Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ UP ALL

Spinacie jakby to był oficjalny start i nie wiadomo co się stało. :>.

Lepiej, że to teraz wystąpiło i naprawią niż na oficjalnym można by powiedzieć, że administracja już 1 buga na becie znalazła :) + dla nich :D.

Powodzenia.

Reklama w sygnie.


  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Skoro tak na becie to co na starcie hmm ?

 

No chyba po to jest beta, żeby wyłapać błędy i żeby ich na starcie nie było geniuszu?

 

Jeżeli teraz naprawią ten problem to na oficjalnym starcie go nie będzie - logic.

 

Co do serwera, wszystko pobrane i czekam tylko na autopatcher i włączenie ;)

empty

 

Opublikowano

No chyba po to jest beta, żeby wyłapać błędy i żeby ich na starcie nie było geniuszu?

 

Jeżeli teraz naprawią ten problem to na oficjalnym starcie go nie będzie - logic.

 

Co do serwera, wszystko pobrane i czekam tylko na autopatcher i włączenie ;)

Nie chodzi o błąd geniuszu ^^ Chodzi o sam fakt, że nie dali rady.

Opublikowano

Nie chodzi o błąd geniuszu ^^ Chodzi o sam fakt, że nie dali rady.

Weź wyjdź, bo tylko ludzi denerwujesz. Czekam na betę! :)

Opublikowano

Arsob nareście się pojawił :)

Juz jesteśmy w trakcie diagnozowania błędu i myślę że zaraz można oczekiwać pierwszych postów od siela z linkami,infem itd ;)

Lecz proszę jeszcze o chwilkę cierpliwości :)

Pozdrawiam

True!

Opublikowano

Spokojnie ludzie. True wszystko wyjaśnił.

Przepraszamy za problemy, ale lepiej żeby to było teraz niż potem.

Opublikowano

Czemu nie mogę pobrać klienta?

Pobierz przez google chrome.

Też miałem problem z pobraniem przez mozilla,ale uporałem się z nim poprzez zmiane przeglądarki.

Opublikowano

Konfident ? Hmm no rzeczywiście ;dd Nie poć się już bo pewnie pisałeś to od wczoraj .

dalsza dyskusja z tb nei ma sensu ;) na pewno psize to od wczoraj, skoro swój zalosny post napsiałes o 18l48.  #Konfident

 

Jol pis

bb68.png

Opublikowano

Skoro tak na becie to co na starcie hmm ?

To jest beta nie rozumiesz że  BETA właśnie do tego służy?Ty chcesz na becie grać czy szukać bugów i grać boshe nie ogarniam takich ludzi.

 

I mam jeszcze takie pytanie dotyczące serwera :D Czy będzie serwera wiki? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...