Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Demonbuddy - jak zacząć swoją przygodę.


Alve

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema, ja mam taki problem, że jak zaznaczę w DB plugins Trinty to bot nie che mi wystartować, jak go odznaczę to bot działa, wiadomo że jak mam odznaczone to mi nie zbiera tego co bym chciał. Macie jakieś propozycje rozwiązania mojego problemu?

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

odkrylem ze to kadala mi crashowala DB, po usunieciu jej dziala jak narazie normalnie :)

 

 

ale nadal niemam pojecia jak ustawic zeby chodzil na glebokie szczeliny...

Opublikowano

tzn co masz na mysli public auth?

 

ja nie gram na darmowym zeby problemow z botem nie miec, kilka euro miesiecznie nie jest duzo a przynajmniej caly czas dziala..

Opublikowano

@ UP - zamiast pisać debilne / niepotrzebne posty to napisał byś w takim 
a) Z CZYM MIAŁEŚ PROBLEM 
b ) JAK SOBIE Z TYM PORADZIŁEŚ. 

Bo posty pokroju że już nie masz problemu nikomu nie pomogą a tylko zaśmiecają forum. 

Opublikowano

No ok. Ale jak już go SAM rozwiązałeś to napisał byś jak + z czym miałeś problem. Taki post miałby więcej sensu niż pisanie że już sobie poradziłeś.  
 

Opublikowano

Jak robicie dużo i często zmiany w ustawieniach bota to dobrze jest go całkiem wyłączyć i włączyć ... dość często się zdarza ze bot głupieje do dokonanych zmianach. Nie jest oczywiście bardzo ważna zasada, ale ja wielokrotnie się o tym przekonałem podczas dokonywania modyfikacji ustawień w locie. I mimo że restart bota jest trochę czasochłonny to restartowanie zaoszczędziło mi już dużo czasu i irytacji

Opublikowano

Ma ktoś jak ustawić dh? Strzela mi tylko strzałą żywiołów :/

 

Nie ma także żadnego profilu na rifty który by czyścił do końca...

Opublikowano

Najlepszy plugin, do tej pory działa nadal bez zastrzeżeń.

https://www.thebuddyforum.com/demonbuddy-forum/plugins/164084-plugin-kadalaspree-stand-gambling-plugin.html

 

Ponadto, żeby Ci podnosił mistyczny pył ustaw sobie tak:

7piSuzK.png

 

@csshadow

tutaj ładnie kolega wyjaśnił wszystko :)

Tylko zamiast magic+ ustaw grey+

66j32w.jpg
 
Sprawdź mój tutorial na temat demonbuddy!

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...