Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i co z tym serwerem? Ktoś coś słyszał? Ktoś coś wie?

Jeszcze trochę.

Mocno przepraszamy ale tak wynikło. Pojawiły się błędy.

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No i dzięki temu, odpadnie wam trochę graczy.

Czekaliśmy tydzień na bete, a tu bety nie ma ;x

Kiedy będzie ? Dzisiaj jeszcze ?

 

Klienta pobrać tego, co jest w opisie ?

Beta może się pojawić w nocy, trwa ostatnia konfiguracja i poprawa.

Wiem przepraszamy.

Staramy się aby tak było! Mało zostało.

 

Tak ten klient, potem pojawi się na stronie link do patchera.

Opublikowano

Beta może się pojawić w nocy, trwa ostatnia konfiguracja i poprawa.

Wiem przepraszamy.

Staramy się aby tak było! Mało zostało.

 

Tak ten klient, potem pojawi się na stronie link do patchera.

 

Tylko szkoda, że nie można go pobrać ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Apropo bety. Co z rejestracją? Kiedy udostępnicie nam dostęp do strony? Nie patrząc wiele ludzi chciałoby się już zarejestrować; )

1-01-800x200.jpg

Opublikowano

Apropo bety. Co z rejestracją? Kiedy udostępnicie nam dostęp do strony? Nie patrząc wiele ludzi chciałoby się już zarejestrować; )

Będzie jak tylko ruszy to co najważniejsze. 

Wszystko wrzucimy. 

Opublikowano

Junges, ty serio człowieku jesteś jakiś pierdolniety?

Gracze odejdą bo naprawiaja buga który pojawił się dwa tygodnie przed startem, serio weź się zastanów bo to śmieszne, że na 700 postow tu 400 jest twoich .

Serwer polecam że względu na adminow.

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

A kiedy strona będzie ?

Jak ruszy serwer to od razu będzie strona.

Opublikowano

Jak ruszy serwer to od razu będzie strona.

 

A mógłbyś podać przybliżoną godzinę ? czy nie da rady podać ?

Opublikowano

Już lepiej jak beta będzie od jutra od 10:00 niż w nocy, nie każdy może w tym czasie korzystać z komputera.

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

Serwer już działa (Nareszcie) Jeszcze ostatnie testy i Ruszamy!!! Arsob jeszcze musi stronę skonfigurować i miejmy nadzieje wszystko ruszy! 

Opublikowano

Jeszcze nigdy tyle nie czekałem na żaden serwer metina ;p Ale mam nadzieję, że warto ;) 

 

Na bete niestety nie wpadnę, bo jak już grać to grać, a nie mieć eq za 1 yang xD 

 

Mam jeszcze pytanko o ile nie było zadane w tych wszystkich stronach:

 

a) warto będzie kupować marmurki czy będziemy mieli takie dmg, że nie potrzeba nam marmurków?

Opublikowano

SZYBKO STARTUJE , btw. gra ktoś w lola i mi powie dlaczego kur wa mialem dzisiaj aktualizacje gralem se gralem teraz mi wylaczyl sie komputer i mam 33 % aktualizacji a jestem w rundzie patch 4.8 zajebisty

Opublikowano

Już lepiej jak beta będzie od jutra od 10:00 niż w nocy, nie każdy może w tym czasie korzystać z komputera.

Czemu rano chcesz na becie w topce się znaleźć czy bugów szukać?

 

Sielu mógłbyś mi podać link do clienta który na 100% działa?

 

Faber est quisque suae fortunae

Opublikowano
SZYBKO STARTUJE , btw. gra ktoś w lola i mi powie dlaczego kur wa mialem dzisiaj aktualizacje gralem se gralem teraz mi wylaczyl sie komputer i mam 33 % aktualizacji a jestem w rundzie patch 4.8 zajebisty

Też tak wczoraj miałem rano mi sie zaktualizowało a jak wieczorem znowu włączyłem kompa to od nowa szło. Nmw ale dzisiaj już normalnie.

Opublikowano

Odpalcie tą strone .. -,-

Chce wejść i pograć.

Wbić max lvl

i wyjść xxxDD

 

Ty masz najeb ane w tej twojej główce, najpierw pisze, że nie będzie grał a teraz chce wbić max lvl ... i to na becie idiota 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...