Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nexoria.pl [Dedyk] [Easy] - Serwer z Pazurem ! [Start - Piątek]


Nexoria

Zagrasz na Starcie?  

318 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Starcie?

    • Tak.
      272
    • Nie.
      46
  2. 2. Checeie dziś OX po starcie Nexoria.pl?

    • Tak o godzinie 21:00
      35
    • Tak o godzinie 22:00
      30
    • Nie chcę dziś OX.
      22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klient oraz Rejestracja dostępne jutro od godziny 10:00.

O 10:00 to dobrze idealnie czekamy jutro i pompujemy na starcie.

Ile hostingów klienta będzie?

w6qirs.jpg

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

O 10:00 to dobrze idealnie czekamy jutro i pompujemy na starcie.

Ile hostingów klienta będzie?

Klient będzie dostępny na 3 hostingach. ;)

w6qirs.jpg

Opublikowano
Oto kalendarz Eventów na ten miesiąc z serwerem Nexoria.pl:

Zapraszamy już jutro o godzinie 18:00 na start serwera.

 

 


e9j1wi.jpg

w6qirs.jpg

Opublikowano

Uuu ale wyczuwam pompe , Macie też nie lada konkurencje bo jutro startuje podobny serwerek ( Easy ) As*** więc będzie grubo

Wiem, wiemy miejmy nadzieję że na Nexori zawita trochę osób na starcie.

 

*Dodano kalendarz eventów na stronkę.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Na serwer zawitamy razem z ekipą. Będzie pompa!!!

Też mamy taką nadzieję, napewno nie pożałujecie gry na serwerze. ;)

w6qirs.jpg

Opublikowano

Te nagrody kradzione ?


Zapewne tak.


 


 


Nie zagram , nikomu nie polecam gry tutaj.


Administrator to Asfen x Nefret x Alladin x Bieda xD.


 


Powodzenia na starcie - przyda Wam się  :ninja:  :ninja:  B)


Opublikowano

 

Te nagrody kradzione ?

Zapewne tak.

 

 

Nie zagram , nikomu nie polecam gry tutaj.

Administrator to Asfen x Nefret x Alladin x Bieda xD.

 

Powodzenia na starcie - przyda Wam się  :ninja:  :ninja:  B)

 

 

 

Nagrody są moje. W przeciwieństwie do Ciebie nie muszę kraść. A co, chcesz takie słuchawki? Kup sobie za hajsy z yt mój biedaczku. Tylko wiesz, jakieś tanie bo rodzina zbankrutuje  <3  

 

ze nixo
23:58:50
juz ma ode mnie zlecenie
23:58:52
wiec niech czeka
23:58:56
na zabawe
23:58:56
pajac jebany
23:59:13
+ jeszcze kazdar mu bedzie nakurwial
 
Serio? kolegami mnie straszysz? zobaczymy do czego jest ta twoja banda zdolna :) Pewnie ten kazdar to taki hackjer jak ty. Bootera ma za 5 euro i myśli że mi serwer wywali <beka>  :D
A tak ogólnie to 5 euro to dużo dla weezego bo pół roku na tego bootera zbierał. Chociaż Nixo.. nie powiem, w miarę dobry technik lecz raczej wątpię aby utrzymywał kontakt z takim człowiekiem jak ty. Ale bać się nie boję bo nie tylko ty masz znajomości  :)
w6qirs.jpg

Opublikowano

na posty tego pajaca  " youtube'rowego " nie ma co zwracać uwagi,

Chce biedny zabłysnąć chociaż na MPC jak mu na yt nie wychodzi ,smutek :(

 

//szkoda ze z tymi wirusami było nieciekawie.. xD

Życze dużo graczy na starcie i bezproblemowego otwarcia servera :)

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

na posty tego pajaca  " youtube'rowego " nie ma co zwracać uwagi,

Chce biedny zabłysnąć chociaż na MPC jak mu na yt nie wychodzi ,smutek :(

 

//szkoda ze z tymi wirusami było nieciekawie.. xD

Życze dużo graczy na starcie i bezproblemowego otwarcia servera :)

 

Wirusy były niegroźne. Aczkolwiek na oficjalnym starcie (jutro 18) klient będzie w 100% czysty. Mówiąc "czysty" chodzi mi o to że nie będzie miał ani jednego wirusa, nawet te niegroźne będą zlikwidowane. (10 rano klient + otwarte reje na stronce)  :) Było by bardzo miło jeżeli byś zawitał na serwerze :)

 

Co do weezego to muszę się z Tobą zgodzić :D

w6qirs.jpg

Opublikowano

Brakuje mi w prezentacji jedynie przedstawienia dungeonów na serwerze, chyba że będzie to tylko DT :).

Pozdrawiam i widzimy się na starcie !

91.jpg

Opublikowano

Brakuje mi w prezentacji jedynie przedstawienia dungeonów na serwerze, chyba że będzie to tylko DT :).

 

Pozdrawiam i widzimy się na starcie !

Są 3 dungeony, lecz to jest niespodzianka dla was.

 

Bardzo podoba mi sie 4 zbroja dla wojownika :) Tylko szkoda ze nie ma takiej i takiego wzoru na mojego kochanego szmana i ninje :<<

Widzisz bywa, ale spodoba ci się gra na serwerze.

 

Klient będzie do 12 godziny, wraz z rejestracją.

w6qirs.jpg

Opublikowano

 

Klient będzie do 12 godziny, wraz z rejestracją.

 

Nie za późno ten klient troszkę ? Będzie sam patcher do ściągnięcia ?

91.jpg

Opublikowano

Nie za późno ten klient troszkę ? Będzie sam patcher do ściągnięcia ?

Dobrze jest będziesz miał 6H na pobranie klienta, więc spokojnie zdążysz.

 

Już nie mogę się doczekać z ekipą, pompujemy o 18:00 !

w6qirs.jpg

Opublikowano

Będzie 1 Hosting mega.co.nz, potem o 14 będą 2 hostingi dodatkowo z Dedyka, myślę że 6H będzie wam starczyło na pobranie klienta oraz zarejestrowanie konta


Pierwszy hosting klienta pojawi się do 12:30, Rejestracja będzie włączona o 12:00.


 


Zapraszamy również na TeamSpeak3:


 


185.25.151.219


 


Start serwera równo 18:00, zbierać ekipy i zapraszamy na serwer !


 


Już dziś pojawi się pierwszy OX na serwerze.


 


 


Nagrody za wbicie topki (pierwsze 3 osoby):


 


5n26qe.jpg


30ieu6h.jpg


mu7710.jpg


 


 


 


 


@DODANO KALENDARZ EVENTÓW


 


e9j1wi.jpg


w6qirs.jpg

Opublikowano

Serwer zapowiada się naprawdę ciekawie. Administracja na TSie ogarnięta i można z nimi porozmawiać. Nic, tylko czekać na start

Dziękujemy, oraz zapraszamy o godzinie 18:00. ;)

w6qirs.jpg

Opublikowano

Co z tym klientem? Gdzie go moge znaleźć?

''Sucked all day, smoking blunts, counting cheese
Fucking bitches 'til their assholes bleed
What you say, baby?''

Opublikowano

Co z tym klientem? Gdzie go moge znaleźć?

Czytać, klient będzie do 12:30, rejestracja będzie czynna od godziny 12:00.

w6qirs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...