Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Negoria.pl Start 4 maja godzina 18:00! [Dedyk] [Hard]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwielbiam gdy ludzie, którzy chuja wiedzą o tym wszystkim się wypowiadają. Do póki Webzen nie upomni się o tę kradzież plików to policja polska się tym nie zajmie. Właściciel serwera Negoria może bez problemu zgłaszać włamanie i kradzież danych osobowych jego klientów co jest karalne. Co najwyżej można się dojebać do zarabiania bez podatku o ile takiego nie odprowadzają. Specjalnie dla Ciebie napisałem do znajomego, studenta prawa i prosz.

yvx5XsN.png

Pokaż mi tego kolege, póki jakiś użytkownik czyli klient nie zgłosi włamania na konto bankowe czy e-mail i nie będzie powiązania z tą sprawą zgłaszający nic nie udowodni z tego względu że nie ma nawet dowodów na to że był włam.

99994253930592351282.jpeg


Serwer EASY o jakim Ci się nie śniło!


! KLIKNIJ TUTAJ !


 

  • Odpowiedzi 543
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pokaż mi tego kolege, póki jakiś użytkownik czyli klient nie zgłosi włamania na konto bankowe czy e-mail i nie będzie powiązania z tą sprawą zgłaszający nic nie udowodni z tego względu że nie ma nawet dowodów na to że był włam.

jesli webzen nie przyczepi sie do kradzionych plikow to policja nic nie zrobi bo jesli okradziona osoba nie zglosi kradziezy to jej nie ma, wiec moze zglaszac

jak babcia nie zglosi kradziezy torebki to policja jej nie bedzie szukac, kumasz czacze?

tak jak pisano tylko moze byc problem z nieodprowadzanym podatkiem zalezy jak jest

 

serwera nie polecam, ludzie porobili konta i maja setki tysi SM przez idiotyzm administracji

 

 

Pozdrawiam ludzi, co wpakowali tutaj po +- 50zł.. chyba, że ktoś jest bogaty  :) bo teraz ludzie mają full is za 0 zł  :D

Chyba dzieci, dla przecietnego nawet robola  te 5 dyszek to tyle co nic.

Opublikowano

zakryłeś nick itp, ale administracja i tak może Cie znaleźć po ilości sm jaką posiadasz, gg wp xD

 

sek w tym że nie zakrył ale zapewne ma to gdzieś :D

Opublikowano
~ Pozycja ~

~ Nick ~

~ LvL ~

fdsfsdf

99 xXx666xXx 45 BabyLane 43 4 Afraid 41 5 Kembo 41 6 CruZer 39 7 Aheron 38 8 Broware3k 38 9 Uzur 37 10 Oligarcha

37

 

 

Co to ma byc? xD

Opublikowano

zakryłeś nick itp, ale administracja i tak może Cie znaleźć po ilości sm jaką posiadasz, gg wp xD

sm zostaly wydane przed pokazaniem ss ip zmienione itd;d

56096062140461666809.png

Opublikowano

Kurwa, rzygać mi się chce od takich postów. Miało miejsce włamanie do bazy danych bądź na serwer dedykowany oraz zostały skradzione dane klientów tzn osób zarejestrowanych na serwerze. Do póki Webzen nie upomni się, że serwer Negoria ma takie i takie pliki serwerowe to policji nic do tego. Zgłosić włamanie i kradzież danych jak najbardziej można, a wasze pierdolenie 'nielegalnie serwer i chcesz na policję' jest żałosne i pokazuje tylko jak ograniczoną umysłowo i zapewne również wiekowo społecznością są gracze Metin2.

i Mówi to typowy 16 latek wyzywasz ludzi od idiotów bo co wiedzą lepiej niech administracja idzie na policje proszę bardzo ale wtedy się wkopią za nielegalny serwer 

Jak widzę to sam jesteś ograniczony umysłowo 

Opublikowano

Moim zdaniem wyłącz serwer,dopracuj go na maxa zrób betę,podpatrz czy nie ma żadnych ale to żadnych bugów i dopiero zabieraj się za oficjalny start.

 

Widząc ,że ludzie mają po kilkaset tysięcy SM na pewno ja nie wbiję ani nikt inny.

Opublikowano

i Mówi to typowy 16 latek wyzywasz ludzi od idiotów bo co wiedzą lepiej niech administracja idzie na policje proszę bardzo ale wtedy się wkopią za nielegalny serwer 

Jak widzę to sam jesteś ograniczony umysłowo 

endymion nie ma 16 lat, patrzac na to, ze stac go na narkotyki ktorych mocno naduzywal raczej jest dorosly i ma jakies zrodlo dochodu

a serwer nie jest nielegalny w pewnym sensie, webzen nie oskarza juz o skradzione pliki

jesli babcia nie zglosi kradziezy torebki to policja nie szuka tej torebki kumasz czacze?

 

jesli placa % od zarobkow to policja nie ma sie do czego przywalic dopoki Webzen ich nie pozwie a na to szansa jest jak jedna na milion bo serwerow prywatnych mt2 ejst wiecej niz grzybow po deszczu

Opublikowano

 

endymion nie ma 16 lat, patrzac na to, ze stac go na narkotyki ktorych mocno naduzywal raczej jest dorosly i ma jakies zrodlo dochodu

a serwer nie jest nielegalny w pewnym sensie, webzen nie oskarza juz o skradzione pliki

jesli babcia nie zglosi kradziezy torebki to policja nie szuka tej torebki kumasz czacze?

 

jesli placa % od zarobkow to policja nie ma sie do czego przywalic dopoki Webzen ich nie pozwie a na to szansa jest jak jedna na milion bo serwerow prywatnych mt2 ejst wiecej niz grzybow po deszczu

Ma 17 lat, zresztą miał raz swoje zdjęcie w avatarze.

Webzen w każdym razie MOŻE ich pozwać, szczególnie, jeśli zrobiłoby się o tym głośniej.

Opublikowano

30 sekund temu byly 4 sklepy gdzie bylo okolo 100 k sm serwer do bani ludzie nie grac !\

 

teraz jak widac serwer offline :( lepiej juz go nie wlaczajcie bo wstyd

Opublikowano

Co sie stalo z magicznym 99lvlem w rankingu ? :)

 

@top: Zalogowanych: 1071 ladnie podkrecony licznik :)

Opublikowano

i Mówi to typowy 16 latek wyzywasz ludzi od idiotów bo co wiedzą lepiej niech administracja idzie na policje proszę bardzo ale wtedy się wkopią za nielegalny serwer 

Jak widzę to sam jesteś ograniczony umysłowo 

Włamanie do bazy danych, kradzież danych klientów. To jest nielegalne, a nie posiadanie serwera. Do póki odprowadzają podatki to wszystko jest legalnie. ;)

 

Opublikowano

Co sie stalo z magicznym 99lvlem w rankingu ? :)

 

@top: Zalogowanych: 1071 ladnie podkrecony licznik :)

 

Nie wpadłeś na to, że to konto Administracji? Aż taki tępy jesteś?

Kiedy Forum?

Opublikowano

dobra fajnie ... ciekae co z tymi co kupili te sm po 1 yang i ci co porobili z 10 kont i maja sm ... porazka zero rozumu wsadzone w ten serwer

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...