Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexoria.pl [Dedyk] [Easy] - Serwer z Pazurem ! [Start - Piątek]


Nexoria

Zagrasz na Starcie?  

318 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Starcie?

    • Tak.
      272
    • Nie.
      46
  2. 2. Checeie dziś OX po starcie Nexoria.pl?

    • Tak o godzinie 21:00
      35
    • Tak o godzinie 22:00
      30
    • Nie chcę dziś OX.
      22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przez te virusy stracicie połowe graczy

Nie lepiej spróbować jakos oczyscic te pliki ?

Avg wykrył mi 13 virusów ( Odrazu mówie że dałem 150 zl .. wiec darmowy nie jest ;P )

 

..

Nie zagram z powodu wirusów.

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja tam zagram,nawet jak są te wirusy.. ;]

Miejmy nadzieje ze nic sie nie zjebie.

Ale radzę wam wyczyscic  jakos te wirusy.

 

// 3h do startu.

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Po starcie jeżeli wszystko pójdzie dobrze, postaram się po starcie usunąć te wirusy, jeszcze raz przepraszam za te nie groźne wirusy mam nadzieję że przez to i tak zagracie gdyż po co miał bym dawać specjalnie wirusy dla graczy.

 

Zapraszamy do Rejestracji oraz na TeamSpeak.

 

 

ItemShop będzie dostępny od godziny 16;00.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Po starcie jeżeli wszystko pójdzie dobrze, postaram się po starcie usunąć te wirusy, jeszcze raz przepraszam za te nie groźne wirusy mam nadzieję że przez to i tak zagracie gdyż po co miał bym dawać specjalnie wirusy dla graczy.

 

Zapraszamy do Rejestracji oraz na TeamSpeak.

 

 

ItemShop będzie dostępny od godziny 16;00.

Jeśli będziesz się starał to usunąć to git. 

Kiedy ta łatka? Patcherem będę mógł ją pobrać? 

 

 

Opublikowano

Jeśli będziesz się starał to usunąć to git. 

Kiedy ta łatka? Patcherem będę mógł ją pobrać? 

 

 

Łatka będzie o 17:40.

 

Szczerze to chyba sam odpuszczę ten serwer.

Po włączeniu samej konfiguracji avast zaczął szaleć i wykrywać wiry w grach gdzie nigdy tego nie robił np. "League of Legends".

Ja podziękuję za taki serwer ;)

OYViJFL.png

Opublikowano

Łatka będzie o 17:40.

 

Szczerze to chyba sam odpuszczę ten serwer.

Po włączeniu samej konfiguracji avast zaczął szaleć i wykrywać wiry w grach gdzie nigdy tego nie robił np. "League of Legends".

Ja podziękuję za taki serwer ;)

To nie wina klienta serwera, jakoś mi nic nie robi.

 

Jak mówiłem wirusy postaram się usunąć po starcie serwera.

 

ItemShop jest już dostępny, można kupować SM oraz przedmioty z niego.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Dlaczego po starcie? Usuwaj teraz to nie stracisz graczy.

Pomogłem lub starałem się pomóc? Like mile widziany ;)


687_logo5_bez_t_a_tn.jpg

Opublikowano

Dlaczego po starcie? Usuwaj teraz to nie stracisz graczy.

Kolego mam dużo roboty, chcę spokojnie oraz stabilnie pierw wystartować jak mówię że wirusy nie są groźne możecie sprawdzić sobie na google, co to za wirusy .dll oraz .exe, jeżeli nie wierzysz nie chcesz grać to nie zmuszam. ;) Lecz jak mówiłem postaram się je usunąć.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Tak to jest wina clienta' gdyz w raportach pliki byly zarazone wirusem z clienta. Aktualnie pisze z tabletu i skanuje kompa podczas uruchamiania...

OYViJFL.png

Opublikowano

Ja nie wiem. Mam Eset Noda 32 kupionego nie ściągniętego żeby nie było. I mi nic nie wykrywa. Skanowałem cały folder jest czysty, także nie mam zielonego pojęcia czemu wam coś wykrywa.

1-01-800x200.jpg

Opublikowano

Tak to jest wina clienta' gdyz w raportach pliki byly zarazone wirusem z clienta. Aktualnie pisze z tabletu i skanuje kompa podczas uruchamiania...

Dziwne że innym nie zaraziło niczego, ani mnie tylko akurat tobie.

 

Rejestracja: http://nexoria.pl/index.php?page=account&subpage=register

ItemShop już działa jakby ktoś chciał wiedzieć.

 

TeamSpeak3: 185.25.151.219

w6qirs.jpg

Opublikowano

Przed pobraniem robilem szybki skan - 0 wirusów.

Po pobraniu  zrobilem znowu szybki skan - Kilka trojanow , Backdoor.

Wiec nie mow ze one są nie groźne tylko coś z nimi zrób.

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Przed pobraniem robilem szybki skan - 0 wirusów.

Po pobraniu  zrobilem znowu szybki skan - Kilka trojanow , Backdoor.

Wiec nie mow ze one są nie groźne tylko coś z nimi zrób.

Tak daj skana, z trojanami bo trojanów napewno nie ma.

 

 

 

gdzie ten client z megaupload ? 15..

http://nexoria.pl/index.php?page=download

 Tutaj są 3 hostingi klienta.

w6qirs.jpg

Opublikowano

@2xup żadnych trojanów niema tak samo jak backdoroow więc nie ściemniaj :)

Po co miałbym ściemniać?

I tak na serverze zagram,wiec bezpodstawnie bym nie pisał tego :)

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Na mega jakoś idzie i nic nie wykryje, ale jak jakiś syf wejdzie mi w kompa to zatłukę =.=

Spokojnie, do jutra będzie autopatcher bez wirusów dobra. :)?

w6qirs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...