Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Liczba graczy na serwerze wzrasta cały czas? (dobijecie 1k moze niedługo)

 

 

@Edit

Smiech na sali. 900 osób to jak chyba 700 do tego dodacie;/

03729251862177217306.gif

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Liczba graczy na serwerze wzrasta cały czas? (dobijecie 1k moze niedługo)

 

 

@Edit

Smiech na sali. 900 osób to jak chyba 700 do tego dodacie;/

Oni pisza ' 900 ludzi bylo u nas na serwerze '

Wiekszosci ludzi mysli ze 900 jest online a 900 bylo w caly dzien ogolem na serwerze wiec to lipny wynik bardzo xD

Zapraszam na mój kanał youtube - www.youtube.com/MrDjKaspa


Masz jakieś pytania? GG : 44051502


Chciałbyś polubić mnie na facebooku? https://www.facebook.com/MrDjKaspa


Grałem na serwerach takich jak : Ravia.eu , Balmora.pl , Tradior.pl , ShivaMT2 , Almeria.pl , s2 feniks ( METIN2.PL )


81096437081965088413.png

Opublikowano

86196056744005069491.jpg


Witam Serdecznie


 


2 Maja 2014 O Godz 18.00 Na Naszym Ts3 Odbędzie Się Konkurs Idol


 


Osoby Które Chcą Brać Udział W Konkursie Proszone Są O Zapisywanie Się U Adminów Ts'a


 


Jaszczur Lub Jarexs


 


IP: xx


 


Nagrody W Konkursie


 


1 Miejsce - 5 x Red Perła 5 x Magiczny Kamień  Pet Z Is-u Ranga Na Ts Puchar Idola


 


2 Miejsce - 3 x Red Perła 3 x Magiczny Kamień 1 x Marmur Polimorfii


 


3 Miejsce - 1 x Red Perła 1 x Magiczny Kamień 1 x Marmur Polimorfii


 


Zapraszamy Serdecznie I Życzymy Miłej Zabawy

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

Ktory dziala zle...

Wejdziesz na serwer, zobaczysz 10 sklepikow i wyjdziesz xD

Wreav jak nie umisz czytać to prosze o niewypowiadanie sie :) Bo na stronie wyraźnie pisze Nad Licznikiem : Liczna Graczy, która dzisiaj była na serwerze :) Czyli jest to liczba kont, ktore polaczyły sie w tym dniu z serwerem i ten licznik nie uwzglednia tego ze np. z jednego konta ktos wejdzie 10 razy to liczyk +10, 1 konto to +1 i tylko tyle ! Wiec serdecznie zapraszam na serwer !

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

Nasz licznik jest realny, anie jak na innych serwerach podkręcany kilka razy.

 

@Kaspa Wbij na ts

Po co mam wbijac na ts jak nie gram u was :D?

Zapraszam na mój kanał youtube - www.youtube.com/MrDjKaspa


Masz jakieś pytania? GG : 44051502


Chciałbyś polubić mnie na facebooku? https://www.facebook.com/MrDjKaspa


Grałem na serwerach takich jak : Ravia.eu , Balmora.pl , Tradior.pl , ShivaMT2 , Almeria.pl , s2 feniks ( METIN2.PL )


81096437081965088413.png

Opublikowano

Po co mam wbijac na ts jak nie gram u was :D?

Bo chca zebys reklamowal server pewnie. xD

@av: Ile graczy w godzinach szczytu? skad pety?

Opublikowano

Polecam serwer, widać że sie rozwija, a ludzi coraz wiecej.

Grajcie ludzie tutaj, anie na gównach ala ryszardy i inne plugastwo MPCforumo czy jak to zwac..

 

@ A ty spierd*aj bakłażanie jeban*y. Fajna dupcia na avku, mozesz co najwyżej pomarzyć o takiej.   Ja takim codziennie robię dobrze, a ty możesz co najwyżej kapucynka walić do fotki.

Opublikowano

@Kaspa YouTube Nie chcący skopiowałem twój nick :). Najlepiej nie wbijaj dla twojego dobra

 

Topic: update is coming :)

Haha jaka grozba. xD XD

 

Polecam serwer, widać że sie rozwija, a ludzi coraz wiecej.

Grajcie ludzie tutaj, anie na gównach ala ryszardy i inne plugastwo MPCforumo czy jak to zwac..

 

@1361622928-U485574.pngNukeу A ty spierd*aj bakłażanie jeban*y. Fajna dupcia na avku, mozesz co najwyżej pomarzyć o takiej.   Ja takim codziennie robię dobrze, a ty możesz co najwyżej kapucynka walić do fotki.

A w tej bajce byly smoki?

 

@av: Ile leci expa z pd? w av2

Opublikowano

Zoba na moja SYGNA :D

No ja rozumiem, że masz chorobe (czyt.downa) ale nie rob z siebie chociaż tutaj pośmiewiska. xD

 

@av: ile kosztuje pet w is? 

Opublikowano

hehhe wchodze na strone patrze na licznik ''dzisiaj online bylo 617 osob '' odswiezylem po 5 mintach i informacja ze bylo 616 :D

Gralem z poczatku na serwerze ale bylo za ciezko ciagle lagi i wywalilo serwer jakos tak z poczatku jego istnienia tera zaluje bo moglem grac ale jak czlowiek patrzy i widzi ze ominal go event itp to juz sie odechciewa 

5sc6.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...