Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexoria.pl [Dedyk] [Easy] - Serwer z Pazurem ! [Start - Piątek]


Nexoria

Zagrasz na Starcie?  

318 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Starcie?

    • Tak.
      272
    • Nie.
      46
  2. 2. Checeie dziś OX po starcie Nexoria.pl?

    • Tak o godzinie 21:00
      35
    • Tak o godzinie 22:00
      30
    • Nie chcę dziś OX.
      22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

11:00 a reje i client nie działa, czemu? Czy tylko ja tak mam?

 

Edit.

Forum mi też nie chodzi ;/

"Pierwszy hosting klienta pojawi się do 12:30, Rejestracja będzie włączona o 12:00."

 

Czytamy. :D

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Sorka, nie zauważyłem :)

 

Ale to i tak nie wyjaśnia czemu forum nie działa.

Forum będzie dziś/lub jutro po starcie.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Bronie jedno ręczne w porównaniu do innych Borni są , co tu dużo mówić troszkę lipne , oby fajnie wszystko wystartowało , ale zapewne jak to zwykle nie obędzie się bez kłopotów.

Opublikowano

Szaman nie ma wachlarza ?

Ciekawe,ciekawe.

 

Grafik cały czas pracuje nad systemem ulepszeń. Istnieją również 3 sety broni do expa i postaramy się dodać je jeszcze dziś do prezentacji aby był w 100% skonczony.

 

Przypominam Wam również że warto dostać się do top 3 graczy ponieważ do wygrania są ciekawe nagrody. :-)

Tutaj macie zamieniłem wam ostatnią jednoręczną broń.

 

Tutaj SS nowej ostatniej jednoręcznej broni mam nadzieję że jest ładniejsza od starej:

 

szt9ij.jpg

 

w6qirs.jpg

Opublikowano

 

Grafik cały czas pracuje nad systemem ulepszeń. Istnieją również 3 sety broni do expa i postaramy się dodać je jeszcze dziś do prezentacji aby był w 100% skonczony.

 

Przypominam Wam również że warto dostać się do top 3 graczy ponieważ do wygrania są ciekawe nagrody. :-)

Tutaj macie zamieniłem wam ostatnią jednoręczną broń.

 

Tutaj SS nowej ostatniej jednoręcznej broni mam nadzieję że jest ładniejsza od starej:

 

szt9ij.jpg

 

No teraz broń ta jest zajebista, fajno że się staracie i słuchacie graczy.

 

Rejestracja o 12:00 Tak?

Będą 4 channele dostępne?

w6qirs.jpg

Opublikowano

No teraz broń ta jest zajebista, fajno że się staracie i słuchacie graczy.

 

Rejestracja o 12:00 Tak?

Będą 4 channele dostępne?

Tak o 12:00 Rejestracja.

Będzie Ch1, Ch2, Ch4 dostępne, z Ch3 są problemy będzie czynne od Soboty.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Rejestracja jest czynna można się rejestrować:

 

Link:

http://nexoria.pl/?page=account&subpage=register

Tutaj macie 4 hostingi:

http://nexoria.pl/?page=download

Jest tam 6 wirusów z klasycznego Metina są one łagodne, które nic nie robią są to wiry zależne od plików .dll oraz .exe których nie da rady usunąć, Avast to wykrywa lecz inne płatne AntyWirusy tego nie wykrywają także proszę być spokojnym o to.

 

Na stronie głównej możecie pobrać klienta z 3 hostingów!

 

 

Zapraszamy również na TeamSpeak3:

 

185.25.151.219

 

Przed startem o 17:40, będzie jeszcze mała łatka z Rootami do klienta do pobrania, bez niej nie wejdziesz na serwer.

 

 

 

@DODANO KALENDARZ EVENTÓW

 

e9j1wi.jpg

w6qirs.jpg

Opublikowano

Klasy zbalansowane ?
Buff do expa bedzie potrzebny ?
Trudno o ulepy ?
Da rade np ninja wmiare szybko ubijac metki/bossy ? (zeby nie bilo sie pol dnia)


P.S - czekam na start, mam nadzieje ze obejdzie sie bez problemow ^_^.

00381637475378013724.png
Opublikowano

Klasy zbalansowane ?

Buff do expa bedzie potrzebny ?

Trudno o ulepy ?

Da rade np ninja wmiare szybko ubijac metki/bossy ? (zeby nie bilo sie pol dnia)

 

 

P.S - czekam na start, mam nadzieje ze obejdzie sie bez problemow ^_^.

Tak są zbalansowane.

Raczej nie.

Nie średnio.

Tak da radę szybko ubić.

 

Zapraszamy do rejestracji konta. :)

w6qirs.jpg

Opublikowano

 

Nagrody są moje. W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę kraść. A co, chcesz takie słuchawki? Kup sobie za hajsy z yt mój biedaczku. Tylko wiesz, jakieś tanie bo rodzina zbankrutuje  <3  

 

ze nixo
23:58:50
juz ma ode mnie zlecenie
23:58:52
wiec niech czeka
23:58:56
na zabawe
23:58:56
pajac jebany
23:59:13
+ jeszcze kazdar mu bedzie nakurwial
 
Serio? kolegami mnie straszysz? zobaczymy do czego jest ta twoja banda zdolna :) Pewnie ten kazdar to taki hackjer jak ty. Bootera ma za 5 euro i myśli że mi serwer wywali <beka>  :D
A tak ogólnie to 5 euro to dużo dla weezego bo pół roku na tego bootera zbierał. Chociaż Nixo.. nie powiem, w miarę dobry technik lecz raczej wątpię aby utrzymywał kontakt z takim człowiekiem jak ty. Ale bać się nie boję bo nie tylko ty masz znajomości  :)

 

Szczerze miałem gdzieś ten serwer , ale po tej wypowiedzi zrezygnuje z postanowienia.

 

Zobaczymy czy nadal beda te minki o 18:00 ;]

 

 

Powodzenia ! :D :D

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Szczerze miałem gdzieś ten serwer , ale po tej wypowiedzi zrezygnuje z postanowienia.

 

Zobaczymy czy nadal beda te minki o 18:00 ;]

 

 

Powodzenia ! :D :D

Kazdarku ty już lepiej nie strasz dobrze?

 

Zapraszamy do rejestracji: http://nexoria.pl/?page=account&subpage=register

 

Klient będzie za 38 minutek. :)

 

Zapraszamy na TS: 185.25.151.219

w6qirs.jpg

Opublikowano

Kazdarku ty już lepiej nie strasz dobrze?

 

Zapraszamy do rejestracji: http://nexoria.pl/?page=account&subpage=register

 

Klient będzie za 38 minutek. :)

 

Zapraszamy na TS: 185.25.151.219

Ja cie nie strasze , pozdrowie cie tylko po 18:00 zobaczymy czy nadal bedziesz taki happy. Madry bo jeszcze 6h do startu? Spokojnie doczekasz sie .

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

jeśli client będzie na multiupload :D to zagram zapewne ;d bo nudno sie zrobiło ;d

Klient będzie o 13 na Mega.co.nz, następnie o 15 będzie link z dedyka oraz multiupload.

w6qirs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...