Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Negoria.pl Start 4 maja godzina 18:00! [Dedyk] [Hard]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz widze ze nie oplaca sie grac.. jak navi jest

 

pozatym slabo leca ulepy exp moze byc drop ze szkat slaby w wiekszosci 5 bon

You cannot keep out your own fear

  • Odpowiedzi 543
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Taka reklama, a tu kicha.  :D

W sumie czego można było się spodziewać jak wy nic tu nie robiliście?

A tak btw. to ile tu jest online? Bo coś nie chce mi się wierzyć że przez youtuberów 5k widzów mieliście 2k online.

Opublikowano

poda ktos IP tsa 3? Chętnie poschułam Gumisia ;3


@Edit

ale bobki przestańcie płakać, praktycznie każdy serwer na początku był shackowany, i wszystko wracało do normy po 1/2 dniu 

a dla twardych mam

1d3a03bbe025.png

 

 

@Edit 2

Licznik był podkęcony, Gumiś dał konta wszystkie których jest ~1800 a online było 2k ludzi, także pozdro xD

Chociaż mojego konta nie widze na tej liście 

xx

Dota 2 > Lol

Opublikowano

PRZERWA TECHNICZNA!

Aha, lepiej start w piątek bez bugów :3 Będziecie usuwać navi, czy start od nowa? ^^

To gunwo nie wstanie, Gumis i tak shackuje tak jak teraz znowu. Btw. dzięki za konta :L Chociaż licznika mogłeś nie podkręcać..

tenor.gif

 

Opublikowano

Wyciekła baza danych, tj. ID, hasło w zaszyfrowanej formie oraz e-maile. Zalecane jest jak najszybsza zmiana haseł do innych serwerów itd.

Ja już żegnam Negorie, powodzenia xD

Opublikowano

 

Btw takie info dla Was kont załozonych było 1900 a nie 5k jak pisze na stronie :)

Gumiś udostępnil baze i widze ile jest kont - SOŁMACZ :D

 

Czy ja wiem czy to cała baza, swojego konta i brata tam nie widzę 

Dota 2 > Lol

Opublikowano

 

Btw takie info dla Was kont załozonych było 1900 a nie 5k jak pisze na stronie :)

Gumiś udostępnil baze i widze ile jest kont - SOŁMACZ :D

 

Zmień lepiej mejla, bo mam Twoje passy xDD w sumie to każdy je ma, straciłem moje 5 min :/

Kiedy coś nagrasz? (bedo procenty) 

I ja już pisałem, licznik podkręcony 3 razy

tenor.gif

 

Opublikowano

Wszystko wróci do normy w ciągu kilku godzin!

A tak się śmiałeś że inni to nieudacznicy, bo Lanerisie wszystkiego można się spodziewać, jesteś życiową porażką tak samo jak ten serwer i każdy inny, beka beka beka.

 

Nie polecam gry, a tych co wydali na is pozdrawiam.

 

@up no i chuj ze masz passy, jak masz zakodowane hasło, a rozkodujesz je? no właśnie:)

Opublikowano

Wszystko wróci do normy w ciągu kilku godzin!

za kilka godzin gimba idzie spac i nie bedzie komu grac trzeba bylo mysles wczesniej

You cannot keep out your own fear

Opublikowano

Bo to są zjeby. Interesują się swoją dupą i pseudo hakerskim doświadczeniem. Z takim nastawieniem mogą dalej lizać pizdy niemców. Przynajmniej tam u szwabów sobie nie pierdolą serwerów bo GF im je zamyka. jebane pseudo polaczki max 17 lat a hakerka na poziomie Bonzo.

­graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...