Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Hillsfar.pl ` Bądź bez strachu w obliczu swych wrogów.[Medium/Easy]


Arikuzu ™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na ts slychac co inneg arkadiousie kajetanku wiec wkur... z tym bolem dupy chcesz to wlaz na ts i sie przekonaj i skoncz spam...

 

 

Ktos chetny na DE?




  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest nawet do teraz temat  , że sprzedaje pliki  . Wiele będzie się pojawiać serwerów z moimi plikami w czym tu problem? 


 


Kajetanek się widze burzy , denerwuj dalej a całą prawde o tobie odkryje całe MPC Forum..


 


Dajcie spokój chłopakom nic z tym serwerem nie mam wspólnego a serwer jest naprawde świetny sama prezka o tym świadczy i administracja godna zaufania i polecenia.


  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Łohoho , tym większy lv tym więcej nowości.

 

up@ Kazdar ludziom z małym poziomem inteligencji nie przemówisz do rozumu.

Opublikowano

oje musze te hejty na klate wziac i skulic glowe ale to w nastepnym zyciu prosze rozmowa z gg ;] ale sie "szpina" kamilek ;p

Dendris17:
	
na jaki chuj	15:57
wpierdalasz	
sie 	
do serwera?	
Idioto	
sprzedalem wielu osobom pliki
I tym zapewniles sobie	
zjebanie	
robisz kolesiowi syf w prezce	
wbij na ts hillsfara i pogadaj z nami	
a nie pierdolisz cos czego nie wiesz.	
i chuj ten twoj smieszny serwerk juz nie wystartuje , wkurwiles mnie wpierdalasz sie do ziomkow ktorych sprzedalem pliki i potem maja pretenje do mnie.	
Wiec kurwa wkurwiaj mnie dalej	
za wrzuce ss jak 	
prosisz	
o maszyny i zl.	
takze strzala elo.	
Ja:
	
ja cie o cos prosilem chcialem tylko to co mi sie powinno nalezec	16:18
i nie udawaj idioty ze mnie nie zrobisz	
Dendris17:
	
nie udaje 	16:18
idioto	
gowno kurwa wiesz	
poszukaj se tematu w sprzedazy pliku
i wejdz kurwa na ts	
cymbale	
koles ma do mnie potem spiny	
Ja:
	
bo ci zylka peknie	16:18
Dendris17:
	
przez takie cos.	16:18
Ja:
	
i dobrze	16:18
Dendris17:
	
ja poczekam	16:18
na twoj serwer	
to ci taki	
burdle	
Ja:
	
grozisz mi?	16:19
Dendris17:
	
odpierdole	16:19
Ja:
	
ahahahahaha 	16:19
Dendris17:
	
ja juz wiecej nic chce ci pisac	16:19
domysl sie dlaczego serwery	
tka ostatnia padaja	
Ja:
	
ahahahhahahahhahahhaahhahahah przez ciebie haahhahahhaah	16:19
Dendris17:
	
sam sie nie bawie	16:19
z osoba ktora	
twoj serwer	
rozjebie od wewnatrz	
+	
wkurwiaj mnie dalej	
a zamieszcze	
ale ss	
na twoj temat	
o to	
jak prosisz	
o maszyny	
i zl	
etc itp	
wiec	
opdierdol sie juz	
od serwerow 	
Ja:
	
jakie maszyny wstawiaj prosze bardzo	16:20
Dendris17:
	
oj	16:20
nie pamietasz? 	
Nie nie	
poczekam na	
Navie	
czy jak sie ten smieszy	
serwer nazywa	
-+	
Kilka nagran	
z ts3	
z przed 5miesiecy	
	
zadowli	
wszystkich	
no i na pewno	
Ja:
	
soeon[w168.wrzuta.pl]
	16:20
no zadowoli	
Dendris17:
	
bedziesz mial duozo graczy	16:21
ojej	
widzieli	
to juz	
wszyscy	
z netharii	
i co ?	
Ja:
	
jajco	16:21
Dendris17:
	
	16:21
takze no tego	
startuj sobie	
czekam	
	
Ja:
	
spoko	16:21
Dendris17:
	
chyba napisales majac bol dupy?	16:21
zrob swoje pliczki	
i sprzedawaj	
nic trudnego	
w twoim przypadku	
to nie wiem	


cos jeszcze Bonzo Hakjer rozwala serwery;]

Opublikowano

@up Kogo to interesuje? Tu jest temat do pisania o serwerze nie rozumiem.

 

 

Do 40 min pojawi się nowy hosting clienta.

Opublikowano

oje musze te hejty na klate wziac i skulic glowe ale to w nastepnym zyciu prosze rozmowa z gg ;] ale sie "szpina" kamilek ;p

Dendris17:
	
na jaki chuj	15:57
wpierdalasz	
sie 	
do serwera?	
Idioto	
I tym zapewniles sobie	
zjebanie	
robisz kolesiowi syf w prezce	
wbij na ts hillsfara i pogadaj z nami	
a nie pierdolisz cos czego nie wiesz.	
i chuj ten twoj smieszny serwerk juz nie wystartuje , wkurwiles mnie wpierdalasz sie do ziomkow ktorych sprzedalem pliki i potem maja pretenje do mnie.	
Wiec kurwa wkurwiaj mnie dalej	
za wrzuce ss jak 	
prosisz	
o maszyny i zl.	
takze strzala elo.	
Ja:
	
ja cie o cos prosilem chcialem tylko to co mi sie powinno nalezec	16:18
i nie udawaj idioty ze mnie nie zrobisz	
Dendris17:
	
nie udaje 	16:18
idioto	
gowno kurwa wiesz	
poszukaj se tematu w sprzedazy pliku
i wejdz kurwa na ts	
cymbale	
koles ma do mnie potem spiny	
Ja:
	
bo ci zylka peknie	16:18
Dendris17:
	
przez takie cos.	16:18
Ja:
	
i dobrze	16:18
Dendris17:
	
ja poczekam	16:18
na twoj serwer	
to ci taki	
burdle	
Ja:
	
grozisz mi?	16:19
Dendris17:
	
odpierdole	16:19
Ja:
	
ahahahahaha 	16:19
Dendris17:
	
ja juz wiecej nic chce ci pisac	16:19
domysl sie dlaczego serwery	
tka ostatnia padaja	
Ja:
	
ahahahhahahahhahahhaahhahahah przez ciebie haahhahahhaah	16:19
Dendris17:
	
sam sie nie bawie	16:19
z osoba ktora	
twoj serwer	
rozjebie od wewnatrz	
+	
wkurwiaj mnie dalej	
a zamieszcze	
ale ss	
na twoj temat	
o to	
jak prosisz	
o maszyny	
i zl	
etc itp	
wiec	
opdierdol sie juz	
od serwerow 	
Ja:
	
jakie maszyny wstawiaj prosze bardzo	16:20
Dendris17:
	
oj	16:20
nie pamietasz? 	
Nie nie	
poczekam na	
Navie	
czy jak sie ten smieszy	
serwer nazywa	
-+	
Kilka nagran	
z ts3	
z przed 5miesiecy	
	
zadowli	
wszystkich	
no i na pewno	
Ja:
	
soeon[w168.wrzuta.pl]
	16:20
no zadowoli	
Dendris17:
	
bedziesz mial duozo graczy	16:21
ojej	
widzieli	
to juz	
wszyscy	
z netharii	
i co ?	
Ja:
	
jajco	16:21
Dendris17:
	
	16:21
takze no tego	
startuj sobie	
czekam	
	
Ja:
	
spoko	16:21
Dendris17:
	
chyba napisales majac bol dupy?	16:21
zrob swoje pliczki	
i sprzedawaj	
nic trudnego	
w twoim przypadku	
to nie wiem	


cos jeszcze Bonzo Hakjer rozwala serwery;]

Jeszcze śmiał sfałszowac rozmowe , kłamstwa krażą w okół ciebie kajetanku.

 

Załaczam prawdziwy wstęp rozmowy oraz kilka dni wcześniej jak arek prosił o pieniądze..

 

 

37055907240829094239.png

 

 

Nie rozumiem naprawde takich ludzi :) Nie mam nic wpólnego z serwerem ;] Mało ss ? Aruś może więcej?

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

 

Jest nawet do teraz temat  , że sprzedaje pliki  . Wiele będzie się pojawiać serwerów z moimi plikami w czym tu problem? 

 

Kajetanek się widze burzy , denerwuj dalej a całą prawde o tobie odkryje całe MPC Forum..

 

Dajcie spokój chłopakom nic z tym serwerem nie mam wspólnego a serwer jest naprawde świetny sama prezka o tym świadczy i administracja godna zaufania i polecenia.

 

 

Sorry  ... ale mam nadzieje że ten pajac Kazdar w teamie nie będzie .... bo jeśli tak to ja już z góry podziękuje jeśli zobaczę go choćby na posadzie sprzątającego liście za kowalem ...

 

Nie wiem czemu ty Kazdar .. czyt. pajacu ... się chwalisz swoimi plikami ... skoro gorszego syfu niż one nie widziałem ... bug na bugu bugiem poganiany ... tam nic nie działało ... ani dt ... ani śluby ... ani kurwa nic -.-

 

więc twoje pliki są warte tyle co nic :) 

 

i uwierz Kazdar że się dowiem w 100% czy masz cos wspólnego z tym serwerem :) i ty dobrze wiesz jak :)  

pozdr pajacu z Netharii :) 

1390144171-U592769.png


Opublikowano

up@ Tyle nam wystarczy jeśli już kłamie no to strzała ;] Aruś.

 

 

Czekamy na kolejny hosting.

prosze

http://imageshack.eu/medium/SkJ.png

a co do tego ze chcialem pozyczyc 5 dych to chyba moze byc normalne nie mialem okazje kupic cos a ze nie mialem gotowki wiec??? a nie jak on napisal ze prosilem o maszyny i zł pozdrawiam

 

 

a zeby tez podkreslic zawsze pod serwerem kazdara jest post z konta Teroth teraz tutaj jest Kazdar czasami sie Ewelina pojawia i zawsze konto jest zalozone 2/3 dni przed prezka;p

Opublikowano

@UP

Nie róbcie syfu pod taką ładną prezką .. załatwcie sobie takie rzeczy na PW.

 

Co do serwera - zachęcony dużą ilością pozytywnych opinii i z nudy wieczorkiem wbijam na betę, serwer z prezki wydaje się być bardzo fajny.

 

Do kiedy trwa beta ;-)?

Opublikowano

Ludzie przez takie posty ta prezentacja wygląda jak zwykłe ścierwo !! 

 

Jeżeli jednemu/drugiemu/trzeciemu... coś nie pasuje zróbcie sobie temat dyskusje na temat serwera i wyjaśniajcie sobie, albo lepiej na PW 

 

 

@Up beta trwa do startu ; ) 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Nie mam zamiaru tutaj się wypowiadać , wieczorem będę dostępny na ts3 na hillsfarze zapraszam tych co mają problemy.

To nie jest mój serwer ;] Tyle powinno starczyć.

 

 

 

Serwer jest za profesjonalnie zrobiony zeby takie posty w nim witały.

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Szczerze? Jebie mnie ten caly kazdar , netharia itd. Administracja jest bardzo fajna i pomocna , dorosłe osoby fajnie sie z nim gada  i serwer tez najlepszy. Wiec wyj*** mam  to i wbijam na serwer z pelna pompą




Opublikowano

prosze

http://imageshack.eu/medium/SkJ.png

a co do tego ze chcialem pozyczyc 5 dych to chyba moze byc normalne nie mialem okazje kupic cos a ze nie mialem gotowki wiec??? a nie jak on napisal ze prosilem o maszyny i zł pozdrawiam

 

 

a zeby tez podkreslic zawsze pod serwerem kazdara jest post z konta Teroth teraz tutaj jest Kazdar czasami sie Ewelina pojawia i zawsze konto jest zalozone 2/3 dni przed prezka;p

Naprawdę mnie zmuszasz, abym zachował się jak idiota. 

Bardzo cię proszę wyjdź z prezentacji i nie rób mi syfu nad czym męczyłem się kilka dni(prezentacja). 

Wyraziłeś swoją opinię, że Ci się nie podoba, nawyzywałeś i narobiłeś syfu. Dziękuje i do widzenia.

 

ps: Nie odpisuj na ten post, jeśli chcesz mi "pocisnąć", albo komuś innemu z teamu to "ciśnij" na pw, tam możesz robić syf. 

 

 

@topic: W teamie nie ma Kazdara. Jest tu tylko jego znaczna część plików, która zostaje naprawiana, dopracowana i unowocześniona. 

 

Opublikowano

Wszystkie serwery to jakieś dno , ale ten to w sam raz dla mnie . Zapraszam wszystkich , wbijamy.

Sporo fajnych nowosci , zasysam klienta!

Opublikowano

Ok , ok czekamy .

 

Wielki + za ten mega update , bomba.

 

Max lv w ile mozna wbic?

No juz mam 103lv , exp jest dosyc dobry taki na dluzsza mete.




Opublikowano

Próbowałem ściągnąć clienta, ale niestety nic się nie zadziało :P. Czy można prosić o jakiś sprawny link?

 

 

 

 

@EDIT

Widzę właśnie ,że chyba już coś z tym robicie :).

Opublikowano

Będą jakieś nagrody dla testerów? Np każdy kto wbije na bete dostanie 50-100sm na start a Ci którzy pomagali do 500sm? ;3 

Pospieszcie się z tym clientem ;)

Czekam na start, zawitam ;)

1691169.jpeg


Metin to nie wszystko. 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...