Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexoria.pl [Dedyk] [Easy] - Serwer z Pazurem ! [Start - Piątek]


Nexoria

Zagrasz na Starcie?  

318 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Starcie?

    • Tak.
      272
    • Nie.
      46
  2. 2. Checeie dziś OX po starcie Nexoria.pl?

    • Tak o godzinie 21:00
      35
    • Tak o godzinie 22:00
      30
    • Nie chcę dziś OX.
      22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no stary zaplon masz niezly a może moja mama zginełą w wypadku skąd wiesz -.-

Zapłon mam bo musiałem kompa 2x przeskanować żeby się tego syfu pozbyc

Zawsze nick "Sobieski,,

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapłon mam bo musiałem kompa 2x przeskanować żeby się tego syfu pozbyc

a co do matki zginełą w wypadku samochodowym i jakos  inni szypciej to usuneli -.- a ja niemam wgl problemu

łatkaaaaaa

Opublikowano

dlaczego takie chujowe  serwery jak ten mają tak dużo graczy?

 

nagrody są wyssane z palca, nawet na darmo stronie jadą

nie polecam grać na tym gównie

Opublikowano

all dziala :P


dlaczego takie chujowe  serwery jak ten mają tak dużo graczy?

 

nagrody są wyssane z palca, nawet na darmo stronie jadą

nie polecam grać na tym gównie

mówisz o sobie ???????hejt al**** to dopiero gówno!!!!!!!

Opublikowano

dlaczego takie chujowe  serwery jak ten mają tak dużo graczy?

 

nagrody są wyssane z palca, nawet na darmo stronie jadą

nie polecam grać na tym gównie

To wypier***j idioto. 

Widziałeś żeby jakiś inny serwer(każdy) dawał nagrody? 

Powinieneś się cieszy, że są jakiekolwiek pacanie. Grafiku, który w paincie pędzelkiem nie potrafi dobrze ruszać.

Opublikowano

dlaczego takie chujowe  serwery jak ten mają tak dużo graczy?

 

nagrody są wyssane z palca, nawet na darmo stronie jadą

nie polecam grać na tym gównie

 

Co mieliśmy i na co nas było stać to rozdamy :c Popatrz na inne serwery, oni nie mają nawet jednej nagrody bo dla nich liczy się tylko hajs w isie. 

Możliwe, że w przyszłości gdy serwer dobrze się rozwinie to będą lepsze przedmioty do wygrania :c.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Co mieliśmy i na co nas było stać do rozdamy :c Popatrz na inne serwery, oni nie mają nawet jednej nagrody bo dla nich liczy się tylko hajs w isie. 

Możliwe że w przyszłości gdy serwer dobrze się rozwinie to będą lepsze przedmioty do wygrania :c.

i te gimbo emotki ":c"

 

:c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c 

 

Więcej tego -.-

 

No to co i tak tych nagród nie wyślecie ...

Opublikowano

i te gimbo emotki ":c"

 

:c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c 

 

Więcej tego -.-

 

No to co i tak tych nagród nie wyślecie ...

To się okaże. :)

w6qirs.jpg

Opublikowano

i te gimbo emotki ":c"

 

:c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c :c 

 

Więcej tego -.-

 

No to co i tak tych nagród nie wyślecie ...

 a na innych serwach masz i tak bys zadnych nagr nei wygral -.- 

Opublikowano

Jeżeli chodzi o te nagrody to poczekajcie z opinią jak ktoś wbije max lvl i wtedy zobaczymy a nie teraz kur** znaleźli się ...

Opublikowano

Daj kwarantanne i będzie all cacy, a co do wirusów cofnij kilka stron w tył bo widzę, że raczej nic nie czytałeś.

mam AVG nie wiem gdzie tu kwarantanna.

91.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...