Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Negoria.pl Start 4 maja godzina 18:00! [Dedyk] [Hard]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 543
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Żeby znowu wyciekły? Jaką mamy pewność, że po raz kolejny to nie nastąpi?

NIe wyciekną , prosimy w razie problemów zmienić dane.

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Odradzam grać ponieważ były teraz wycieki do bazy, było navi, nie ma ŻADNEJ pewności, że teraz nie będą, za 500sm zapewne nic się nie kupi, teraz ktoś założył 10 kont, bo są tacy, są do przodu, więć ODRADZAM TUTAJ GRAĆ WSZYSTKIM

Opublikowano

Czy Team w ogóle jest zdolny do logicznego myślenia? Dajecie 500SM na start dla każdego nowo założonego konta, a wiele rzeczy z itemshopu kosztuje po 250, 350, 300SM. Czyli nic tylko robić multikonta i wykupywać po setki zaczarowań, pelerynek itp.

 

Odradzam serwer - brak stabilności i niekompetencja administracji.

Opublikowano

Powtarzam, te 500 sm nic nie daję, takie są zabezpieczenia, że random typ wkradł się do bazy. Na pewno nie długo się to zdarzy, obiecują, że sprawa trafi do prokuratury, a założę się o 1000zł, że żaden nic w tym kierunku nie zrobi. Serwer to dno, nie polecam serwera, nie stabilny, założę się, że głównie zrobiony pod IS

Opublikowano

Nie gram.. Tylko ludzie z niedojebaniem mózgowym będą na tym grać. 
Raz się włamali to i drugi raz to zrobią. Poza nowym startem to wy nic nie zrobiliście. 
Nic nie zmieniliście, nic nie dodaliście i nic nie zabezpieczyliście. 
Ci co chcą grać, niech grają, ale pożałują.  

Pozdro 601.

Opublikowano

Nie gram.. Tylko ludzie z niedojebaniem mózgowym będą na tym grać. 

Raz się włamali to i drugi raz to zrobią. Poza nowym startem to wy nic nie zrobiliście. 

Nic nie zmieniliście, nic nie dodaliście i nic nie zabezpieczyliście. 

Ci co chcą grać, niech grają, ale pożałują.  

 

Pozdro 601.

Dodaliśmy...

Powtarzam, te 500 sm nic nie daję, takie są zabezpieczenia, że random typ wkradł się do bazy. Na pewno nie długo się to zdarzy, obiecują, że sprawa trafi do prokuratury, a założę się o 1000zł, że żaden nic w tym kierunku nie zrobi. Serwer to dno, nie polecam serwera, nie stabilny, założę się, że głównie zrobiony pod IS

Spokojnie to się już nie powtórzy...

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Proponuję administracji zmienić nazwę serwera i zacząć od początku żeby się sytuacja ochłodziła.

Ogarniemy wszystko i przepraszamy abrdzo za to to się już nie powtórzy poprostu była niewłasciwa osoba u nas w teamie :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Każdy dostanie 500 SM? Czyli setki kont, żeby mieć zmianki, etc? Coraz gorzej...

Niestety, mam pewne wymagania co do serwera, przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa graczom. Pierwszy raz od 7 lat, a grałem na wielu privach, moje passy wydostały się na światło dzienne.

Wracam na xxx.

Opublikowano

ogarnijcie te sm i nie dawajcie... co z tymi co hajs wydali, zrobią sobie 100 kont i maja 50k sm czyli wartość 300 zł, ja też robię te konta, ale lepiej usuń...

Opublikowano

ogarnijcie te sm i nie dawajcie... co z tymi co hajs wydali, zrobią sobie 100 kont i maja 50k sm czyli wartość 300 zł, ja też robię te konta, ale lepiej usuń...

Kazdy ban po IP dostanie z takich.

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

A co taki problem wejść na HideMyAss.com?

i przez proxy konta robić, lepiej dajcie blokade 5 kont na IP i będzie ok, bo można mieć np mentala na jednym na jednym body na jednym buffa i tak to się kręci albo jedno postacie pvm jedno pvp jedno buff

Opublikowano

Kazdy ban po IP dostanie z takich.

Mam buffa, główną postać i dropka (to 3 konta), za to dostane bana? Lecz się i zamknij już ten serwer...

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

niektorzy maja 11 kont bo dt 

 

lepiej dodaj ze np SM dostana osoby co wbija jakis tam lvl np 45

 

i tyle stary pomysl troche nie odrzucaj tych co zostali i walcz o nowych...

1098661510207295168367114346251903210680

Opublikowano

Dalej macie licznik podkrecony x3? Czy to się aktualizuje jak dojdą 3 nowe konta, 3 nowe postacie, 3 nowe itemy i 3 kolejnych zalogowanych? ;* I ta niewłaściwa osoba w teamie to był Gumiś czy jego kumpel?

tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...