Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie biżuterii czy dodacie do handlarzy przetopy ?

Przetopów nie ma w żadnej biżuterii. Przetopów nie ma i nie będzie ze względu obniżonego dmg wszystkich potworów :)

Jeżeli chodzi o pvp to biżuteria ma zwiększone bonusy :)

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Truta skąd? Sorka nie doczytałem

2.Jaka szansa na metal z metinów?

3.Czy ulepszacze w zwykłym lesie bedą na coś potrzebnego czy jakieś lewe :D ?

4.Czy na pieczeciach w DT, będzie dropić 1 na spot czy odrazu 5 ( było by przyjemniej )

5.Jaka szansa na drop truty z ripa

6.Dropi ze szkaty czy na ziemie? ( riper )

2ntwai9.gif

Opublikowano

1.Truta skąd? Sorka nie doczytałem

2.Jaka szansa na metal z metinów?

3.Czy ulepszacze w zwykłym lesie bedą na coś potrzebnego czy jakieś lewe :D ?

4.Czy na pieczeciach w DT, będzie dropić 1 na spot czy odrazu 5 ( było by przyjemniej )

5.Jaka szansa na drop truty z ripa

6.Dropi ze szkaty czy na ziemie? ( riper )

Ze szkat boosów. Boosów tych jest sporo. Polecam punkty odwagi = szkata.

90% na metal.

Będą potrzebne :) Np do bojowego.

Ze spota tyle że dt jest inne, bo pisałem je od 0.

To zależy od szczęścia. Każda broń 75lv ma taki sam % że wyleci ze szkaty czyli równy 50.

Drop ze szkaty, na ziemie z bosów będą leciały jedynie przepustki do dungeonów. 

Opublikowano

Ze szkat boosów. Boosów tych jest sporo. Polecam punkty odwagi = szkata.

90% na metal.

Będą potrzebne :) Np do bojowego.

Ze spota tyle że dt jest inne, bo pisałem je od 0.

To zależy od szczęścia. Każda broń 75lv ma taki sam % że wyleci ze szkaty czyli równy 50.

Drop ze szkaty, na ziemie z bosów będą leciały jedynie przepustki do dungeonów. 

 

Dodaj może tak, że drop ze szkaty to 100% broń 75 lv, żeby śmieci nie lotały.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Dodaj może tak, że drop ze szkaty to 100% broń 75 lv, żeby śmieci nie lotały.

Zyt łatwo by było :D dodając że jest kilka boosów z których ta broń może wylecieć.

Na 10 szkat ripera otrzymałem 5 broni na 75lv. 

Dt jest bez czasu, mozna robić kiedy się chce i bez ludzi więc mamy 100% że rip będzie tylko nasz!!!

Dodatkowo w lesie też są boosy z których możemy to zdobyć wiec jest ok.

Opublikowano

Mam pytanie czy na 7 piętrze z metka respią się moby czy masz to wyłączone? Nie ukrywam, że podczas respienia się mobów na piętrze i dodać do tego moby respiące się z metka sprawiają duży spadek fps'ow. Nie patrząc duża ilość ludzi nie ma komputerów z nasa i może być dla nich problemem to piętro.

Także proponował bym albo wyłączenie respienia się mobów z metka na 7 piętrze (twardości bodajże), lub wyłączenie respa mobów na 7 piętrze dt.

Mam nadzieje, że dość prosto i zrozumiale to wytłumaczyłem ; )

1-01-800x200.jpg

Opublikowano

True, zeby IS był ładny, przejrzysty i miły dla oka :D

Koniecznie dodajcie afro jak nie ma xD

ISem nie ja się zajmuje tylko Sielu :)

 

@Co do DDosów tam kolega pisał,to jest najmniejsze zmartwienie serwera,a kto nie wierzy wystarczy przejrzeć po każdym projekcie moim,i czy któryś kiedykolwiek miał problemy z takowym atakiem?:)

Pozdrawiam

True ;)

Opublikowano

Zyt łatwo by było :D dodając że jest kilka boosów z których ta broń może wylecieć.

Na 10 szkat ripera otrzymałem 5 broni na 75lv. 

Dt jest bez czasu, mozna robić kiedy się chce i bez ludzi więc mamy 100% że rip będzie tylko nasz!!!

Dodatkowo w lesie też są boosy z których możemy to zdobyć wiec jest ok.

 

To co za syf jeszcze będzie dropił z tej szkaty ?

 

Powiem wam, że jeżeli w isie będzie eq na potwory, to bez problemu hajs będzie wpływał i nie zakłóci to pvp itp.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

To co za syf jeszcze będzie dropił z tej szkaty ?

 

Powiem wam, że jeżeli w isie będzie eq na potwory, to bez problemu hajs będzie wpływał i nie zakłóci to pvp itp.

Żaden syf, wszystko to co jest w opisie to dropie :) 

 

Mam pytanie czy na 7 piętrze z metka respią się moby czy masz to wyłączone? Nie ukrywam, że podczas respienia się mobów na piętrze i dodać do tego moby respiące się z metka sprawiają duży spadek fps'ow. Nie patrząc duża ilość ludzi nie ma komputerów z nasa i może być dla nich problemem to piętro.

Także proponował bym albo wyłączenie respienia się mobów z metka na 7 piętrze (twardości bodajże), lub wyłączenie respa mobów na 7 piętrze dt.

Mam nadzieje, że dość prosto i zrozumiale to wytłumaczyłem ; )

Dt jest całkiem inne :) Nie ma takiego czegoś. Na becie się przekonasz i wszyscy inni.

Opublikowano

Powiem tak... Jeżeli:

- Serwer nie za trudny (Easy-Med)

- Nie będzie olewania graczy przez Administracje

- Navicata za erotyczne pokazy na skypie (tak takie rzeczy sie zdarzają ..)

- Exp dopasowany do potrzeb graczy

- Drop dopasowany do dobrej rozgrywki

- Wyeliminowanie jak największej ilości bugów

- Klasy będą równe (nie że Smok, Kler i BM na topce)

- Spoty będą respiły się normalnie nie po 3 dniach..

- Nie będzie unikatowych dopalaczy w IS dzięki którym np 80 lv połozy 170...

- Nie będzie banów za cytuję "nękanie poprzez zabijanie mniejszych lv" ~ Admin serwa Metek2.pl

- Nie będzie miliona ulepszaczy do 5 setów eq...( poważnie, to znudzi nawet weterana Metin2 )

 

To z całą pewnością zagram i gwarantuje sporą ilość graczy na serwerze.

Opublikowano

Powiem tak... Jeżeli:

- Serwer nie za trudny (Easy-Med)

- Nie będzie olewania graczy przez Administracje

- Navicata za erotyczne pokazy na skypie (tak takie rzeczy sie zdarzają ..)

- Exp dopasowany do potrzeb graczy

- Drop dopasowany do dobrej rozgrywki

- Wyeliminowanie jak największej ilości bugów

- Klasy będą równe (nie że Smok, Kler i BM na topce)

- Spoty będą respiły się normalnie nie po 3 dniach..

- Nie będzie unikatowych dopalaczy w IS dzięki którym np 80 lv połozy 170...

- Nie będzie banów za cytuję "nękanie poprzez zabijanie mniejszych lv" ~ Admin serwa Metek2.pl

- Nie będzie miliona ulepszaczy do 5 setów eq...( poważnie, to znudzi nawet weterana Metin2 )

 

To z całą pewnością zagram i gwarantuje sporą ilość graczy na serwerze.

Serwer nie jest za trudny. Ale ciężko mi było cokolwiek ustawić bez graczy :) Dlatego muszą wejść gracze i ocenić a ja to zmienię  tak szybko jak się da!

Olewanie? Takie coś z mojej strony nie jest mi znane.

Uśmiałem się.

Tak własnie tak, gracze będą decydowali jak ma lecieć exp.

Drop jest dopasowany, lecz gdzieś może być na mały % więc wystarczy że będzie za mało i ja to zmienię.

Bugi trzeba wyeliminować jak najszybciej się da! 

Klasy dopasowałem, ale tak jak w 1 zdaniu. Potrzeba tu graczy! Wtedy się dopasuje.

Spoty/ każda grupa na każdej mapie sie respi co 4 sekundy.

W is nie będzie nic do pvp. Będzie pierścień pvp ale jest on do zdobycia w grze dropie normalnie.

Nie będzie banów, po co mam kogoś banować? Nawet nie ma cenzury, to gracz odpowiada za swoje zachowanie a nie my.

Nie ma miliona :) Do lepszego eq jest ok 15 ulepszaczy.

Opublikowano

1.Sztabki dropią czy sam yang?

2.Czy w IS bedą rzeczy na potwory?

3.Czy w IS bedzie np fryz 10 ludzi ( fajna rzecz )

4.Prosiłbym, zeby nie bylo lizakow, kostiumów, petów 50% na ludzi

 

Czekam na bete i pozdrawiam!

Serwer MEGA!

2ntwai9.gif

Opublikowano

1.Sztabki dropią czy sam yang?

2.Czy w IS bedą rzeczy na potwory?

3.Czy w IS bedzie np fryz 10 ludzi ( fajna rzecz )

4.Prosiłbym, zeby nie bylo lizakow, kostiumów, petów 50% na ludzi

 

Czekam na bete i pozdrawiam!

Serwer MEGA!

Sztabki też dropią do eq.

Wierzchowce np.

Jeszcze nie wiem, bo nie ma fryzur.

Nie będzie nic takiego, bo petów nawet nie ma. Jest pierścień (3) do expa/pvp/i kryt szycie itp. Ale go można zdobyć bardzo łatwo ze szkaty boosa.

Opublikowano

1.Sztabki dropią czy sam yang?

2.Czy w IS bedą rzeczy na potwory?

3.Czy w IS bedzie np fryz 10 ludzi ( fajna rzecz )

4.Prosiłbym, zeby nie bylo lizakow, kostiumów, petów 50% na ludzi

 

Czekam na bete i pozdrawiam!

Serwer MEGA!

 

Wystarczy przeczytać posty wszystkie.

 

Będą rzeczy na potwory, fryz nie wiadomo bo, lizaki będą ale dorpią.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

No ale cheaterow bedziecie banowac xD?

 

Nie... Będą ich chwalić... :D

 

Co do is: Będzie można handlować PD na 7 dni ? czy jak się go kupi wpada nam w bonusy w górnym rogu ?

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

Nie... Będą ich chwalić... :D

 

Co do is: Będzie można handlować PD na 7 dni ? czy jak się go kupi wpada nam w bonusy w górnym rogu ?

Będzie pd i taki i taki. Jeden można zakładać a drugi można mieć w górnym rogu.

Opublikowano

Podoba mi się bardzo i to bardzo twoje podejście. Piszesz ze wszystko zależy od graczy i bardzo dobrze bo to jest serwer dla graczy.

Licze na jakąś reklamę ze strony True i na tłumy na serwerze. A jak z dropem yang będzie się rozwijał handel na serwerze czy nie za bardzo? 

 

Fryzury z bonusem 10 % na ludzi czy tam 10 % na potwory to nie jest zły pomysł :D.

Widzimy się jutro na becie   xD  xD  xD


wolf.gif

Opublikowano

Podoba mi się bardzo i to bardzo twoje podejście. Piszesz ze wszystko zależy od graczy i bardzo dobrze bo to jest serwer dla graczy.

Licze na jakąś reklamę ze strony True i na tłumy na serwerze. A jak z dropem yang będzie się rozwijał handel na serwerze czy nie za bardzo? 

Postaram się jeszcze dopasować yangi tak aby to nie były kosmiczne wartości.

Żeby np suma 500kk była dużą wartością. Bo zbyt duże sumy są bez sensu :)

Opublikowano

Jutro startuje beta , tak ?

 

Tak.

 

O której klient będzie do pobrania ?

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Opublikowano

Jutro startuje beta , tak ?

Tak jutro o 17:30. 

Klient będzie dzisiaj wieczorem prawdopodobnie jak wszystko w nim skonfiguruje :) tak do 23:00

Będzie gotowy już do 20 myślę, ale zależy od prędkości bo ostatnio nie mam jej dobrej. Potem pojawi się na 3 hostingach bo zostanie upnięty przez tgm.

Opublikowano

Postaram się jeszcze dopasować yangi tak aby to nie były kosmiczne wartości.

Żeby np suma 500kk była dużą wartością. Bo zbyt duże sumy są bez sensu :)

 

 

Pomniejsz yang o 10x np. 500kk to 5kk. Tak jak jest na jednym serwerze od True. Tam bardo urozmaicił się handel dzięki tej zmianie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...