Skocz do zawartości

P4ckeR

ProUser
  • Postów

    526
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1 194 wyświetleń profilu
  1. P4ckeR

    [Dyskusja] Balmora

    Whynot zamknij się jestes gownem myślisz ze posluchaja się jakiś dębiilli z MPC? Jak wystartuje go wystartuje a wasze ferie g****o go obchodzą i tak wbijesz 20 lvl i skonczysz gre twoje zdanie nic nie.zmieni a do tych twoich durnych pytań ODP znajdziesz w prezentacji wiec po choy się pytasz
  2. P4ckeR

    [Dyskusja] Balmora

    Japierdole i znowu się zaczyna bo on ma ferie jak wystartuje w styczniu to i tak sukces konkretnej daty nie ma i jak naradzie nie potwierdzone info ludzie czekają długo saam juz ponad 2 lata od ostatniego opowiadania fubu na facemetinie o s2 serwer będzie i nie myslcie ze cos zmienicie tutaj karnymi postami a reklama jest fubu i balmora s1 stabilność to co się ceni na rynku metin2
  3. P4ckeR

    [Dyskusja] Balmora

    Bambus postaraj się aby wh nok dmg loader warrior i ninja hack nie dZialaly
  4. P4ckeR

    [Dyskusja] Balmora

    O K***A SKISLEM XDDDD kim ty kurwa jestes ze wiesz takie rzeczy ? Od kiego bambus nie jest administratorem na balmorce ? dobre info ! Pompa ? to jest przecież czysty WebMetin najwieksze gowno jakie moze byc 2k graczy na starcie po tygodniu 500 i upadek WebMetinek tak skonczyl i to gowno tez tak skonczy
  5. P4ckeR

    [Dyskusja] Balmora

    Grales na Balmorze ? Co jak co ale FuBu razem z Bambuskiem myślą i zdaje mi sie ze nie sa az tak pazerni zeby to zrobic ziom
  6. P4ckeR

    [Dyskusja] Balmora

    Balmora to jest klasa swiatowa zaden serwer nie bedzie mial tyle osob na starcie co s2 ) i jeszcze dba o graczy ..
  7. P4ckeR

    [Dyskusja] Balmora

    Serwer ktory uksztaltowal moja metinowa droge :-D Ten klimat co byl kiedys serwer wyebany czekam na s2
  8. Dzięki w choy się przydadzą
×
×
  • Dodaj nową pozycję...