Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexoria.pl [Dedyk] [Easy] - Serwer z Pazurem ! [Start - Piątek]


Nexoria

Zagrasz na Starcie?  

318 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Starcie?

    • Tak.
      272
    • Nie.
      46
  2. 2. Checeie dziś OX po starcie Nexoria.pl?

    • Tak o godzinie 21:00
      35
    • Tak o godzinie 22:00
      30
    • Nie chcę dziś OX.
      22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobieram clienta zeby sprawdzic czy moj antywirus cos wykryje, nie wykrywa w zadnym innym privie lub pl-u. Jezeli tutaj cos wykryje to napisze.

Jeśli to jedna z nowszych wersji avasta to masz 90%, że wykryje ;P

OYViJFL.png

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pobieram clienta zeby sprawdzic czy moj antywirus cos wykryje, nie wykrywa w zadnym innym privie lub pl-u. Jezeli tutaj cos wykryje to napisze.

I jak wykryło?

Opublikowano

Jeśli to jedna z nowszych wersji avasta to masz 90%, że wykryje ;P

Mam Bitdefendera wersja premium, uważany za jeden z najlepszych antywirusów na świecie. Wiec jak tam mi wykryje to serwer dla mnie skreślony

cpok.jpg

Opublikowano

3 przykladowe servery

 

62d09bf240a5e05c.jpg

 

 

8905d4b6913b239a.jpg

 

 

d0fcb798a32009e0.jpg

 

 

 

Nie chciało mi się pobierać lepszego programu ,wiec zeskanowałem tym.. ;]

Wykrył tylko w Nexorii

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

@Matthew174

zgodzę się. Jest to nie kłamiąc dopiero drugi serwer w którym wykryło jakiekolwiek wirusy, lecz jak

wspomniał sam admin są one raczej niegroźne :) 

OYViJFL.png

Opublikowano

Może są nie groźne ale jednak są, więc niech nie wmawia, że są w każdym serwie bo to kłamstwo.

Pomogłem lub starałem się pomóc? Like mile widziany ;)


687_logo5_bez_t_a_tn.jpg

Opublikowano

Przeskanowałem, wygooglowalem SA NIEGROŹNE : )

Tak już mówiłem że są nie groźne. :)

 

 

 

Skąd Magiczny Metal ?

Skąd Zatruty Miecz ?

Dozwolony BS ?

BOny Wchodzą max ?

Jest autopatcher w cliencie ?

U handlarki.

Metki red las.

Jest dozwolony.

Maxy.

Dodajemy właśnie AutoPatchera.

w6qirs.jpg

Opublikowano

@Matthew174

zgodzę się. Jest to nie kłamiąc dopiero drugi serwer w którym wykryło jakiekolwiek wirusy, lecz jak

wspomniał sam admin są one raczej niegroźne :)

Adminem jest asfen tu wszystko jest niegróźne nawet keylagger :)

Opublikowano

Adminem jest asfen tu wszystko jest niegróźne nawet keylagger :)

Hehe, może i tak, ale jednak wolę nie sprawdzać :P

OYViJFL.png

Opublikowano

U mnie tez wykryło wirusy, bardzo dziwne ze w zadnym innym privie nie wykrywa tylko tutaj...

Zgodzę się, to bardzo dziwne, ale skoro nawet adminowi wykrywa... to po ch*j miałby sobie też kompa jebać ? ;)

OYViJFL.png

Opublikowano

Zgodzę się, to bardzo dziwne, ale skoro nawet adminowi wykrywa... to po ch*j miałby sobie też kompa jebać ? ;)

Pliki .dll oraz pliki .exe nie są zagrażające komputerowi.

w6qirs.jpg

Opublikowano

LOL śmieszni są ludzie piszący o wirusach. 1 raz gracie w Metina? albo pobieracie clienta? Potem dziwota że w grze idiotyzm jak ani 1 nie wie co się dzieje  -_-"

Opublikowano

Dlatego właśnie to napisałem. Z kontekstu można się domyślić, że nie ma tam nic groźnego.


LOL śmieszni są ludzie piszący o wirusach. 1 raz gracie w Metina? albo pobieracie clienta? Potem dziwota że w grze idiotyzm jak ani 1 nie wie co się dzieje  -_-"

Dziwny to Ty jesteś. Uszanuj, że ktoś martwi się o swój sprzęt oraz system i może nie wiedzieć, że nie ma tam nic groźnego...

OYViJFL.png

Opublikowano

Witam. Raczej zdecyduję się na ten server, Asl** tez dzis startuje aczkolwiek zagram tutaj :) Ładnie przygotowana prezka, o której start ?

O godzinie 18:00.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Zgodzę się, to bardzo dziwne, ale skoro nawet adminowi wykrywa... to po ch*j miałby sobie też kompa jebać ? ;)

Nie możemy zapominać kto tutaj adminuje to po 1, po drugie nie rozumiem czemu nawet pliki od niego te .exe sa zawirusowane. Nawet jezeli jest to nie grozne to nadal bardzo dziwne skoro w ani 1 z okolo 40 privow ktore mam na kompie nie znajduje nic a tutaj jednak cos..

cpok.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...