Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Demonbuddy - jak zacząć swoją przygodę.


Alve

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam podobnie robie tak jak bylo napisane odpalam cdpatcher Diablo 3  pozniej demonbuddy wpisuje klucz i podczas logowania sie w demonbuddy wyskakuje program przestał działać próbowałem trochę kombinować z tym i nic proszę o pomoc byc moze cos zle robie nie wiem 

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Alve

napisze proszę podpowiedz (tak łopatologicznie) co mogę zrobić z moim problemem:

Jak ustawić w Trinity zeby bot do kufra wrzucał tylko ancienty i biżuterie (całą resztę siarkował) ? 

lub

Jak ustawic aby bot jak zapełni mcałe miejsce w kufrze kazda kolejna legende wywalał na ziemie w miescie?

Chodzi o to ze bot bardzo szybko zbiera 3 zakładki kufra i staje w miejscu krzycząc ze nie ma miejsca.

Pozdrawiam.

Opublikowano

@Alve - widze ze ogarniasz temat, wiec mam pare pytan.

1. Mam tylko podstawową wersje, chcialbym zakupic bocika, czy to aktualnie z niczym nie koliduje ?

2. Czy oficjalna strona bota to 

https://www.demonbuddy.com/

3. Jak z wykrywaniem bota ? Blizz podaje jakies statystyki zablokowanych kont ? Na własnym przypadku moze cos powiesz ?

4. Nie widze na stonie opcji zakupu mniej niz miesiąc, jest moze jakis trial, wersja testowa, czy cos ?

 

Ok, widze "TRIAL ACCESS" za € 2.98/ 3d

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

1. Nie ma wersji podstawowej, wersji gold itp, itd. Płacisz za licencję i używasz przez dany okres.

2. Tak oficjalna strona to ta, która podałeś.

3. Blizz nie podaje statystyk, ja nie dostałem bana jeszcze i nigdy nikt do mnie nie pisał, ani się nie skarżył, że dostał bana przez ten poradnik czy przez ten program.

Tutaj jest link do zgłoszeń banów przez użytkowników.

https://www.thebuddyforum.com/demonbuddy-forum/ban-section-ban-reports/
Wydaje mi się, że duże prawdopodobieństwo na bana jest jak ktoś Cie zreportuje niż przez to, że Blizz wykrywa program trzeci. Chyba, że chodzi 24/7

 

@ZagajQ

66j32w.jpg
 
Sprawdź mój tutorial na temat demonbuddy!

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

Opublikowano

Dzieki za odpowiedz ;)

Co do pierwszego pytania - chodzilo mi ze mam podstawową wersje gry :D. (bez dodatku RoS)

 

Coż mi zostaje, chyba kupie bocika na te 3 dni, tak na probe. Mam zamiar stawiac go jak bede chodzil do pracy. Powiedzmy te 6-8h. 

Bot ma mozliwosc wyjscia z gry po danym czasie ? Jak nie to po prostu ustawie wył komputera ^^.

 

ps. Nie uwazasz ze to troche psuje frajde z gry ? :D

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

1. Jak nazywa sie opcja odpowiadajaca za podnoszenie klejnotow ? (wiem ze gdzies w tym pluginie Trinity). Wszystko ładnie ustawilem a tego nie moge znalezc.

2. combat bot - co on ma za zadanie robic ? Bo kompletnie mi nie dziala, ustawiam juz przechodzenie aktu, wtedy jest juz lepiej, ale ... On bardziej skupia sie na wykonywaniu zadania, a ja chcialbym takiego ktory kłównie wbja lvl i farmi ;)

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Witam, mam pewien problem.

 

Ładuję profil " Act1_StartNew"  od rrrix

 

Postać wchodzi do gry na początkowym respie i aktywując misję przy bramie tristram nie biła mobków, po prostu czekała, aż zrobią to npc-e.

 

Kolejny problem jest taki, że postać porusza się o 2 kroki i staje na 10sec, 2 kroki staje na 10 sec itd

 

 

Proszę o pomoc

Opublikowano

Tylko mi wywala virusa w tym CDpatcher ??

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Witam, mam pewien problem.

 

Ładuję profil " Act1_StartNew"  od rrrix

 

Postać wchodzi do gry na początkowym respie i aktywując misję przy bramie tristram nie biła mobków, po prostu czekała, aż zrobią to npc-e.

 

Kolejny problem jest taki, że postać porusza się o 2 kroki i staje na 10sec, 2 kroki staje na 10 sec itd

 

 

Proszę o pomoc

 

Nie wiem czy to wina profilu, czy czego, ale rowniez tak mam na pierwszym i drugim akcie. Za to niezawodnie dziala na 3 i 4 ;)

 

 

Tylko mi wywala virusa w tym CDpatcher ??

 

Mi nic nie wyskakuje - mam avasta. 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano
https://www.virustotal.com/pl/file/622bfb397a4c8892b8106916ccad1c8d9c97945479a817106f8a744bc4469444/analysis/
Crack łączy się z ich bazą danych dlatego wpisujesz ich klucz. Nie wiem dokładnie jak to działa, bo nie ja projektowałem tego cracka, ale wydaje mi się, że nie masz o co się martwić. Nie spotkałem się jeszcze, żeby ktoś się skarżył, że dostał hacka. Na pewno crack odbiera jakieś dane z serwera dlatego wykrywa go jako wirusa.

66j32w.jpg
 
Sprawdź mój tutorial na temat demonbuddy!

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

Opublikowano
https://www.virustotal.com/pl/file/622bfb397a4c8892b8106916ccad1c8d9c97945479a817106f8a744bc4469444/analysis/
Crack łączy się z ich bazą danych dlatego wpisujesz ich klucz. Nie wiem dokładnie jak to działa, bo nie ja projektowałem tego cracka, ale wydaje mi się, że nie masz o co się martwić. Nie spotkałem się jeszcze, żeby ktoś się skarżył, że dostał hacka. Na pewno crack odbiera jakieś dane z serwera dlatego wykrywa go jako wirusa.

 

 

 

Dobra działa opaliłem Adventurera i biega tylko jak zrobić zeby np za odłamki kupywał items i np przerabiał zwykłe legendy i setowe itemsy a starożytne wkładał do kostki ??

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

@madaffaka

W plugins masz trinity, dajesz config na trinity dalej Items i tam masz gamble bodajże. Tutaj masz item rules do przerabiania https://www.thebuddyforum.com/demonbuddy-forum/demonbuddy-profiles/228451-loot-rules-schizoids-item-rules-noob-ancient-classes.html.

 

Niby zbiera itemy ale oddechów i innych juz nie ;/

I jak u kadali ustawić zeby odlamki spalał 

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

 

Thx wielkie ;) 

A wiesz czemu bot nie uzywa mi pota legendarnego ?? 

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

@madaffaka

Nie mam pojęcia. Masz tylko jednego pota w ekwipunku? Mi używał normalnie zawsze.

Używa jakoś ale nie zawsze ;s 

 

A teraz http://scr.hu/96c2/1rdcz byl jakis update i nie działa ;s 

 

Dobra zrobiłem :D Zainstalowałem na nowo bez update ;D

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Panowie, jak mam ustawić tego bota, aby przechodził wszystkie misje od act 3 i leciał dalej? chce ustawić bota na postaci czarodziej 38 lvl :P a nie chce mi sie od nowa recznie wszystkiego przechodzić :)...

Opublikowano

nie no dobra, jakos sobie poradziłem ;), faktycznie pierdoła, nie zgadzała mi sie jakaś opcja i teraz jedzie ładnie, ale czasami łapie małe crache ale no cóż ;)
Tylko jedno, jak ustawic zeby magiczne  co zbiera przedmioty nie przerabiał a sprzedawał?
i jeszcze jedno jest taki błąd ze po jakimś czasie diablo 3 samo sie wyłącza i bot tez 

 

 System.InvalidOperationException: Wątek wywołujący nie może uzyskać dostępu do tego obiektu, ponieważ należy on do innego wątku.

   w System.Windows.Threading.Dispatcher.VerifyAccess()
   w System.Windows.Threading.DispatcherObject.VerifyAccess()
   w System.Windows.Application.CriticalShutdown(Int32 exitCode)
   w Zeta.Bot.Logic.BrainBehavior.????????????????????????????????????????.?????????????????????????????????????????(Object )
   w Zeta.TreeSharp.Action.RunAction(Object context)
   w Zeta.TreeSharp.Action.TGuCw;j0W{S=9\[hd\[u2ak%cb(.MoveNext()
   w Zeta.TreeSharp.Composite.Tick(Object context)
   w Zeta.TreeSharp.Sequence.vx\&nW\&e7'oyf6)tN01)mB@eE#.MoveNext()
   w Zeta.TreeSharp.Composite.Tick(Object context)
   w Zeta.TreeSharp.Decorator.Ec(bUK{:D!6t|!-3pGYOc{IY#.MoveNext()
   w Zeta.TreeSharp.Composite.Tick(Object context)
   w Zeta.TreeSharp.PrioritySelector.vx\&nW\&e7'oyf6)tN01)mB@eE#.MoveNext()
   w Zeta.TreeSharp.Composite.Tick(Object context)
   w Zeta.TreeSharp.Decorator.Ec(bUK{:D!6t|!-3pGYOc{IY#.MoveNext()
   w Zeta.TreeSharp.Composite.Tick(Object context)
   w Zeta.TreeSharp.PrioritySelector.vx\&nW\&e7'oyf6)tN01)mB@eE#.MoveNext()
   w Zeta.TreeSharp.Composite.Tick(Object context)
   w Zeta.Bot.BotMain.?????????????????????????????????????????()
10:44:03.711 INFO  ZetaDia Diablo III Exited, Demonbuddy terminating in 20 seconds.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...