Japierdole i znowu się zaczyna bo on ma ferie jak wystartuje w styczniu to i tak sukces konkretnej daty nie ma i jak naradzie nie potwierdzone info ludzie czekają długo saam juz ponad 2 lata od ostatniego opowiadania fubu na facemetinie o s2 serwer będzie i nie myslcie ze cos zmienicie tutaj karnymi postami a reklama jest fubu i balmora s1 stabilność to co się ceni na rynku metin2