Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę nie męczcie mnie już z tą betą. Porozmawiam potem z true o tej sytuacji. 

Co do samego serwera, chcecie wyrównania klas magicznych w expie (bosy/metki)? Już tłumaczę na czym by miało to polegać. (pomysł podesłał jeden z użytkowników na pw)

Klasy takie jak: Szaman/Ninja miałyby 3x więcej na potwory w Broni do expa. Lub w samej klasie postaci.

Po prostu, byłyby 3x silniejsze na potwory niż wojownik i sura.

Dodam ankietę głosujcie.

 

@UP: o jakich zdjęciach mowa? Z czego np?

 

Dodam że nie byłoby to tak że szaman i ninja biją 3x więcej niż woj i sura w expie..

Tylko biją podobnie ;) oczywiście mniej ale nie dużo.

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę nie męczcie mnie już z tą betą. Porozmawiam potem z true o tej sytuacji. 

Co do samego serwera, chcecie wyrównania klas magicznych w expie (bosy/metki)? Już tłumaczę na czym by miało to polegać. (pomysł podesłał jeden z użytkowników na pw)

Klasy takie jak: Szaman/Ninja miałyby 3x więcej na potwory w Broni do expa. Lub w samej klasie postaci.

Po prostu, byłyby 3x silniejsze na potwory niż wojownik i sura.

Dodam ankietę głosujcie.

 

@UP: o jakich zdjęciach mowa? Z czego np?

Bardzo dobre , nie lubie gdy pelno ludzi gra WP i potem podnieceni lataja ze eq top1 .

Opublikowano

Bardzo dobre , nie lubie gdy pelno ludzi gra WP i potem podnieceni lataja ze eq top1 .

Lub mogę zmniejszyć odporność potworów/metinów na wachlarze/dzwony/łuki/sztylety. 

Zobaczymy jak będzie w ankiecie, chce aby grało się fajnie a każda klasa mogła czymś zaistnieć. 

Opublikowano

Jakby tak było, to chyba trzasnął bym sobie smoka :D

 

@True990 pls ? ;x

True jest obojętnie kiedy start. On może nawet dzisiaj bo z nim rozmawiałem.

Jednak że start co do bety pojawi się w : Poniedziałek

Szacuję już czas na start: ~Wtorek/Pątek

Opublikowano

Proszę nie męczcie mnie już z tą betą. Porozmawiam potem z true o tej sytuacji. 

Co do samego serwera, chcecie wyrównania klas magicznych w expie (bosy/metki)? Już tłumaczę na czym by miało to polegać. (pomysł podesłał jeden z użytkowników na pw)

Klasy takie jak: Szaman/Ninja miałyby 3x więcej na potwory w Broni do expa. Lub w samej klasie postaci.

Po prostu, byłyby 3x silniejsze na potwory niż wojownik i sura.

Dodam ankietę głosujcie.

 

@UP: o jakich zdjęciach mowa? Z czego np?

 

Dodam że nie byłoby to tak że szaman i ninja biją 3x więcej niż woj i sura w expie..

Tylko biją podobnie ;) oczywiście mniej ale nie dużo.

Zniszczy to moim zdaniem rozgrywkę. Dlaczego?

 

Klasy takie jak np. Woj body czy Sura Wp to klasy stworzone do expa wiadomo mają lepiej z expem/mobami, ale to tylko dlatego ,ze tak zostały stworzone.Natomiast klasy takie jak szaman czy ninja zostały bardziej zrobione pod PVP(radzą sobie lepiej w jakimś %cię) także moje zdanie jest negatywne na ten temat. Zazwyczaj typowy Player metka rozważa 2 opcje, a mianowicie "Grać bodym albo surką Wp i lepiej mieć z exp'em i eq" czy "Grać szamanem/ninja i mieć lepiej w PVP'e". Także tyle z mojej strony. Proszę także pamiętać ,że wybierając ninje/szamana zawsze trzeba się z tym liczyć ,że mamy lekko pod górkę z expem ale później lepiej z PVP'e także :)....

Opublikowano

Zniszczy to moim zdaniem rozgrywkę. Dlaczego?

 

Klasy takie jak np. Woj body czy Sura Wp to klasy stworzone do expa wiadomo mają lepiej z expem/mobami, ale to tylko dlatego ,ze tak zostały stworzone.Natomiast klasy takie jak szaman czy ninja zostały bardziej zrobione pod PVP(radzą sobie lepiej w jakimś %cię) także moje zdanie jest negatywne na ten temat. Zazwyczaj typowy Player metka rozważa 2 opcje, a mianowicie "Grać bodym albo surką Wp i lepiej mieć z exp'em i eq" czy "Grać szamanem/ninja i mieć lepiej w PVP'e". Także tyle z mojej strony. Proszę także pamiętać ,że wybierając ninje/szamana zawsze trzeba się z tym liczyć ,że mamy lekko pod górkę z expem ale później lepiej z PVP'e także :)....

Własnie dlatego trzeba to przedyskutować :)

Niedługo wszystko ruszy, wbijemy na ts/forum i wtedy się porozmawia. Dzięki za dobrą wypowiedź.

Opublikowano

jak beda klasy wyrowane w pvp to kazdy bedzie gral tym co mu sie podoba 

Wstępnie je poprawiłem na tyle ile mogłem.

Przyjdzie beta to dostaniecie dostęp do lepszego eq żeby wyrównać klasy. 

Lub wstawię u npc sklep z ulepszaczami żebyście nie musieli tracić czasu a solidnie testować. 

Opublikowano

Boże co to za ankieta? z szamanem ok, zwiększcie, ale ninji? łuk+poli i pare strzałów... a jeśli chodzi o sztylety to sie robi 2 takie jak na pvp tylko pod exp i mają dużo większy dmg niż te do exp. Jeżeli zwiększacie to po 1 dajcie bon na ludzi surze bo przecież wp jest w pvp słaby... po 2 zepsujecie serwer. :P

Opublikowano

Boże co to za ankieta? z szamanem ok, zwiększcie, ale ninji? łuk+poli i pare strzałów... a jeśli chodzi o sztylety to sie robi 2 takie jak na pvp tylko pod exp i mają dużo większy dmg niż te do exp. Jeżeli zwiększacie to po 1 dajcie bon na ludzi surze bo przecież wp jest w pvp słaby... po 2 zepsujecie serwer. :P

Ankieta będzie usunięta, to był zły pomysł i nie ma to sensu. Zostanie tak jak jest.

Co do sztyletów to mają one podobne dmg tyle że mają 25% na potwory. W tych do pvp jest typowo na ludzi + zręczność. 

Opublikowano

Nie lepiej dać bete na week ? ;x

dokladnie - od poniedzialku jest szkola, a nie kazdy bedzie mial czas wylapywac bugi... przemyslcie to jeszcze raz.

Ebmy5Hc.png

Opublikowano

ZAGRAM NA 100% SERWER PREZĘTUJE SIĘ ŚWIETNIE GRAC A SERWIE BEDZIE MIN Z 1K OSÓB :)

CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ ;).

ZA ILE SERWER BĘDZIE TUTAJ:

http://www.mpcforum.pl/forum/195-metin2-publikacje-serwerow/

??

W poniedziałek będzie tu informacja co do wszystkiego! (wiem że chcecie już betę,start ale zrozumcie mnie)

@UP: myślę że jak wszystko będzie zgodnie z planem to ludzie się do nas przekonają i zaczną grać! Jeżeli jestem ja to oznacza że nie zostawię serwera, będzie on ciągle rozwijany a kontakt z zespołem będzie praktycznie 24/7.

Opublikowano

Jeżeli Ciebie ma nie być, bo możesz być tylko tam wieczorami i w nocy, to weź Sobie kilku chłopaków, jakiś ogarniętych, mających czas i niech oni poprostu mają do Ciebie stały kontakt ( GG / Facebook / Skype ) i ludzie niech im zgłaszają wszystko co wyłapią, tamci twoi "pomocnicy" dadzą Ci zrobioną gotową listę z tymi wszystkimi bugami a ty wieczorem, czy w nocy siądziesz i to poprawisz. Analogicznie mogą przyjmować różne propozycje od ludzi i przekazać je Tobie.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Znalazłem jeden błąd w prezce, który mnie trochę drażni #grammarnazi powinno być "bossy", a nie "boosy" :). Nie mnie jednak serwer będzie zajebisty i mam nadzieję, że nie pod IS'a. zagram ;). Pozdro

Opublikowano

Znalazłem jeden błąd w prezce, który mnie trochę drażni #grammarnazi powinno być "bossy", a nie "boosy" :). Nie mnie jednak serwer będzie zajebisty i mam nadzieję, że nie pod IS'a. zagram ;). Pozdro

Faktycznie poważny błąd.Co do serwera na pewno zagram od dawna czekam na porządny easy taki jak ten :)

Opublikowano

Znalazłem jeden błąd w prezce, który mnie trochę drażni #grammarnazi powinno być "bossy", a nie "boosy" :). Nie mnie jednak serwer będzie zajebisty i mam nadzieję, że nie pod IS'a. zagram ;). Pozdro

Znalazłem jeden błąd w twojej wypowiedzi, który mnie drażni powinno być "nie mnieJ jednak", a nie "nie mnie jednak". 

 

Topic dobrze, że beta od poniedziałku bez dzieci będzie dużo łatwiej z rana wszystko ogarnąć ;]

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Czyli zostały ruszone zrównoważenie klas jeżeli chodzi o PVP (EQ itp)?

Tak. Lecz zostawiłem na wszelki wypadek backupa z podstawową konfiguracją co do postaci.

Wszystko będzie można zmienić. Co do eq to bonusy są takie jak w standardowym eq tyle że mają one zwiększone wartości.

Opublikowano

Ajjj liczyłem, na bete na week ;x

 

Będzie muzyka i wszystkie dźwięki ?

Spokojnie doczekasz się. (jak każdy inny)

Będzie muzyka i dźwięk postaci. Nie będzie dźwięków potworów.

@waga klienta to maksymalnie 600mb przed spakowaniem. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...