Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Hillsfar.pl ` Bądź bez strachu w obliczu swych wrogów.[Medium/Easy]


Arikuzu ™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jasne, nawet ten sam styl.. przypadek? nie sądzę.

Dobra, ja nie mam zamiaru się z wami kłócić bo wiem kto ma rację. Powodzenia chłopaki.  :P

 

Człowieku o co Ci chodzi ?

 

Prezentacja jest ładna przejrzysta i chyba mają prawo korzystać z tutoriali po to one są , chyba może służą do czegoś innego o czym tylko ty wiesz ;>

Opublikowano

Człowieku o co Ci chodzi ?

 

Prezentacja jest ładna przejrzysta i chyba mają prawo korzystać z tutoriali po to one są , chyba może służą do czegoś innego o czym tylko ty wiesz ;>

 

Wiesz czemu nie używa się gotowych prezentacji albo tutów z mpc? Pomyśl logicznie. 

Serwer całkiem spoko, można sobie pograć. 

19739262381075596135.gif

Opublikowano

Czy tylko mnie odrzucają niepotrzebnie pozmieniane i zaśmiecone duperelami m1?

Te zwykłę wieją pustką te mi przydają do gustu ale kto co lubi ;]

Opublikowano

Zapraszam do bloga o serwerze ;)

Kilknij spoiler

 

 

 

 

Serwer przyszłością 2k14 

 

Miasta zostały zmienione, ale nie do takiego stopnia, aby "raziły" w oczy. 
Gdy wejdziesz do gry i przyjrzysz się temu z bliska to zmienisz zdanie. :) 

 

 

Dokładnie miasta nie są aż tak edytowane, żeby wyglądało to estetycznie, bo co za dużo to nie zdrowo,a jest w sam raz 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Muszę cię zmartwić prezentacja jest nasza autorska , ilość bugów to tylko kwestia czasu i doświadczenia.

 

Prezentacja na gotowcu od julietty.

 

 

Nie polecam, administrator to idiota. Grozi atakami na prawo i lewo, broni się jakimiś pajacami aka zielak i innymi syfami z internetu a koniec koncu siedzi cicho jak myszka. Padnie tak samo jak padł nethar - przez głupote.

Nie grajcie, strata czasu... Kazdar znowu robi serwer pod zarobek ;]

W dodatku nic nowego, zlepka z MPC... pewnie znowu pełno bugów bedzie ;]

Opublikowano

Prezentacja na gotowcu od julietty.

 

 

Nie polecam, administrator to idiota. Grozi atakami na prawo i lewo, broni się jakimiś pajacami aka zielak i innymi syfami z internetu a koniec koncu siedzi cicho jak myszka. Padnie tak samo jak padł nethar - przez głupote.

Nie grajcie, strata czasu... Kazdar znowu robi serwer pod zarobek ;]

W dodatku nic nowego, zlepka z MPC... pewnie znowu pełno bugów bedzie ;]

czemu mnie to tak smieszy xD

Opublikowano

Prezentacja na gotowcu od julietty.

 

 

Nie polecam, administrator to idiota. Grozi atakami na prawo i lewo, broni się jakimiś pajacami aka zielak i innymi syfami z internetu a koniec koncu siedzi cicho jak myszka. Padnie tak samo jak padł nethar - przez głupote.

Nie grajcie, strata czasu... Kazdar znowu robi serwer pod zarobek ;]

W dodatku nic nowego, zlepka z MPC... pewnie znowu pełno bugów bedzie ;]

Przepraszam, ale czy nie jesteś czasem trochę niedorozwinięty? 

Jeszcze nic nie będę pisał, tylko proszę przeczytaj całą prezentacje, a szczególnie to co jest na jej samym dole.

 

ps: A jak tam twój serwer? Stoi jeszcze? :) 

Opublikowano

czemu mnie to tak smieszy xD

 

 

Ty jestes administratorem forum? Jak tak, to ktoś się pod Ciebie brauszu podszywa ;) Smieszy? No cóż, zobaczysz jak wyjdzie z czasem.

 

@up

 

Gdybym nie znał kazdara to moze bym uwierzyl, bo wiem, ze chcial reaktywowac netharie ;)

Opublikowano

Harnas pora sie nauczyc czytac , odezwal sie pro grafik  i zawodowy technik forum , smieszny jestes 15 latku. To nie jest serwer kazda tloku wejdz na ts a sie przekonasz. Zlepka z mpc? wiekszosc tutaj widze 1 raz na oczy.

Zwyczajny mega bol dupy .

 

 

@O ktr beta?




Opublikowano

Prezentacja na gotowcu od julietty.

 

 

Nie polecam, administrator to idiota. Grozi atakami na prawo i lewo, broni się jakimiś pajacami aka zielak i innymi syfami z internetu a koniec koncu siedzi cicho jak myszka. Padnie tak samo jak padł nethar - przez głupote.

Nie grajcie, strata czasu... Kazdar znowu robi serwer pod zarobek ;]

W dodatku nic nowego, zlepka z MPC... pewnie znowu pełno bugów bedzie ;]

Także dostałem grozby , o atakach na gg :)

Dlatego nie polecam , elo .

Technik Serwera


22701792899122533911.gif

Opublikowano

Ten grafik to zajebisty ^^

Materiały od julietty + robione z tut'a ;]

Easy całkiem ciekawy,system ulepszeń fajny..

 

W ile wbiję 100 lvl?

Opublikowano

Hahahaha widze ,  że Mentis ma wielki ból dupy i zazdrości z tego co tu widze. Nie mam nic wspolnego z tym serwerem ;]

Ale co do mentisa za kłamstwa nie odpuszczę , good luck.

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Harnas pora sie nauczyc czytac , odezwal sie pro grafik  i zawodowy technik forum , smieszny jestes 15 latku. To nie jest serwer kazda tloku wejdz na ts a sie przekonasz. Zlepka z mpc? wiekszosc tutaj widze 1 raz na oczy.

Zwyczajny mega bol dupy .

 

 

@O ktr beta?

 

Ooooo wypierdalaaaaj nananannana, wypierdaaaalaj, nanananana. Jestem starszy niz twoja nastoletnia matka gnojku :3

Co widzisz pierwszy raz na oczy? Dawaj wal a cie zgasze.

 

Hahahaha widze ,  że Mentis ma wielki ból dupy i zazdrości z tego co tu widze. Nie mam nic wspolnego z tym serwerem ;]

Ale co do mentisa za kłamstwa nie odpuszczę , good luck.

 

 

No siema kazdar, gdzie zielak? Dalej czekam na te dddosy co miały iśc na averie psiaku.

Gdybys w teamie nie byl nawet bys sie tu nie wypowiedzial, z reszta ja jeszcze dopne swego i wam udowodnie co i jak bo kazdar jest skonczony w moich i wielu oczach i tego dopilnuje by miał pod górke on i jego caly smieszny team.

W odroznieniu do ciebie, ja dotrzymuje słowa.

Opublikowano

O jezu Harnaś , to ty naprawde jesteś gówniarzem ten post o tobie świadczy ;]

Sprzedałem im pliki i im pomagam tak?

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

A czy ty mała osóbko wiesz w ogóle kto jest w teamie? :)

 

 

@up Tuty są po to, aby z nich korzystać. :)

Tak wiem, po małej konsultacji z hmm jakby to napisać.. osobą która bardzo amatorsko zajmuje się edycją plików jestem na 100% przekonany że ten serwer nie ma odrobiny szans zaistnieć ;)

r3ePj8E.png

Opublikowano

*Nie potrzebny spam , napisałem wyraźnie  , że pliki zostały odkupione .


Moje posty są w tym temacie zbędne.


 


*Zapraszam ciągle na nasze forum !


 


forum.[nazwaserwera].pl

Opublikowano

Tak wiem, po małej konsultacji z hmm jakby to napisać.. osobą która bardzo amatorsko zajmuje się edycją plików jestem na 100% przekonany że ten serwer nie ma odrobiny szans zaistnieć ;)

To jednak jeszcze za mało zebrałeś informacji. 

A co do serwera to zobaczymy, nie będzie tak jak myślisz. :)

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...