Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Demonbuddy - jak zacząć swoją przygodę.


Alve

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

U mnie tez nie dziala, ani stara wersja jaka mialem ani nowa :)

Trzeba zaczekac na nowego paczera i tyle.

chyba trzeba faktycznie czekac.

śledzę wątek -jak komus bedzie dzialalo prosze o znak sygnal tu na forum :D

Opublikowano

Jak zawsze w takich przypadkach mam komunikat

 

Diablo III is running but no build supported by Demonbuddy detected, was there a patch?

 

Tak na starym jak nowym patcherze i DB

 

Sprawdzalem vip i normal tez :)

Opublikowano

Diablo III is running but no build supported by Demonbuddy detected, was there a patch

 

 

dokładnie takie cudo wyskakuje i lipa?

 

jakiś wujek dobra rada się znajdzie 

Opublikowano

Witam,mam wykupionego keya do demonbaddy do konca miesiąca a wczoraj po patchu gdy się loguje wyskakuje TRIPWIRE.Authentication failed!  I tyle z bota mimo ,ze człowiek legalnie wydał kilka złotych.P Ma może ktos pomysł co dalej robic?

Opublikowano
//DB Normal
1.1.2180.385
1.1.2197.387
1.1.2216.392

//DB Beta
1.1.2169.492
1.1.2180.496
1.1.2197.502 

Aktualnie te wersje działają z cdpatcherem ... problem w tym że żadna z tych wersji DB nie działa z nową wersją gry. Myślałem że vipy juz mają nową wersję, ale wychodzi na to wszyscy musimy czekać http://codedeception.com/ipb/index.php/topic/4057-hbdbebwb-normalbeta-public-users-report-new-version-numbers-here/ W tym temacie w pierwszym poscie jak pojawi się nowsza wersja to będzie znaczyło że juz działa ... o ile dobrze kumam ten post Oczywiście trzeba być zalogowanym żeby se to poczytać

Opublikowano

Doinstalowac microsoft visual c++ 2013   versja 12.0.30501szukac
 u mnie działa bot ale straasznie sie zacina nie wiem mozliwe ze to od bety.

Opublikowano

Znowu specjalnie dzisiaj ściągnąłem od nowa wszystko, żeby zobaczyć o czym Wy gadacie i dziwne, bo u mnie po raz kolejny działa...

 

Byłbyś uprzejmy napisać;

Jaki masz system?

Jakie wersie MS Visual C++ masz zainstalowane na PC?

Jaki klucz masz do CD Patchera vip czy normal?

I system x86 czy x64?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...