Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Hillsfar.pl ` Bądź bez strachu w obliczu swych wrogów.[Medium/Easy]


Arikuzu ™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poza kilkoma mapkami nowymi kostiumami nowym mobem (z mpc forum) i petem którego też gdzieś widziałem do ściągnięcia nie widzę nic ciekawego :P

Bez spamu czy zbroja z wowy jest naprawiona? (Chodzi o całokształt np. uszy u wojownika palec u wojowniczki u sury brakująca tekstura w modelu (pod klatą) i kolejne pytanie czy naprawiliście bugi z Netharii ala Aline ? 

To co udało nam się wykryć zostało wyeliminowane, a żeby zapobiec temu co stało się na Netharii robimy beta testy. 

Proszę cię nie pisz już tak bo się mylisz... 

Zapraszam na serwer i zobacz sam. :)

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poza kilkoma mapkami nowymi kostiumami nowym mobem (z mpc forum) i petem którego też gdzieś widziałem do ściągnięcia nie widzę nic ciekawego :P

Bez spamu czy zbroja z wowy jest naprawiona? (Chodzi o całokształt np. uszy u wojownika palec u wojowniczki u sury brakująca tekstura w modelu (pod klatą) i kolejne pytanie czy naprawiliście bugi z Netharii ala Aline ? 

Dobra wyku*wiaj stad grafiku z dupy wziety , ja tu tylko  system ulepszen widze z aline reszta jest ich wlasna i skoncz pisac swoje denne posty i ogarnij bol dupy , wszytko jest nowe na kazdy kroku w prezentacji. Od tego jest beta , ktora ma trwac 2 tyg .. 

Opublikowano

Boze ciagle te bez mozgi pisza o tym aline spojrz na prezke i zobacz czy to jest aline masakra , pliki byly udostepnione na mpc to mozna je uzywac tak?

 

Wbijamy na bete !




Opublikowano

mfJ.png

 

 

 

 

Wyspa_Icarus.png

 
*Wyspa Icarus
 
 Na tej mapie możecie spotkać nowego NPC ''Icarus''  , którego znajdziecie niżej.
U Icarus będą dostępne nowe systemy oraz wytwórnia nowych ros.
 
wypa2.png
 
image.png
 
image.png
 
wyspa1.png
 
Icarus.png
 
mob1.png mob2.png
 
 

 
Mapa_Handlu.png
 
*Tutaj mogą się spotkać wszystkie królestwa i razem wspólnie handlować.
 
image.png
 
image.png
 
 
ABCD.png
 
Mamy wielki zaszczyt zaprezentować wam całkiem nowy panel A B C lub D.
Mapa oraz panel jest robiony na a bazie OX.
 
*Podczas bety będzie to główna rzecz do przetestowania.
 
abc1.png
 
abc2.png
 
Mapa_wojen.png
 
*Całkiem nowa mapa wojen gildii!
 
Zostanie wgrana przy następnej konserwacji.
 
gfJ.png 
hfJ.png 
 
 
 
Opublikowano

*Wszystkie te rajdy wymagają odpowiednią ilość yang oraz przepustkę.
Przepustki dropniemy z Umarłego Rozpruwacza oraz Niebieskiej Śmierci. 

To jedyna rzecz ktora irytuje mnie w tej prezentacji  i jeszcze pewnie nie edytowaliscie dt i jest tak samo dlugie i nudne jak na pl, ale ogolnie server wydaje sie ok.

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Mam problem wszedłem do gry pograłem z 5min i teraz ciągle podczas ładowania paska wywala mi znaki ??????. Mam windows xp.

Opublikowano

*Wszystkie te rajdy wymagają odpowiednią ilość yang oraz przepustkę.

Przepustki dropniemy z Umarłego Rozpruwacza oraz Niebieskiej Śmierci. 

To jedyna rzecz ktora irytuje mnie w tej prezentacji  i jeszcze pewnie nie edytowaliscie dt i jest tak samo dlugie i nudne jak na pl, ale ogolnie server wydaje sie ok.

 

 

Dodamy drop z metków oraz bossów.

Opublikowano

Są problemy z multiupload trzeba czekać aż będzie już działać


 


A tym czasem 2 kolejne linki do pobrania clienta:



xxx


xxx

Opublikowano

W prezce wyglada wszytko zajebiscie a w grze jeszcze lepiej   , na becie gram juz godzine i mam 92 lv.

Jest ciagle co robic , exp jest dobry ,  ciagle pojawia sie jakiej misje za ktore sa epickie nagrody , na kazdym kroku jakiś nowy rajd . Fajna klima , dobrze dopracowane systemy ulepszen fajnie sie wszystko dobrze dropi.Wiele nowosci epik serwer;]

Dobry porzadny easy , polecam kazdemu i wbijac na bete;]




Opublikowano

Gra jest mega przyjemna . W miescie gdzie nie pojdziecie cos nowego fajny dopracowany serwerek gram od 16 i narazie 0 bugow znalazlem ;c

Opublikowano

Gram na becie i jednym słowem dla mnie serwer marzeń przez te 3 lata znalazłem coś porządnego.


Nie ma szans żeby tu się nudzić , gra ma całkiem nowy wymiar na każdym krok jest coś całkiem nowego.


Jeszcze ten dzisiejszy mega update serwer roku ;]


 


 


Polecam wszystkim!


Opublikowano

 

Gram na becie i jednym słowem dla mnie serwer marzeń przez te 3 lata znalazłem coś porządnego.

Nie ma szans żeby tu się nudzić , gra ma całkiem nowy wymiar na każdym krok jest coś całkiem nowego.

Jeszcze ten dzisiejszy mega update serwer roku ;]

 

 

Polecam wszystkim!

 

*Bardzo nam miło , takie komentarze bardzo nas motywują.

 

Zapraszamy na bete serwera!

Opublikowano

Może zagram. O ile się nie mylę, to metki, bossy, mobki, jak i same mapy znajome, z dreikona? 

Hejter? Jeśli tak to Ci nie wyszło :)

 

Zapowiedź roku, bez apelacyjnie, świetnie wszystko opisanie, na temat, pięknie ukazane, zajebiście przejrzysta prezentacja, serwer zapowiada się Z A J E B I Ś C I E! Bez dwóch zdań, do zobaczenia na starcie, wpadne na testy!

 

@Topic.

 

Może skoro jest i 6 skill, to i dodać 6/7 do expa? :)

ZjaranaPanda


Opublikowano

Nie ciekawy hosting macie, o 1 w nocy client mi idzie 8h przy 30mb/s necie, wrr.

No nic, do rana się ściągnie i przetestuje jutro.

 

Może w końcu pojawił się jakiś dobry easy, które postoi dłużej niż parę godzin.

Powodzenia chłopaki!

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Specjalista
Opublikowano

Na Hillsfarze nie ma nic z Dreikona. Rajdy, które są u nas, są zrobione przez nas samych.

Nic z Dreikona ale za to w chuj z Aline ?

Serwer godny uwagi,tylko powiedzcie czy nie będzie bugów ??

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

serwera nie polecam tworzony na maksymalnie 2 tygodnie dla zbicia hajsu i zwiniecia sie i tak w kolko nie kupiliscie plikow tylko jest ten sam wlasciciel powiecie skad moge to wiedziec nawet taka sama czcionka pisze co w netharii Wiec pozdrawiam Cie Kamilku aka Norbercie aka Soeonie aka Dendrisie aka Teroth aka Kazdar aka Arikuzu

Opublikowano

serwera nie polecam tworzony na maksymalnie 2 tygodnie dla zbicia hajsu i zwiniecia sie i tak w kolko nie kupiliscie plikow tylko jest ten sam wlasciciel powiecie skad moge to wiedziec nawet taka sama czcionka pisze co w netharii Wiec pozdrawiam Cie Kamilku aka Norbercie aka Soeonie aka Dendrisie aka Teroth aka Kazdar aka Arikuzu

Czcionka świadczy o tym kim jestem ? Co ty w ogóle piszesz człowieku :) Używam tej czcionki bo serwer jest robiony na bazie serwera Netharia.Zapraszam na ts3 serwerowego , pogadasz ze mną i kazdarem.

 

 

PS:Domyślam się od kazdara , że Arkadioush to Kajetan czyli własciciel serwera Avreath  , który padł.

Opublikowano

serwera nie polecam tworzony na maksymalnie 2 tygodnie dla zbicia hajsu i zwiniecia sie i tak w kolko nie kupiliscie plikow tylko jest ten sam wlasciciel powiecie skad moge to wiedziec nawet taka sama czcionka pisze co w netharii Wiec pozdrawiam Cie Kamilku aka Norbercie aka Soeonie aka Dendrisie aka Teroth aka Kazdar aka Arikuzu

    Weź wyjdź... Nie chcę zniżać się do twojego poziomu, abyś zrozumiał. Więc zwołaj kolegów niech Ci przetłumaczą co napiszę, o ile zrozumieją. 

 

Musisz być naprawdę przygłupi, żeby wnioskować po czcionce, że to serwer Kazdara. Kazdara nie ma w teamie.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...