Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy tylko mi sie nie wczytuja zdjecia ? 

Napisałem już wyżej jaka jest sytuacja. Przepraszam ale to nie moja wina (hosting padł)

Ss się już wgrywają na inny hosting, mam nadzieje że ten wytrzyma... 

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie serwer :D Chętnie zagram i mam nadzieje że nie upadnie po miesiącu :D

Powiedzcie mi jeszcze czy tylko misje z biologiem dodaliście nowe czy będą jeszcze inne ? :D

Opublikowano

rozumiem że pdki itd dropią z bosów średnio lvlowych tak ? 

kiedy start bo się nie doczytałem ? 

Opublikowano

Pierścień expa PD, czy coś innego masz na myśli ?

 

Serio coś z głową masz? Na wszystko musisz mieć jednolitą odpowiedź i do wszystkiego..

Chodziło o pierścienie do expa, czyli taki, który daje, np. 5k HP, 15 potwory.

PD to jest PD.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Ja czekam na ogarnięte ss które działają :D

Właśnie jest problem.. szukam hostingu, 1 miałem wykupiony już kiedyś i termin się skończył. Wgrałem na darmowy to padł. Teraz wgrałem na 2 i połowa ss nie działała..

 

@ wieczorem wszystkie ss powinny działać. Wgrywam na 3 hostingi. 

Opublikowano

kiedy będzie start bo się nie doczytałem ?

będzie ts3 serwera ?

Opublikowano

kiedy będzie start bo się nie doczytałem ?

będzie ts3 serwera ?

Start bety podam za 2 dni.

Tak będzie ts, mam tu 2 opcje bo kumpel mi oferuje na 500 slotów. Wszystkiego niedługo się dowiecie. 

Opublikowano

Zagranie tu ze względu true -.-

 

True no-stop ma pecha i tu też tak będzie bo zaś jest tylko 1 osoba i jest nią właściciel który jest : Założycielem , Technikiem . Grafikiem nw jak ty chcesz to sam ogarnąć. True sponsorował Victorie gdzie też była 1 osoba odpowiedzialna za wszystko i padło. 

 

Nie ma zgranej ekipy aby opiekować się serwerem.  

 

Niemieckie pliki -.- . Czyli pobrałeś z e*vp -.- . Lub z innego niemieckiego serwisu podobnego do mpc

 

Mówisz że nie zagram ? A  zagram tylko zobaczyć jak to wygląda i jak nie będzie grało min 300 osób to dla mnie nie ma to sensu. 

 

A jeżeli wezzy będzie tu reklamować to nie polepszy sytuacji serwera tylko pogorszy.  Jak on reklamuje to dostaje tzw. immunitet że  kogoś tam wyzywa , obraża , gra na hackach lub na taskerze  i nie dostanie bana i dzięki niemu wszystko się rozwala. 

 

Prezentacja graficzna jest dobra , ale wszystko wyjdzie w praniu

Hm,to może sie wypowiem.

Kolega już Ci tam dobrze odpowiedział lecz ja takze co nieco odpowiem.

Asti**a,men**2,empe**us?Moje 3 ostatnie projekty,jakoś wszystkie wypaliły,i do teraz stoją,więc akurat tutaj nie masz racji bo ostatniego czasu mam wyjątkowe szczęście do techników którzy mają łeb i robią te serwery tak aby stały,natomiast poprzednie projekty padały z względu na głupotę techników którzy serwera nie potrafili ogarnąć.Tutaj jak widać skoro jeden chłop zrobił taki serwer SAM to nie wątpię że poradzi sobie także z jego utrzymaniem :)

Pozdrawiam

True :)

Opublikowano

Hm,to może sie wypowiem.

Kolega już Ci tam dobrze odpowiedział lecz ja takze co nieco odpowiem.

Asti**a,men**2,empe**us?Moje 3 ostatnie projekty,jakoś wszystkie wypaliły,i do teraz stoją,więc akurat tutaj nie masz racji bo ostatniego czasu mam wyjątkowe szczęście do techników którzy mają łeb i robią te serwery tak aby stały,natomiast poprzednie projekty padały z względu na głupotę techników którzy serwera nie potrafili ogarnąć.Tutaj jak widać skoro jeden chłop zrobił taki serwer SAM to nie wątpię że poradzi sobie także z jego utrzymaniem :)

Pozdrawiam

True :)

Twój ostatni niewypał to był ten ze smokiem :P

Aurio*

 

 

Cóż czekamy na bete miejmy nadzieje ze wszystko będzzie dopięte na ostatni guzik :)

Opublikowano

Kolejny shit od True - Wszystkie twoje serwery sie zapowiadaja jak Aurion a padaja na shota. Z tym bedzie podobnie xDD Jak zwykle :)

 

Nie polecam , padnie nim wystartuje.

 

Juz mam pompe z tych twoich serwerów :P

 

75310588795101787341.jpg

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

Opublikowano

Padają na "shota"?

Jakoś z tego co mi wiadomo, aktualnie 3 serwery sponsorowane przez True, stoją i mają się dobrze.

 

"Drei..., Emper.., Astiv..."

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Prezentacja (ss) wróciły do normy, teraz powinno już wszystko śmigać o ile i ten hosting nie padnie..

Wystarczy odświeżyć kilka razy stronę. 

@ Dodam tyle że na hejty nie odpowiadam, widzę że ktoś tu nie rozumie kto czym się zajmuje. 

Opublikowano

Kolejny shit od True - Wszystkie twoje serwery sie zapowiadaja jak Aurion a padaja na shota. Z tym bedzie podobnie xDD Jak zwykle :)

 

Nie polecam , padnie nim wystartuje.

 

Juz mam pompe z tych twoich serwerów :P

 

75310588795101787341.jpg

 

A co on ma do tego ? On tworzył serwer ? Pomyśl, on tylko sponsoruję ...

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Na shota to Ty w realu padasz.

Oczywiście polecam serwer że względu na true i technika.

Poza tym piszecie, że serwer od true, itp. A tak naprawdę to nie jego serwer i on gowno przy nim robił i to serwer od Siela, true jedynie maszynę dał.

Opublikowano

A co on ma do tego ? On tworzył serwer ? Pomyśl, on tylko sponsoruję ...

To jego maszyny.

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

Opublikowano

Nic nie wnosisz do tematu więc nie hejtuj chociaż.

Nie masz zamiaru grać to zachowaj to dla siebie pozdrawiam.

:)

Rosy dropią z maksymalną wartością tak w ogóle ?

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Człowieku, co ma maszyna do serwera ? xD

Bugi będą przez maszynę ? :D

Ale logika.

 

Serwer stoi na maszyne , maszynia jebnie to i serwer jebnie;p

Nie mowa o bugach , tylko zabezpieczeniach ktorych im brak ;p

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

Opublikowano

Nic nie wnosisz do tematu więc nie hejtuj chociaż.

Nie masz zamiaru grać to zachowaj to dla siebie pozdrawiam.

:)

Rosy dropią z maksymalną wartością tak w ogóle ?

Tak rosy są maksymalne + czas trwania 10 minut.

Dodam także że rosa na magię ma 10%, podczas testów postaci było zbyt dużo magii ponieważ najlepsza zbroja ma więcej niż 25% odporności na magię. 

 

@UP: w tym momencie obrażasz Arsoba.

Opublikowano

Ale logika.

 

Serwer stoi na maszyne , maszynia jebnie to i serwer jebnie;p

Nie mowa o bugach , tylko zabezpieczeniach ktorych im brak ;p

 

Jakoś 3 jego serwery dalej stoją, dziwne nie ?

 

Topic : Te wszystkie inteligencje też dropią ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Jakoś 3 jego serwery dalej stoją, dziwne nie ?

 

Topic : Te wszystkie inteligencje też dropią ?

Tak, wszystkie pomoce jakie są :)

Drop ich jest bardzo spory, z metina cierpienia na 5lv można sporo tego wydropać. 

Zaraz dodam ss z dropem bo widzę że niektórzy się martwią o roski :P

Taki drop przy 1 metinie gdzie jest ich kilka i regenerują się co 20 minut w wiosce.

1jpg_ensewwh.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...