na gmail nie działa,zaraz to bd naprawiał,natomiast na każdym innym już powinno śmigać,ewentualnie jeśli coś poza gmailem proszę pisać pod tematem.

Serwer już ON,teraz ciężka noc przed moją osobą żeby ogarnąć tą przepiękną strone...

Bugi póki co zgłaszać możecie na TS,natomiast jutro ew.w niedziele powinno funkcjonować forum oraz tzw.support :)

Pozdrawiam

True...

 

 

@UP

Poprawione już jest do 32

nadal wyskakuje że za długie hasło...

UppeD/dyk papu

Opublikowano

Włączył się patcher, coś tam niby pobrało, klikam "Start gry" to ciągle się włącza config od metka  <_<

Włącz przez Metinek.exe

Opublikowano

Ok. Metka włączyłem, niby logowanie ON, chanelle ON ale wyskakuje że login albo hasło nie prawidłowe, skoro wpisuje prawidłowe :lol:

Opublikowano

Kilka błędów :

 

- Patcher po kliknięciu start gry, nie odpala jej lecz config.

- Na stronie widnieje 6 chaneli, natomiast w grze jest ich 5

- Regulamin z Dreikona ( poprawcie nazwę tylko )

 

Aktualnie tyle, potem dojdzie więcej jak wystartuje. Z kolegami zamierzamy dzisiaj wyłapać troszkę bugów o ile takowe są ;)

empty

 

Opublikowano

jak akceptuje konto na emailu to wyskakuje error, usuncie potwierdzanie linku na poczie 


wolf.gif

Opublikowano

Co jest ?

Odpalam clienta a tutaj : Sorry, you system does not support 3d graphics.

Zaktualizuj sterowniki do karty, masz zainstalowany najnowszy directx przystosowany do twojej karty?

Albo zresetuj kompa ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...