Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Hillsfar.pl ` Bądź bez strachu w obliczu swych wrogów.[Medium/Easy]


Arikuzu ™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nareszcie jakiś serw co mnie w 100% zaciekawił.

Poczekam na oficjalny start i na pewno zawitam ! 

Opublikowano

Mam nadzieję,że serwer odwiedzi wiele osób i będzie cieszył się on znakomitą grywalnością :)

Co zrobiliście za prezentację to poezja :) Wszystko obszernie opisane i wszystkiego się można dowiedzieć :)

Jedyne kogo kojarzę to brauszu_ ,więc serwer od strony forum bd. prosperować okej :)

 

Pozdrawiam i czekam na start...

Opublikowano

Serwer zapowiada się bardzo wytrawnie :) (tak, to słowo nie pasuję ^^:(

Widać zaangażowanie teamu i muszę powiedzieć iż serwer będzie chyba najlepszym, startującym w tym miesiącu i ubiegłym.

 

Życzę powodzenia i na pewno zagram, pozdrawiam. 

Opublikowano

Czuje , ze zawitam tu na dlugooo. Wszedlem na ts3 i zobaczylem slawnych  you tuberow .


Graczy na tym serwie pewnie bedzie z 1.3k + 


Administracja 10/10  Prezka 100/10 Serwer 10/10 Od tylu miesiecy czekalem na porzadny serwer i sie doczekalem.


Opublikowano

 

Sam serwer wygląda dośc dobrze , niestety zalatuje mi to Kazdarem x Soenem

Wątpie że sprzedał by pliki Netharii .

 

Mimo to - powodzenia 

 

Nie mam sił już wam tłumaczyć jak jest. 

Proszę was tylko, abyście nam zaufali i uwierzyli, że Kazdara nie ma w teamie. 

Dziękuję i zapraszamy.

Opublikowano

Na ts widzialem wczoraj o 23 slawnych you tuberow pewnie z 1.5k+ bedzie grac

 

Aż musiałem dobić to 30 postów :D 

 

jakich youtuberów powiedz mi ?

Opublikowano
*Witam!

 

W dniu 2014.03.21 o godzinie 16:00 serwer zostanie wyłączony , ponowne otwarcie serwera o 21:00 lub 22:00.

Zostaną naprawione wszystkie dotychczasowe bugi/propoyzcje.

 

Reszta informacji na naszym  forum:

 

forum.nazwaserwera.pl

 

Z poważaniem , [HA]Arikuzu.

Opublikowano

 

*Witam!
 
W dniu 2014.03.21 o godzinie 16:00 serwer zostanie wyłączony , ponowne otwarcie serwera o 21:00 lub 22:00.
Zostaną naprawione wszystkie dotychczasowe bugi/propoyzcje.
 
Reszta informacji na naszym  forum:
 
forum.nazwaserwera.pl
 
Z poważaniem , [HA]Arikuzu.

 

 

Jak z questami , nadal tyle ich będzie ?

Opublikowano

Na pewno zagram , posiadacie reklamę u kamera , yt , innych forach ?

Co będzie w is ?

Proponuje dodać:

- pelerynkę nieskończona

- potki nieskończone 

- Roski maxymalne

- Większy exp o 25%

 

Pytania:

- Serwer poprzedniej edycji był stawiany na plikach aline2 ?

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Na pewno zagram , posiadacie reklamę u kamera , yt , innych forach ?

Co będzie w is ?

Proponuje dodać:

- pelerynkę nieskończona

- potki nieskończone 

- Roski maxymalne

- Większy exp o 25%

 

Pytania:

- Serwer poprzedniej edycji był stawiany na plikach aline2 ?

W is będzie dużo rzeczy, które ułatwią wam gre. 

Na poprzedniej edycji grało +1k(1,5ok.) graczy.

 

Zapraszamy

Opublikowano

Na pewno zagram , posiadacie reklamę u kamera , yt , innych forach ?

Co będzie w is ?

Proponuje dodać:

- pelerynkę nieskończona

- potki nieskończone 

- Roski maxymalne

- Większy exp o 25%

 

Pytania:

- Serwer poprzedniej edycji był stawiany na plikach aline2 ?

Wszystkie będzie , exp zwiększony haha ? 40 lvl w m1 dobisz 65 lajtowo na Bo i ty chcesz większy exp? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...