Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodajcie aby można było łaczyć te metale oraz inne rzeczy,żeby nie zajmowały dużo miejsca w eq.

Jak wygląda sprawa polimorfią oraz marmurami poli.Dajcie drop tych "Szkat Przygody" od jakiegoś większego lvl żeby nie było botów odrazu po starcie które będą lecieć na hackach i je dropić.

Dungeony trzeba robić w pt czy można chodzić solo?Proponowałbym oczywyście tą pierwszą opcję gdyż nie każdy gra z kimś.

Dt będzie prywatne czy ogólno dostępne?Tak samo i tu pierwszą opcję gdyż na starcie pewnie będzie dużo osób i wszyscy będą się tam pchać po bronie 75.

To na tyle,może zawitam ^_^

Wszystko praktycznie wszystko można łączyć :)

Szkaty etc etc..

Marmury się robi u npc, jest na ss. Wystarczy trochę yang i wszystko mamy.

Co do szkat przygody, lecą one bardzo szybko na każdym poziomie, więc chyba nie planuję od wyższego poziomu :D

Wszystkie dungeony prócz: mrocznego można robić solo :) Nie potrzeba żadnej grupy bo to jest bez sensu... Jak ktoś chce to może z grupą lub sam, o ile da radę. 

Dt jest prywatne, działa jak każdy inny dungeon :) (to ww)

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co do zmiany profesji. Pomysł na NIE. Każdy wyexpi WP i zmieni na BM-a. Chcesz grać BM-em exp BM-a, Koniec i kropka :) Poli/Combo/dowództwo może dropić, lecz może żeby po 1 księdze wbijało powiedzmy na M, G i P ?? Zróbcie tak żeby np Zwój egzorcyzmu i Rada Pustelnika były "inifnity" tak samo, zresztą może być z pelerynką, dodaniem bonu 1-5 i może zmianką ?? ^^ Pomysł niezły :) Niech to troszkę kosztuje, tak aby na starcie nie każdy mógł sobie na to pozwolić a powiedzmy dopiero na 30-40 lvl-u i po sprawie :)

RÓŻNICĄ W PRACY Z JASNO WYZNACZONYM CELEM I BEZ NIEGO JEST REZULTAT

Opublikowano

Co do zmiany profesji. Pomysł na NIE. Każdy wyexpi WP i zmieni na BM-a. Chcesz grać BM-em exp BM-a, Koniec i kropka :) Poli/Combo/dowództwo może dropić, lecz może żeby po 1 księdze wbijało powiedzmy na M, G i P ?? Zróbcie tak żeby np Zwój egzorcyzmu i Rada Pustelnika były "inifnity" tak samo, zresztą może być z pelerynką, dodaniem bonu 1-5 i może zmianką ?? ^^ Pomysł niezły :) Niech to troszkę kosztuje, tak aby na starcie nie każdy mógł sobie na to pozwolić a powiedzmy dopiero na 30-40 lvl-u i po sprawie :)

Zwoje egzorcyzmu nie są potrzebne na serwerze. W sklepie zostaną usunięte. Sklepy robiłem kiedyś i takie zostały, lecz to ulegnie zmianie bo zwój/rada itp nie są potrzebne do niczego.

Poli/dowodzenie itp dostajemy na starcie na P.

Co do tego to pomyślę :) jak się wyrobie to prawdopodobnie pojawi się takie udogodnienie. 

Opublikowano

no nie wiem, czy się znajdzie odważny, który zmieni mentala na bodego xD chyba że pilnie dropa będzie potrzebował xD

 

Mental 4ever <3

RÓŻNICĄ W PRACY Z JASNO WYZNACZONYM CELEM I BEZ NIEGO JEST REZULTAT

Opublikowano

Żadnego zwoju, ktoś zrobi np. mentala 250 lv potem zmiana na bodziaka, wp 250lv i zmiana na bm ...

Nie rozumiem tego wp jest lepszy od BMa, bm bez ochronki to jest wielkie zero to samo z bodziakiem mental lepszy ;):)

 

Faber est quisque suae fortunae

Opublikowano

Nie rozumiem tego wp jest lepszy od BMa, bm bez ochronki to jest wielkie zero to samo z bodziakiem mental lepszy ;):)

Bierzesz pod uwagę tylko wp vs bm, wiadomo wp lepszy bo rozpro i po bm, aczkolwiek BM przeciwko innym klasom miażdzy liczbą absu i dmg, przynajmniej na PL bo na privach to już kwestia ilości abs na magie w itemach. Exp wp należy do najlżejszych a bm już tak fajnie nie jest :)

Opublikowano

Dlatego też pierw na becie zajmiemy się szybko poprawą większych błędów, a potem będziemy sprawdzać i dopasowywać żeby było ok.

Co do postaci to większość leży w waszych rękach, bo niektórzy mają dużą wprawę i wiedzą jak prowadzić postać z jakim eq żeby być najlepszym ;)

Opublikowano

Dobrze mówi, polać mu. Wbijemy na betę i jeśli będą jakieś niedociągnięcia na pewno je wyłapiemy :)

RÓŻNICĄ W PRACY Z JASNO WYZNACZONYM CELEM I BEZ NIEGO JEST REZULTAT

Opublikowano

Co do startu to dokładnie nie powiem. Wszystko jest praktycznie gotowe :) Została 1 mała poprawka dungeonu ale to na minutę roboty.

Dam znać kiedy będzie beta za 2/3 dni. Troszkę trzeba poczekać.

to juz mozesz udostepnic! zagram!!!!!!!!!!!! xD boski server bedzie! btw. z czego leci truta bo nie umiem znalesc xD

bb68.png

Opublikowano

to juz mozesz udostepnic! zagram!!!!!!!!!!!! xD boski server bedzie! btw. z czego leci truta bo nie umiem znalesc xD

Ze szkat boosów.

Boosów tych jest sporo, nawet w lesie z 3 + riper itp itp.

 

Jak ktoś ma jakieś pytania, zapraszam na ts! (teraz już mogę rozmawiać)

 

tsgames.pl

Opublikowano

Ze szkat boosów.

Boosów tych jest sporo, nawet w lesie z 3 + riper itp itp.

z all szkat xD? czy tylko z ripa? btw. raty sa okreslone? czyli 200% etc. czy nie?

 

juz około 300 osób zagra, wiec serwer bedzie fajny ;P, btw av2 nie ma? why?

bb68.png

Opublikowano

z all szkat xD? czy tylko z ripa? btw. raty sa okreslone? czyli 200% etc. czy nie?

 

juz około 300 osób zagra, wiec serwer bedzie fajny ;P, btw av2 nie ma? why?

Z all nie :) Zobacz na ss, wiem ciężko szukać bo wypisałem tam wszystko co leci ze szkaty żeby potem nie było: Co leci z tej szkaty? Czy warto otwierać czy sprzedawać. A tak jest pewność co może wylecieć.

av2 to właśnie av2 tylko sa tam potwory z groty v1 v2 i v1(mix) czyli silne na 66lv +

Można na nich expić np na 70lv.

 

Co do graczy! Cieszę się że ktoś rozumie! A nie jeszcze pisze że 30 startuje 20 innych serwerów..

Pozdrawiam.

Opublikowano

Z all nie :) Zobacz na ss, wiem ciężko szukać bo wypisałem tam wszystko co leci ze szkaty żeby potem nie było: Co leci z tej szkaty? Czy warto otwierać czy sprzedawać. A tak jest pewność co może wylecieć.

av2 to właśnie av2 tylko sa tam potwory z groty v1 v2 i v1(mix) czyli silne na 66lv +

Można na nich expić np na 70lv.

 

Co do graczy! Cieszę się że ktoś rozumie! A nie jeszcze pisze że 30 startuje 20 innych serwerów..

Pozdrawiam.

ok dzięki :P a takie jeszcze jedno pytanie, ile wazy klient?

bb68.png

Opublikowano

ok dzięki :P a takie jeszcze jedno pytanie, ile wazy klient?

Rozpakowany klient ma aktualnie: 601mb.

Spakowany myślę z 560/540mb.

Opublikowano

Rozpakowany klient ma aktualnie: 601mb.

Spakowany myślę z 560/540mb.

a ponabijam sobie jeszcze posty xD

 

bedzie item shop za realna kase? i czy bedzie on dawał dzieciom neo duza przewage na servie?

bb68.png

Opublikowano

a ponabijam sobie jeszcze posty xD

 

bedzie item shop za realna kase? i czy bedzie on dawał dzieciom neo duza przewage na servie?

Item-shop będzie owszem. Lecz nie będzie tam nic co zakłóci pvp. Mogą być przedmioty takie jak ulepszacze/zwoje usuwania czasu do misji itp. Nic co np da naszej postaci 40 na ludzi i 10khp.....

Opublikowano

Item-shop będzie owszem. Lecz nie będzie tam nic co zakłóci pvp. Mogą być przedmioty takie jak ulepszacze/zwoje usuwania czasu do misji itp. Nic co np da naszej postaci 40 na ludzi i 10khp.....

to isi, i kolejny post (LOL xD jak cie wkurzam to olej to pytanie xD), w is beda zbroje, itemy do noszenia itp? czy raczej tylko ulepszacze i cos czym sie raczej nie wybijemy?

bb68.png

Opublikowano

to isi, i kolejny post (LOL xD jak cie wkurzam to olej to pytanie xD), w is beda zbroje, itemy do noszenia itp? czy raczej tylko ulepszacze i cos czym sie raczej nie wybijemy?

Nie! Bezpośrednio eq nie będzie! Mogą pojawić się szkatułki takie z których nie leci same dobre eq, lecz zdecydujemy potem. 

Opublikowano

Kiedy możemy się spodziewać oficjalnej prezentacji serwera?

Zależy od ilu dni można wstawiać :) Myślę dzień przed startem się pojawi. 

(Kiedy) start planowany to 30 ten sam dzień co beta.

Opublikowano

Zależy od ilu dni można wstawiać :) Myślę dzień przed startem się pojawi. 

(Kiedy) start planowany to 30 ten sam dzień co beta.

Z czego bedziemy dropic ulepszacze na bronie/zbroje?

Tylko metki?

Bo jesli maja dropic tez z bossow, to polecam zwiekszyc resp.. bo juz na jednym serwie tak bylo, ze boss respi sie co 30-40min i kazdy na niego poluje.. ;]

"Nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot"

Opublikowano

Z czego bedziemy dropic ulepszacze na bronie/zbroje?

Tylko metki?

Bo jesli maja dropic tez z bossow, to polecam zwiekszyc resp.. bo juz na jednym serwie tak bylo, ze boss respi sie co 30-40min i kazdy na niego poluje.. ;]

Nie tylko :) Lecz na te lepsze w większych ilościach z metinów.

Resp metków/mobów/boosów jest bardzo szybki! Nie ma boosa który respi sie dłużej niż 35 minut. 35 minut to czerwony smok na mapie 180lv.

Takie mniejsze do 15/20 minut. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...