Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to już w ogóle mnie urzekłeś <3

Pd i rękawice będą zdejmowane ? 

Tak jak najbardziej, są zdejmowane.

Dodam że pd został odbugowany i dodaje on 50% expa więcej, nie 100 jak to było wcześniej. 

ja obstawiam ponad 2k. ale zobaczymy :) oby jaknajwięcej !

My też chcemy jak najwięcej, ale pierw musimy tych graczy przekonać że warto :)

Na chcemy też tych graczy tylko na starcie! Chcemy ich zatrzymać u siebie. Po prostu, żeby zostali na naszym serwerze. 

Opublikowano

Oto SS z Oficjalnej strony Serwera Metinek.eu,Jak wam się podoba? :)

hg0vf3.jpg

No spoko, na każdym twoim serwie jest podobna strona

Opublikowano

No spoko, na każdym twoim serwie jest podobna strona

ta strona byla tylko na mestia i przez jakis czas mexilia

 

zagralbym ale za pozno start

Opublikowano

Zagram ale juz po becie :)

 

Pytanie Gumisie i podobni, wykupieni ? czy w dzień startu będzie DDOS za DDOSem ?

Akurat takimi desperatami nie jesteśmy żeby placic komuś żeby nie ddosował xDDD

Niech DDosują,lubię się pośmiać :)

Opublikowano

Akurat takimi desperatami nie jesteśmy żeby placic komuś żeby nie ddosował xDDD

Niech DDosują,lubię się pośmiać :)

 

Nie dmuchaj słowa na wiatr bo może się spełnić :)

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

ta strona byla tylko na mestia i przez jakis czas mexilia

 

zagralbym ale za pozno start

Dobija mnie takie podejście. Nie zagram bo za późno start. No ludzie -.-

1-01-800x200.jpg

Opublikowano

wszystko spoko, ale czy BM da radę ubić sam metka/bossa czy jak zwykle będzie bić 5 min -,-?

Tak jak już wcześniej pisałem. Ci co się wypowiedzieli to w większości nie chcieli aby klasy magiczne wyrównać.

Ciężko jest teraz powiedzieć, bo powróciłem ze starą konfiguracją jeżeli chodzi o expa magicznymi postaciami. Lecz na becie gracze sami sprawdzą i wtedy będzie można coś powiedzieć na ten temat.

Opublikowano

Akurat takimi desperatami nie jesteśmy żeby placic komuś żeby nie ddosował xDDD

Niech DDosują,lubię się pośmiać :)

 

Ty może będziesz sie śmiał, lecz twoi gracze już nie.

 

Jeśli sie powtórzy akcja z DDOS, lub zabawą komendami [jasno ciemno] EXP i inne to nikt grac nie będzie 

 

Beka z Jasno Ciemno w oczach po 30 minutach sie mieniło

 

W 100 % dobrze zrobiony OX ? żeby bugów w pytaniach nie było jak na 3/4 serwerach ?

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Ty może będziesz sie śmiał, lecz twoi gracze już nie.

 

Jeśli sie powtórzy akcja z DDOS, lub zabawą komendami [jasno ciemno] EXP i inne to nikt grac nie będzie 

 

Beka z Jasno Ciemno w oczach po 30 minutach sie mieniło

 

W 100 % dobrze zrobiony OX ? żeby bugów w pytaniach nie było jak na 3/4 serwerach ?

Co do jasno ciemno bash panel. Który zablokowałem gdy zaczynałem robić pliki.

Komend nie będzie bo ja to ja! Nie jestem głupkiem żeby zepsuć serwer i moją prace.. Nikt nic nie dostanie.

Co do ddos to ja się nie wypowiadam, tego się nie da powstrzymać ale ufam true. 

Tak 100%, specjalnie sprawdzałem każde pytanie lecz któreś może być złe. Ale jeżeli coś będzie źle to wystarczy mi napisać i ja to poprawię tak szybko jak będę mógł. 

Dodam nie wiem czy wiesz ale każde pytanie pisałem od nowa. Nie ma starych ani pytań pułapek. 

Opublikowano

True, zeby IS był ładny, przejrzysty i miły dla oka :D

Koniecznie dodajcie afro jak nie ma xD

Co do fryzurek to wprowadzę je w trakcie bety jak wszystko się ułoży. 

Mam je gotowe, wystarczy dodać w odpowiednie miejsca.. Będą w dropie np z bonusami na potwory lub coś innego. 

Aktualnie nie ma ich na serwerze. 

Opublikowano

Potwory agresywne czy spokojne? Ja jestem żeby były spokoje i same nie atakowały, bo przyjdzie ktoś naciśnie spację, zminimalizuje metka i cała noc tak może ;d

Opublikowano

Ja jestem za tym aby nie dodawać żadnych dupereli wystarczą stare klasyczne wierzchowce, nowe fryzury np. dredy irokez itp ...

Niech tylko to zostanie co napisałem bo jak tego jest więcej to później już to nie jest metin :D

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Ja jestem za tym aby nie dodawać żadnych dupereli wystarczą stare klasyczne wierzchowce, nowe fryzury np. dredy irokez itp ...

Niech tylko to zostanie co napisałem bo jak tego jest więcej to później już to nie jest metin :D

Bo nic takiego nie będzie :) Już napisałem do czego chce wrócić i tak będzie.

 

Potwory agresywne czy spokojne? Ja jestem żeby były spokoje i same nie atakowały, bo przyjdzie ktoś naciśnie spację, zminimalizuje metka i cała noc tak może ;d

W sumie to ludzie mają inne sposoby na zablokowanie pelerynki :P

Niektóre są agresywne niektóre nie. Jeżeli będzie taka decyzja graczy to zmienię :)

Opublikowano

Bo nic takiego nie będzie :) Już napisałem do czego chce wrócić i tak będzie.

 

W sumie to ludzie mają inne sposoby na zablokowanie pelerynki :P

Niektóre są agresywne niektóre nie. Jeżeli będzie taka decyzja graczy to zmienię :)

 

Dokładnie, bs id zmianek i masz autopelerynke ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Mam pytanie odnośnie biżuterii czy dodacie do handlarzy przetopy ?

Nick Metin:Qrs/Battlefield Heros:EVEG                                                                              GoLGis : )


1699886561.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...