Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Panowie ale nie ma opier****nia się ruszajcie z tą betą w końcu ... 

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Odpalcie tą strone .. -,-

Chce wejść i pograć.

Wbić max lvl

i wyjść xxxDD

Ale ty jestes kretynem xD Kilka dni temu plakales, ze tak pozno beta i nie bedziesz tu gral, jednak wrociles i tylko irytujesz ludzi. Nie ogarniam cie, placzku.

Sielu, bedzie mozna jeszcze dzis zagrac? :)

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Strona już działa lecz wymaga jeszcze konfiguracji.

Opublikowano

Ale ty jestes kretynem xD Kilka dni temu plakales, ze tak pozno beta i nie bedziesz tu gral, jednak wrociles i tylko irytujesz ludzi. Nie ogarniam cie, placzku.

Sielu, bedzie mozna jeszcze dzis zagrac? :)

Ciesze się , tylko kupci nie zrób.

Mama Cie już nie podetrze :(

 

 

------------------------

 

Fajna grafika , sami robiliście ?

Strona by bombwork robi wrażenie

True to zalatwil :D ?

Opublikowano

Naprawialiście błąd ponad 5 godzin ? 

Mam nadzieje ze jeszcze dziś wejdziemy pograć :)

Będziecie miec jakies dobre forum ? 


wolf.gif

Opublikowano

Ciesze się , tylko kupci nie zrób.

Mama Cie już nie podetrze :(

 

 

------------------------

 

Fajna grafika , sami robiliście ?

Strona by bombwork robi wrażenie

True to zalatwil :D ?

No no, mega pancz  :)  Nie mam nawet ochoty odpisywac na te twoje marne prowo.

Kiedy forum bedzie dzialalo?

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Naprawdę jeszcze trochę. Została tylko strona i ruszamy!!

Jeszcze raz przepraszamy. 

Opublikowano

Najs

 

ch5, ch6 - on

logowanie - on

mysql - on

 

Teraz tylko konto założyć i jazda :D

 

Btw. zmieńcie w regulaminie z Dreikon na Metinek ;]


 

empty

 

Opublikowano

Polecam zmienić regulamin, True poszedł na gotowca, plz...

1. Każdy użytkownik serwera Dreikon.pl zobowiązuje się do przeczytania i zaakceptowania regulaminu.
2. Regulamin jest zbiorem zasad jakie obowiązują w grze. Nieznajomość tych zasad nie zwalnia z poniesienia konsekwencji po złamaniu punktu regulaminu.
3. Administrator Gry ma zawsze racje, jego zdanie jest ostateczne i nie podlega regulaminowi.
4. Informacje o zmianach w regulaminie będą zamieszczane na stronie głównej Dreikon.pl - regulamin może ulec zmianie w każdej chwili. 
Konta i gra

1. Login konta, nick postaci, nazwa gildii oraz nazwa sklepu nie może zawierać wyrazów rasistowskich i powszechnie uważanych za obraźliwe.
2. Zabrania się używania słów obraźliwych oraz gróźb do życia realnego w wiadomościach prywatnych i na czacie.
3. Każdy gracz ma obowiązek odpisać Administracji na wiadomość prywatną, jeżeli postać wykonuje jakiekolwiek czynności.
4. Wszystkie konta wraz z zawartością należą do zespołu Dreikon.pl
5. Handel kontami, a także przedmiotami nie jest zabroniony. Zespół Dreikon.pl nie ponosi odpowiedzialności za problemy wynikłe podczas próby ich sprzedaży lub wymiany.
6. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoje konto, zespół Dreikon.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich kradzieże.
7. Zespół Dreikon.pl w miare możliwości będzie pomagać w odzyskiwaniu kont oraz surowo karać oszustów.
8. Zakazuje się manipulowaniem klientem gry (używanie kamermod, WH itp.)
9. Zespół Dreikon.pl nie ponosi odpowiedzialności za znikające przedmioty w wyniku ataków, problemów technicznych oraz błędów w grze.
10. Zwroty w/w przedmiotów będą uwzględniane tylko w przypadku potwierdzenia logów gry.
11. Próby podszywania pod Administracje oraz jakiejkolwiek reklamy karane będą banicją na adres IP.
12. Każdy gracz jest zobowiązany do poinformowania Administracji o wykrytym błędzie gry.
Tabela Kar

1. Omijanie cenzury na czacie: banicja na chat 3h
2. Obraza graczarn - pierwsze wykroczenie: banicja konta 1-3 dnirn - drugie wykroczenie: banicja konta 3-7 dni - trzecie wykroczenie: banicja konta 7-30 dni - czwarte wykroczenie: banicja konta 30-365 dni
3. Manipulacja klientem gry, bot: banicja konta 25 lat - banicja kont powiązanych.
4. Podszywanie się pod Administracje - banicja na adres IP oraz kont powiązanych.
5. Reklamy - banicja na adres IP oraz kont powiązanych.
6. Oszustwa w grze - banicja na adres IP oraz kont powiązanych.

Odwołania od banicji składamy na forum/ts3 (według wymaganego wzoru).
Odwołanie można złożyć maksymalnie do 3 dni od założenia blokady konta.

1394047278-U990178.png

Opublikowano

 

Polecam zmienić regulamin, True poszedł na gotowca, plz...

1. Każdy użytkownik serwera Dreikon.pl zobowiązuje się do przeczytania i zaakceptowania regulaminu.
2. Regulamin jest zbiorem zasad jakie obowiązują w grze. Nieznajomość tych zasad nie zwalnia z poniesienia konsekwencji po złamaniu punktu regulaminu.
3. Administrator Gry ma zawsze racje, jego zdanie jest ostateczne i nie podlega regulaminowi.
4. Informacje o zmianach w regulaminie będą zamieszczane na stronie głównej Dreikon.pl - regulamin może ulec zmianie w każdej chwili. 
Konta i gra

1. Login konta, nick postaci, nazwa gildii oraz nazwa sklepu nie może zawierać wyrazów rasistowskich i powszechnie uważanych za obraźliwe.
2. Zabrania się używania słów obraźliwych oraz gróźb do życia realnego w wiadomościach prywatnych i na czacie.
3. Każdy gracz ma obowiązek odpisać Administracji na wiadomość prywatną, jeżeli postać wykonuje jakiekolwiek czynności.
4. Wszystkie konta wraz z zawartością należą do zespołu Dreikon.pl
5. Handel kontami, a także przedmiotami nie jest zabroniony. Zespół Dreikon.pl nie ponosi odpowiedzialności za problemy wynikłe podczas próby ich sprzedaży lub wymiany.
6. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swoje konto, zespół Dreikon.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich kradzieże.
7. Zespół Dreikon.pl w miare możliwości będzie pomagać w odzyskiwaniu kont oraz surowo karać oszustów.
8. Zakazuje się manipulowaniem klientem gry (używanie kamermod, WH itp.)
9. Zespół Dreikon.pl nie ponosi odpowiedzialności za znikające przedmioty w wyniku ataków, problemów technicznych oraz błędów w grze.
10. Zwroty w/w przedmiotów będą uwzględniane tylko w przypadku potwierdzenia logów gry.
11. Próby podszywania pod Administracje oraz jakiejkolwiek reklamy karane będą banicją na adres IP.
12. Każdy gracz jest zobowiązany do poinformowania Administracji o wykrytym błędzie gry.
Tabela Kar

1. Omijanie cenzury na czacie: banicja na chat 3h
2. Obraza graczarn - pierwsze wykroczenie: banicja konta 1-3 dnirn - drugie wykroczenie: banicja konta 3-7 dni - trzecie wykroczenie: banicja konta 7-30 dni - czwarte wykroczenie: banicja konta 30-365 dni
3. Manipulacja klientem gry, bot: banicja konta 25 lat - banicja kont powiązanych.
4. Podszywanie się pod Administracje - banicja na adres IP oraz kont powiązanych.
5. Reklamy - banicja na adres IP oraz kont powiązanych.
6. Oszustwa w grze - banicja na adres IP oraz kont powiązanych.

Odwołania od banicji składamy na forum/ts3 (według wymaganego wzoru).
Odwołanie można złożyć maksymalnie do 3 dni od założenia blokady konta.

STRASZNE

DAŁEM GOTOWY REGULAMIN NA BETE

ZABIĆ SIE IDE,WRECZ WYKASTROWAĆ

 

 

 

Serio z względu na wyjątkowo duże nerwy przez duże opóźnienie uruchomienia bety,takie posty mnie po prostu irytują,uruchomić stronę i tak będzie nie którym źle bo regulaminu na becie się dowalą...

 

Co do serwera,postaram się zaraz ogarnąć reje i uruchomimy jakoś betke przed 24....

Opublikowano

STRASZNE

DAŁEM GOTOWY REGULAMIN NA BETE

ZABIĆ SIE IDE,WRECZ WYKASTROWAĆ

 

 

 

Serio z względu na wyjątkowo duże nerwy przez duże opóźnienie uruchomienia bety,takie posty mnie po prostu irytują,uruchomić stronę i tak będzie nie którym źle bo regulaminu na becie się dowalą...

 

Co do serwera,postaram się zaraz ogarnąć reje i uruchomimy jakoś betke przed 24....

Plz, bez spiny, True. Nerwy Ci puszczają? 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Zawsze w kliencie już był patcher ale ok jak tam chcą :D

Tak chcemy,czeba czekać,teraz zabawa w skryptach strony by rejestracja działała-Dać nową strone i tak będą nowe problemy...

 

 

Plz, bez spiny, True. Nerwy Ci puszczają? 

Napisałem post wcześniej że irytują mnie po prostu tego typu postu w aktualnej chwili z względu na duże opóźnienie bety przez kilka sytuacji jakie miały miejsce dziś.

 

 

 

@Edit

Rejestracja już dziala.

Jesli komus nie dziala niech poda poczte na jakiej mu nie dziala :>

Pozdrawiam

True

Opublikowano

Tak chcemy,czeba czekać,teraz zabawa w skryptach strony by rejestracja działała-Dać nową strone i tak będą nowe problemy...

 

 

Napisałem post wcześniej że irytują mnie po prostu tego typu postu w aktualnej chwili z względu na duże opóźnienie bety przez kilka sytuacji jakie miały miejsce dziś.

 

 

 

@Edit

Rejestracja już dziala.

Jesli komus nie dziala niech poda poczte na jakiej mu nie dziala :>

Pozdrawiam

True

 

gmail.com ;]

empty

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...