Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysłodawca - Projekt serwera w środku [[ ZOBACZ ]]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

;

 

 

 

 

 

Cześć,

Na początku zaznaczam że nie szukam naiwnych do stworzenia serwera.

Przedstawiam Wam projekt który jest szczegółowo przemyślany i dopracowany.

Oczywiscie nie do końca bo aby wszystko było na 100% wymagane są beta testy.

Przez dwa miesiące śledziłem komentarze ludzi, analizowałem i poprawiałem błędy które wynikały w dalszych analizach aby stworzyć projekt serwera który każdemu przypadnie do gustu.

Pare dni temu wszystko zostało wykonane na prefekt.

Przedstawiam Wam ''pomysł na serwer'' który przypadnie większości ludzi do gustu i zawita na nim spora ilość graczy.

 

Niżej zamieszczony jest screen który pokazuje w jaki sposób jest ona zrobiona

jednak jest to jedynie 1/100 całej prezki

jest tam nawet nowy dungeon.

 

 

 

20040494741455178485.png

 

 

 

PREZENTACJE MOŻNA POBRAĆ TUTAJ

http://speedy.sh/4t32f/Plan-Serwera-MEDIUM.rtf

SKAN

 

 

84434652186926102352.png

 

Opublikowano

Gatunek serwera - Medium - Max LVL - 99. Przemyślany nie ma co (y).

Jeśli tak bardzo śledzisz mpc i rynek metina to byś widział, że popyt jest teraz na jakiś fajny easy, medium lub easy, a nie hard czy hard/medium.

Pobieram ten plan i mam nadzieje, że mi nie zapchasz dysku kupą jakąś.

Edytuje jak sprawdzę .

2EqjnQN.png

~Veltrox.pl~ on work!

Opublikowano

@UP

 

Na easy pogra się tydzień i się nudzi.

 

 

jak ktoś nie umie zrobić dobrego easy to tak jest.

 

xenox niby 4fun a swego czasu ponad 6 miechów tam przegrałem.

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

@ UP

 

Xenox to był serwer dla dzieci

to był jeden z pierwszych serwerow w Polsce na którym szybko wbijało się lvl

dlatego tam tyle ludzi grało ale serwer sam w sobie był slaby.

 

@topic

 

mi się projekt podoba

ciekawie jest to zrobione i widze ze odświeżyłeś metody wydbywania rudy i łowienia ryb

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...