Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@un4given No oczywiście wiadomo :) wszystkie poprzednie stoją do teraz od ponad roku :D

Jakie stoją? tavia.eu - padła metin2.co.unzk - padł  chujmorka.pl - padła stoi tylko travica.pl na ktorej gra 10 osob.

Opublikowano

@ Tavia stoi s1, s2 pod inna domena, travica jest.

a metin2.co.unzk chujmorka nie są naszymi serwerami i nigdy nie byly

Za te swoje kłamliwe posty i tak już masz... Wracaj  fanboyu na swój serwer z podkręconym licznikiem :)

tW8Oe.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngNukeу Tavia stoi s1, s2 pod inna domena, travica jest.

a metin2.co.unzk chujmorka nie są naszymi serwerami i nigdy nie byly

 

Podaj mi strone do tej tavi. :)

Opublikowano

Gdyby ten serwerek był kobietą to robił bym z nią to codziennie <3

 

Ale nie jest, dlatego pozostaje mi tylko grać na nim codziennie :)

 

 

Jak ktoś szuka serwera na dłużej, gdzie nie ma nudy, i wszystko jest cacy

To prafił pod dobry adres czyli batios.pl :)

 

 

Na batioskim M1 jest kolorowo,

stoją sklepy, wszyscy expią.

Czuje się lajtowo :)

 

BonusBGC to kozak

pozdro 600

 

 

Zapraszam do gry przez duże G

a jak z expem?

w ile od 0- 90 , 90 - 120 , 120- 150? :)

Ja mam dopiero 92lv ale exp jest lajtowy i przyjemny :)

PD w sklepach po 30 kk stoją na 3h i jest ich pełno

 

Wbijaj to zobaczysz jaki exp

Opublikowano

Gdyby ten serwerek był kobietą to robił bym z nią to codziennie <3

 

Ale nie jest, dlatego pozostaje mi tylko grać na nim codziennie :)

 

 

Jak ktoś szuka serwera na dłużej, gdzie nie ma nudy, i wszystko jest cacy

To prafił pod dobry adres czyli batios.pl :)

 

 

Na batioskim M1 jest kolorowo,

stoją sklepy, wszyscy expią.

Czuje się lajtowo :)

 

BonusBGC to kozak

pozdro 600

 

 

Zapraszam do gry przez duże G

 

Ja mam dopiero 92lv ale exp jest lajtowy i przyjemny :)

PD w sklepach po 30 kk stoją na 3h i jest ich pełno

 

Wbijaj to zobaczysz jaki exp

ziomus naćpałeś sie ? :D

Opublikowano
a metin2.co.unzk chujmorka nie są naszymi serwerami i nigdy nie byly

 

Tavia stoi s1, s2 pod inna domena, travica jest.

 

Dobry żart.

Wszystkie wersje Tavi czyli:

- Tavia s1

- Tavia s2

- Travica

- Chujmorka

- metin2.co.unzk

To jedno wielkie G*wno.

Owszem stoją pół roku i? 1-2 miesiące miały 300 graczy online i padły.

Teraz tylko stoją bo stoją, i Ty się tym chwalisz? Że upadły i gra tam 0 lub 1 osoba?

To jesteś zajebiscie głupi :)

Nie polecam tej serwerowni, padnie jak wszystkie inne tego typu ścierwa. A dlaczego?

- bo administracja to nieogary.

Serwery fajne, ale olewane.

 

 

Gdy wystartowała kolejna marna wersja czyli Travica grało około 400 graczy.

A teraz? Na stronie ich zaprasza się na Bastios hahahaah kto to wymyślił? To jest chore.

Nikt na Travica już nie gra, nikt 0 osób.

 

Więc drogi Batios jesteś krety*em i nie rób serwerów bo padają w ciągu 1-2 miesięcy.

Nie polecam serwerów!!!!

Heniek.

Opublikowano

Nie polecam serwera powód ? ludzie z niego uciekają przez te bugi oraz krętactwa w administracji 

Opublikowano

No mialem zamiar zagrac ale jak sie dowiedzialem ze Tavica i reszta to twoje serwery to mi sie odechcialo grac tu , Znowu beda olewane po jakims czasie i znowu nowy projekt i 

Opublikowano

bugi ? heh tutaj to żeś dojebał.. na serwerze nie ma bugów, a jak są to niewielkie

ludzie uciekają ? 3h temu  było 550 online  a teraz jest  620

 

no logic :)

na starcie było dużo więcej ..  osób 

Opublikowano

Nie polecam serwera powód ? ludzie z niego uciekają przez te bugi oraz krętactwa w administracji 

BUGI ? WYMIEŃ 1 bug człowieku . JEDEN !

podaj też przykład krętactwa w administracji 

Opublikowano

Specjalnie zrobiłem screen.

Wyjaśniam dla  nowych:

 

Travia trwa? Ile? od lutego.

Czyli 2 miesiące z hakiem.

Nie ma ma tam nawet pełnej TOPKI. Dlaczego? Bo ludzie pouciekali ze względu na bugi i administracje.

To kolejny syf ala tavia !

Niech ludzie wiedzą jak jest na serwerze.

Gdy serwer już upadał, gra teraz 0 osób to zrobili zaproszenia na Bastios.pl jako ich kolejny projekt.

Jesteście bandą nieogarów robiący serwer sezonowo.

Jak jeden pada i gra  0 osób to robicie kolejny.

 

a32yoj.png

Heniek.

Opublikowano

Specjalnie zrobiłem screen.

Wyjaśniam dla  nowych:

 

Travia trwa? Ile? od lutego.

Czyli 2 miesiące z hakiem.

Nie ma ma tam nawet pełnej TOPKI. Dlaczego? Bo ludzie pouciekali ze względu na bugi i administracje.

To kolejny syf ala tavia !

Niech ludzie wiedzą jak jest na serwerze.

Gdy serwer już upadał, gra teraz 0 osób to zrobili zaproszenia na Bastios.pl jako ich kolejny projekt.

Jesteście bandą nieogarów robiący serwer sezonowo.

Jak jeden pada i gra  0 osób to robicie kolejny.

 

a32yoj.png

 

Co z tego ? Coś jeszcze znajdziesz czy to wszystko na co Cię stać? Mnie nie  akurat nie interesuje to a znam te serwery.

paragons3.jpg

Opublikowano

Co z tego ? Coś jeszcze znajdziesz czy to wszystko na co Cię stać? Mnie nie  akurat nie interesuje to a znam te serwery.

Tylko pozniej nie placz jak twoj ukochany server padnie po 2 miesiacach maxymalnie. :)

 

@AV: Dlaczego is taki drogi?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...