Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Restynid.pl - Okiełznaj Strach ! [Hard/Medium] - Oficjalna Zapowiedź - Start 23/24 Maj


Restynid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież już chyba jest beta, czy gram na jakimś innym serwerze ?

Wczoraj normalnie się zalogowałem na serwer. 

Najwidoczniej pomyliłeś serwery.

Nie podaliśmy jeszcze klienta, dodatkowo serwer jest wyłączony od 2 dni.

  • Odpowiedzi 732
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer został otwarty na czas beta testów.

 

Niezbędne linki do pobrania Clienta: 

 

#1

http://www.multiupload.nl/GWVFOO1621

#2

http://pobierz.metin2list.pl/Restynid.pl-Klient.rar

#3

https://mega.co.nz/#!roZwzZDb!FWOIkUi0cgD6JbWQmtASlB34Ubsc7LtMsfLVapJ2AEE

Skan:

 

skann_98d231.png

 

 

Wszystkie usterki w grze zgłaszamy na forum (Dział Beta):

forum.nazwaserwera.pl

Rejestracja Otwarta:

Restynid.pl
Opublikowano

 

A po co czekać?!

 

Serwer został otwarty na czas beta testów.

 

Niezbędne linki do pobrania Clienta: 

 

#1

http://www.multiupload.nl/GWVFOO1621

#2

http://pobierz.metin2list.pl/Restynid.pl-Klient.rar

#3

https://mega.co.nz/#!roZwzZDb!FWOIkUi0cgD6JbWQmtASlB34Ubsc7LtMsfLVapJ2AEE

Wszystkie usterki w grze zgłaszamy na forum (Dział Beta):

forum.nazwaserwera.pl

Rejestracja Otwarta:

Restynid.pl

No i gitara , zasysam!

Opublikowano

 

A po co czekać?!

 

Serwer został otwarty na czas beta testów.

 

Niezbędne linki do pobrania Clienta: 

 

#1

http://www.multiupload.nl/GWVFOO1621

#2

http://pobierz.metin2list.pl/Restynid.pl-Klient.rar

#3

https://mega.co.nz/#!roZwzZDb!FWOIkUi0cgD6JbWQmtASlB34Ubsc7LtMsfLVapJ2AEE

Wszystkie usterki w grze zgłaszamy na forum (Dział Beta):

forum.nazwaserwera.pl

Rejestracja Otwarta:

Restynid.pl

Czyli już normalnie pobieramy , rejestrujemy i wchodzimy na bete tak?

Opublikowano

 

A po co czekać?!

 

Serwer został otwarty na czas beta testów.

 

Niezbędne linki do pobrania Clienta: 

 

#1

http://www.multiupload.nl/GWVFOO1621

#2

http://pobierz.metin2list.pl/Restynid.pl-Klient.rar

#3

https://mega.co.nz/#!roZwzZDb!FWOIkUi0cgD6JbWQmtASlB34Ubsc7LtMsfLVapJ2AEE

Wszystkie usterki w grze zgłaszamy na forum (Dział Beta):

forum.nazwaserwera.pl

Rejestracja Otwarta:

Restynid.pl

Ale punktualnie a kiedy ts włączycie?




Opublikowano

@Etheon beta jest przyspieszona dzien wczesniej także się nie spóźnilismy.

@Agorin™ tak sciagacie, rejestrujecie się i wbijacie!

Opublikowano

Ale punktualnie a kiedy ts włączycie?

W każdej chwili może zostać włączony. Proszę obserwować na bieżąco.

 

Czyli już normalnie pobieramy , rejestrujemy i wchodzimy na bete tak?

Tak, jak najbardziej.

 

 

Edit: ts.restynid.pl - Online zapraszamy!

Opublikowano

Beta jak najbardziej rozpoczela sie  u mnie pomyslnie.Juz na starcie widac odswiezone miasta , nowe npc. Bardzo ladnie sie prezentuje!

Opublikowano

Jak jest to wreszcie z koniem w prezce pierw jest pokazany zwoj na boja na start a dalej w systemie konnym jest 1 lvl kon na start, a dalej medalami.

Opublikowano

Jak jest to wreszcie z koniem w prezce pierw jest pokazany zwoj na boja na start a dalej w systemie konnym jest 1 lvl kon na start, a dalej medalami.

A czytałeś? Moze to ss przykladowy ludzie -.-

Opublikowano

Jak jest to wreszcie z koniem w prezce pierw jest pokazany zwoj na boja na start a dalej w systemie konnym jest 1 lvl kon na start, a dalej medalami.

Na start dostajemy 1 Poziom konia dalej medale.

 

Lecz na start dodamy wierzchowca na 4 Godziny.

Opublikowano

Kurde...

Miałem już w metina nie grać a tu wchodzę i taki serwer :)

Zapowiada się naprawdę ciekawie,bete ominę ale spodziewajcie mnie się na oficjalnym starcie

Pozdrawiam i gorąco polecam;)

Opublikowano

Kurde...

Miałem już w metina nie grać a tu wchodzę i taki serwer :)

Zapowiada się naprawdę ciekawie,bete ominę ale spodziewajcie mnie się na oficjalnym starcie

Pozdrawiam i gorąco polecam;)

No dokładnie mam podobne zdanie .Serwer błyszczy.

Ja już pobieram klienta na bete i sie widzimy w grze!

Opublikowano

Właśnie jestem na becie z 20min i jakos nie moge przestac testowac.Na kazdym kroku cos nowego fajnego . Fajna klima taka '' kolorowa'' ;p 10/10 za calosc serwera.

Opublikowano

Dziękujemy i zapraszamy na nasze forum oraz ts3!


 


Ts3:


 


ts.restynid.pl

 


Forum:


 


forum.nazwaserwera.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...