Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest hasło założone. 

 

@Edit : nvm. tsgames.pl działa i nie ma hasła ;]

hym? jakoś ktoś przed chwilą wszedł normalnie.

 

@UP Tak właśnie:

tsgames.pl tylko że Centrum: Metinek.eu xD

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

rozumiem, ze start bety o godzinie 17.30 tak?

 

Tak, beta startuje o 17:30 dzisiaj.

 

Clienta już możecie pobrać na samej górze tematu.

empty

 

Opublikowano

No, no dużo osób marudziło, że beta dopiero w piątek itp.. A co? No właśnie już piątek, zleciało bardzo szybko. Do zobaczenia o 17:30 ;)

Opublikowano

Jak skończy się beta, to będzie można po prostu tego klienta który jest teraz zaktualizować czy trzeba nowego ściągać ?

 

PS. Jak mam zalaczyć metina ? XDD nie mam nigdzie pliki .exe xD

91.jpg

Opublikowano

Czy nie ma klienta na innym hostingu ? bo tego nie cierpię, do tego mam zawsze problemy z pobraniem z tej strony. dobija do np. 80% i stop. potem odświeżam i dobija do np.70 i znów stop aż za którymś razem się uda ale to długooo ;/.

sygna2.png

Opublikowano

Jak skończy się beta, to będzie można po prostu tego klienta który jest teraz zaktualizować czy trzeba nowego ściągać ?

 

PS. Jak mam zalaczyć metina ? XDD nie mam nigdzie pliki .exe xD

 

Dzisiaj przed 17:30 będzie udostępniony auto-patcher który pobierze Ci pliki potrzebne do gry na becie ;)

empty

 

Opublikowano

Czy nie ma klienta na innym hostingu ? bo tego nie cierpię, do tego mam zawsze problemy z pobraniem z tej strony. dobija do np. 80% i stop. potem odświeżam i dobija do np.70 i znów stop aż za którymś razem się uda ale to długooo ;/.

A z jakiej przeglądarki korzystasz? Ja mam Operę i nie zdarzyło mi się nigdy, aby na mega.co.nz coś się zacinało.

Opublikowano

Mam nadzieję ze po kilku dniach zainteresowanie wzrośnie, bo 500 graczy to nie zbyt duzo.


wolf.gif

Opublikowano

Mam nadzieję ze po kilku dniach zainteresowanie wzrośnie, bo 500 graczy to nie zbyt duzo.

 

Hahgaga ziomek, to jest zapowiedź i tak dobrze, jak jest ponad 400 w zapowiedzi.

Na starcie 30 maja pewnie powyżej 800 minimum będzie. 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Jak skończy się beta, to będzie można po prostu tego klienta który jest teraz zaktualizować czy trzeba nowego ściągać ?

 

PS. Jak mam zalaczyć metina ? XDD nie mam nigdzie pliki .exe xD

tak bo będzie patcher przecież.

KsdzBq1.jpg

Opublikowano

Serwer na który czeka wiele osób, w tym ja.

Życzę wam z całego serca, aby wasz projekt wypalił, gdyż bardzo mało jest takich serwerów, do tego True na którym można polegać.

Czekamy na oficjalną wersję serwera, powodzenia!

Opublikowano

Pobierając clienta z mega wyskakuje błąd. Można prosić o inny hosting? 

 

Pobierz przez chrome to nie bd mial problemu

Opublikowano

A z jakiej przeglądarki korzystasz? Ja mam Operę i nie zdarzyło mi się nigdy, aby na mega.co.nz coś się zacinało.

mozilla  ;/

sygna2.png

Opublikowano

mozilla  ;/

 

do mozilli musisz miec specjalna wtyczke ktora i tak czasem zawodzi, dlatego lepiej pobierac przez chrome

Opublikowano

Dobra, klient wrzuca się na speedy.sh, jak skończę wrzucę linka wraz z skanem.

 

mozilla  ;/

Spróbuj Operą lub poczekaj, za nie długo będzie klient na speedyshare.

 

@Edit Jeszcze 35% ;)

 

Mógłby ktoś zarzucić postem, żeby link był już na nowej stronie i bez edytowania :)?

Opublikowano

kiedy będzie plik, aby włączyć clienta? 

Będzie niedługo jak wszystko co do konfiguracji przetestujemy. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...