Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Negoria.pl Start 4 maja godzina 18:00! [Dedyk] [Hard]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmień lepiej mejla, bo mam Twoje passy xDD w sumie to każdy je ma, straciłem moje 5 min :/

Kiedy coś nagrasz? (bedo procenty) 

I ja już pisałem, licznik podkręcony 3 razy

Chyba nie myślisz że ktoś jest na tyle głupi żeby passy do gry mieć tkaie same jak do e-maila czy czego kolwiek :)

  • Odpowiedzi 543
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Najbardziej mnie to rozjebało:

 

	
		
			
				 
			
				<img src="http://i.imgur.com/kgC40YB.jpg" alt="Tu podaj tekst alternatywny" /><br>
		
		
			
				 
			
				 
		
		
			
				 
			
				 
		
		
			
				 
			
				<br>
		
	

podaj tekst alternatywny z Samouczków Html haaaaahaaah

 

Co do serwa co się stało że włam, czyżby gotowa strona nawet nie sprawdzona ?

Opublikowano

Spokojnie sprawa jutro zostanie zgłoszona do prokuratury :)

nie masz praw do plikow to jest tak jak z piractwem i serwer jest postawiony nielagalnie

You cannot keep out your own fear

Opublikowano

Chyba nie myślisz że ktoś jest na tyle głupi żeby passy do gry mieć tkaie same jak do e-maila czy czego kolwiek :)

Chyba nie znasz ludzi xD Mój kumpel ma takie samo hasło do wszystkiego i się dziwi, że mu itemy znikają -.-

@AW Ponawiam - truta only rip?

 

AmbrozjaMT2 zgłosisz do prokuratury, włamanie na serwer, który jest nielegalny? :v

tenor.gif

 

Opublikowano

Szczerze gówno mnie obchodzi czy to będzie zgłoszone czy nie. Macie mi tu odpalić serwa i zrobić tak żeby ludzie nie odchodzili...... 

Ma być jakiś event i jakieś rekompensaty.

Opublikowano

admin odpalaj ta strone bo zaraz masz wjazd na chate z ekipa jak nie bedzie jej w 10minut

ahahahahaha

 

 

Co do serwera, to mialem wbić ale nie wiem czy to zrobie po takiej sytuacji.

Opublikowano

tak to juz jest jak pro elo technicy zabierają się za serwer :v

Tacy to już są polacy, jeden jak widzi, że drugi ma coś z czego są korzyści, to zrobi wszystko, żeby to stracił.

Opublikowano

Spokojnie sprawa jutro zostanie zgłoszona do prokuratury :)

ahahhahahahahahahahhahahahahhahahahhahahahaha

padłem i nie wstaje XDDDDDDDDDDDDDDD

ahhahahahahahhaha xD

hahahah

pozdrowienia z podłogi xD

 

@AntyWarn ile osób online?

skad drop broni 75?

w ile wbije max lv?

Opublikowano

serwer postoi.... widac duzo pracy wlozonej w niego.. ;) czy ja wiem czy nielegalnie.. pliki sa legalne.. a to jest pewnego rodzaju moze nie przestepstwo ale na pewno jakies wykroczenie :)

wsrhs.jpg
Opublikowano

 

Boże Surmistrz , pojdziesz na policje i co powiesz?

Że Gumiś Ci rozjebal serwer metina ktory stoi nielegalnie ? xD

 

A ty już sie nie ciesz tak, ze znasz tego gumisia. Niezłą beczke z ciebie cisne ziomus, myślę, że nie tylko ja, ale to tak na marginesie.

" surmistrz", odezwał się youtuber za 5 złotych  hahahaha

 

Opłaca się tutaj wbijać jak odpalą? 

Opublikowano

 

Boże Surmistrz , pojdziesz na policje i co powiesz?

Że Gumiś Ci rozjebal serwer metina ktory stoi nielegalnie ? xD

 

policji nie obchodzi czy jest legalne, roszczenia może mieć jedynie właściciel praw autorskich ;) 

Opublikowano

ahahhahahahahahahahhahahahahhahahahhahahahaha

padłem i nie wstaje XDDDDDDDDDDDDDDD

ahhahahahahahhaha xD

hahahah

pozdrowienia z podłogi xD

 

 

 

czlowieku.. co w tym smiesznego? ;p ja pierdziele jacy ludzie są dziwni :D ciewkdawe czy krzyczysz jp przy policji jak "wikszosc" takich ludzi ;d

wsrhs.jpg
Opublikowano

PROSZĘ UZBROIĆ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ AKTUALNIE SPRAWDZAMY I JUŻ ZA KILKA H WŁACZYMY SERWER WSZYSTKO BĘDIE JAK BYŁO PRZEPRASZAMY ZA PROBLEMY!

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Ludzie przeciwko ludziom , to wszystko działa jako zazdrość . :)

żadna zazdrość czysta zabawa xD XD xD XD xD XD

hahhahahaah a tacy pro technicy xD

GUMIS JUTRO IDZIESZ NA MILICJE Z MAMĄ BO SURMISTRZ TO TWARDY ZAWODNIK JAK BONUS BGC

ahahahhahaha

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...