Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexoria.pl [Dedyk] [Easy] - Serwer z Pazurem ! [Start - Piątek]


Nexoria

Zagrasz na Starcie?  

318 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Starcie?

    • Tak.
      272
    • Nie.
      46
  2. 2. Checeie dziś OX po starcie Nexoria.pl?

    • Tak o godzinie 21:00
      35
    • Tak o godzinie 22:00
      30
    • Nie chcę dziś OX.
      22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ide na Asl*na , wydaje mi się lepszy niż serwer Asfena aka ....

 

 

To idź i mi nie reklamuj niczego tutaj:-)

w6qirs.jpg

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oprócz klienta którego właśnie pobieram, bedzie jakaś dodatkowa łatka? Jak tak to o której i gdzie mogę się jej spodziewać?

Tak będzie łatka z Rootami o 17:40.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Pobrał ktoś już clienta i nic mu nie wykryło?

Wyłączyłbym anty ale boję się że coś groźnego w tym siedzi ;/

55jk0m.jpg

Opublikowano

Lepiej wrzuc calego klienta jak juz wirow nie bedzie ... Taka podpowiedz

Pobrał ktoś już clienta i nic mu nie wykryło?

Wyłączyłbym anty ale boję się że coś groźnego w tym siedzi ;/

Nic groznego nie siedzi najwyzej zainfekuje Ci troche plikow jak mi ;p

OYViJFL.png

Opublikowano

Rejestracja:

http://nexoria.pl/index.php?page=account&subpage=register

TeamSpeak3: 185.25.151.219

 

Przed startem o 17:40, będzie jeszcze mała łatka z Rootami do klienta do pobrania, bez niej nie wejdziesz na serwer.

 

 

 

 

 

 

Klient jest na 3 hostingach dostępnych tutaj: http://nexoria.pl/?page=download

 

 

 

 

 

Nagrody za wbicie topki na naszym serwerze (pierwsze trzy osoby):

 

5n26qe.jpg

30ieu6h.jpg

mu7710.jpg

 

DODANO KALENDARZ EVENTÓW!

 

e9j1wi.jpg

 

 

 

w6qirs.jpg

Opublikowano

Oby do startu się wyrobili z wrzuceniem czystego clienta ;)

Dobrze by bylo. Ja radze obecnie nie pobierac. Dopiero jak czystego dadza

OYViJFL.png

Opublikowano

Mi tylko kompa z butów wyj**ało nie mogłem włączyć nic i sam się zresetował

Co będzie to będzie

Kolego proszę cię, nie rób takich scen bo sam nie zniechęcasz graczy, musisz kłamać i opowiadać takie historię że ci komputer wywaliło?

w6qirs.jpg

Opublikowano

Mógłbym prosić administrację aby napisali jakie bony na jakiej mapie działają ? Chodzi mi o te 100+ 

 

oraz nazwy tych mapek bo nwm jaką przepustke w IS'ie kupic

369011438114957985586.jpeg

Opublikowano

Mógłbym prosić administrację aby napisali jakie bony na jakiej mapie działają ? Chodzi mi o te 100+ 

 

oraz nazwy tych mapek bo nwm jaką przepustke w IS'ie kupic

Działają Mistyki, Orki.

 

Przepustki masz opisane na który poziom dana przepustka.

 

http://www.multiupload.nl/4JC01VEQWI Tutaj 4 link do klienta.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Rejestracja:

http://nexoria.pl/index.php?page=account&subpage=register

TeamSpeak3: 185.25.151.219

 

Przed startem o 17:40, będzie jeszcze mała łatka z Rootami do klienta do pobrania, bez niej nie wejdziesz na serwer.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Zamiast wrzucać te zasyfione wrzuć czysty bo czas marnujesz swój jak i nasz ;/

Dzisiaj zaplanowane eventy a się okaże że będzie na starcie do 50 graczy ;/

55jk0m.jpg

Opublikowano

mój jest nowy i jakos nic nie wykrywa i all pięknie chodzi jak wam kompa resetuje rada jest moja taka kup nowy komputer

Opublikowano

koi13, mój komp też jest nowy i już na początku się przejechałem na anty wirusach, miałem z początku eseta (oryginał) i nie wykrywało mi nic a komp mulił i wywalał kosmiczne błędny, usunąłem go i zainstalowałem avasta i na próbnym wykrył że mam 100 wirusów i wszystkie elegancko skasował, więc nie martw się o nas tylko o siebie ^^

55jk0m.jpg

Opublikowano

Czlowieku jak przez wiry radzisz kupic nowego kompa masz cos nie tak w glowie. W dodatku to nie nasza wina ze tu cos wykrywa a nigdzie indziej nie...

OYViJFL.png

Opublikowano

koi13, mój komp też jest nowy i już na początku się przejechałem na anty wirusach, miałem z początku eseta (oryginał) i nie wykrywało mi nic a komp mulił i wywalał kosmiczne błędny, usunąłem go i zainstalowałem avasta i na próbnym wykrył że mam 100 wirusów i wszystkie elegancko skasował, więc nie martw się o nas tylko o siebie ^^

Rozumiesz że po starcie, postaram się dodać AutoPatchera i usunąć te nie groźne wirusy rozumiesz?

Chyba że wolisz żebym usunął wirusy a start by przełożyć. Zrobie to na spokojnie w nocy przy okazji poprawię rzeczy które trzeba będzie poprawić dziś w grzę.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Wiesz ja wolę poczekać i mieć pewność że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik niż działać porywczo a potem płacić za swoje błędy, a jak ty wrzucisz autopatchera to co ja mam z nim zrobić? Do jakiegoś innego metina wrypać?

Problem w tym że nie mam na kompie żadnego, twój serwer więc kombinuj tak aby było dobrze :)

55jk0m.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...