Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Hillsfar.pl ` Bądź bez strachu w obliczu swych wrogów.[Medium/Easy]


Arikuzu ™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widzę Ambicja Czysty Aline lekko Edytowany 

 

Żle widzisz ;] Tutaj tylko kilka rzeczy jest aline reszta to czysty Hillsfar , *kolejny bol dupy* . lekko edytowany muhehehe jeblem ;p Prezka swiadczy o czyms innym.




Opublikowano

Widzę Ambicja Czysty Aline lekko Edytowany 

 

Ludzie widzę wy już macie manie taką że widzicie aline w każdych plikach ; ( 

 

Jak dla mnie serwer ma ambicje ogromne 

 

 

zarejestruj się już teraz // Client/Beta testy +/- 14/15 

 

 

http://www.Hillsfar.pl/index.php?page=account&subpage=register&referer_id=8

Po zarejestrowaniu się przez link wyżej dostaniemy bonusy !! 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Od dziś testy bety zapraszam serdecznie :)

 

 

Dokładnie oczekiwanie na wysokim szczeblu ; )

 

Myślę, że beta i start oficjalny przebiegnie bez większych komplikacji 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

kiedy start bo nie douważyłem :D

 

28/29 marca

 

client 15/16 dziś

Beta testy też dziś !! 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

ehh i sie zaczyna wiem ze to moze nic nie znaczyc ... ale wszystkie serwy ktore padaly tak samo mialy ... najpierw 14-15 cos tam startuje potem przekladanie godziny troche smieszne to jest bo skoro ma sie wszystko ogarniete wiec czemu sie przestawia godzine? 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Właśnie pracujemy nad dużym update. Na serwerze pojawi się jeszcze więcej nowości, które was na pewno zainteresują. 

Client do beta testów pojawi się w przedziale godzin 15/16.

 

Łohohoho , grubo sie szykuje widze nie spieszcie się chce zobaczyć ten update!

Opublikowano

mfJ.png

 

 

 

 

Wyspa_Icarus.png

 
*Wyspa Icarus
 
 Na tej mapie możecie spotkać nowego NPC ''Icarus''  , którego znajdziecie niżej.
U Icarus będą dostępne nowe systemy oraz wytwórnia nowych ros.
 
wypa2.png
 
image.png
 
image.png
 
wyspa1.png
 
Icarus.png
 
mob1.png mob2.png
 
 

 
Mapa_Handlu.png
 
*Tutaj mogą się spotkać wszystkie królestwa i razem wspólnie handlować.
 
image.png
 
image.png
 
 
ABCD.png
 
Mamy wielki zaszczyt zaprezentować wam całkiem nowy panel A B C lub D.
Mapa oraz panel jest robiony na a bazie OX.
 
*Podczas bety będzie to główna rzecz do przetestowania.
 
abc1.png
 
abc2.png
 
Mapa_wojen.png
 
*Całkiem nowa mapa wojen gildii!
 
Zostanie wgrana przy następnej konserwacji.
 
gfJ.png 
hfJ.png 
 
 
 
 
 
lfJ.png 
 
 
Opublikowano

to w końcu beta miedzy 15/16 .... czy 16/17 ... bo już dwie wersje widze :)

 

czekam na clienta...

 

a i zdziwiło mnie to .... jak wszedłem w download i klikłem w to zepsute okienko ... przeniosło mnie tu...

 

chyba wypadałoby to poprawić xD

 

5nlv6d.jpg

1390144171-U592769.png


Opublikowano
 

Żle widzisz ;] Tutaj tylko kilka rzeczy jest aline reszta to czysty Hillsfar , *kolejny bol dupy* . lekko edytowany muhehehe jeblem ;p Prezka swiadczy o czyms innym.

Netharia była robiona na plikach Aline a to jest Netharia z lekkimi dodatkami poza tym sam system ulepszeń jest taki sam i pewnie bugi te same no i nie ma to jak zbroje z wowy osobiście serwera nie polecam bo jest na max miesiąc 

Opublikowano

 

 

Netharia była robiona na plikach Aline a to jest Netharia z lekkimi dodatkami poza tym sam system ulepszeń jest taki sam i pewnie bugi te same no i nie ma to jak zbroje z wowy osobiście serwera nie polecam bo jest na max miesiąc 

 

Lekkie dodatki? Spójrz co jest dodane w prezentacji, nie dawno pojawił się update z nowościami, których nikt inny nie ma. 

I bardzo cię proszę nie pisz bzdur na temat serwera, jeżeli nic na jego temat jak i administracji nie wiesz... 

Serwer na pewno nie jest na max miesiąc, serwer będzie stał o wiele, wiele dłużej. 

Opublikowano

to w końcu beta miedzy 15/16 .... czy 16/17 ... bo już dwie wersje widze :)

 

czekam na clienta...

 

a i zdziwiło mnie to .... jak wszedłem w download i klikłem w to zepsute okienko ... przeniosło mnie tu...

 

chyba wypadałoby to poprawić xD

 

5nlv6d.jpg

Zastępcza strona tylko do rejestracji , zaraz to zostanie naprawione. 

Opublikowano

Lekkie dodatki? Spójrz co jest dodane w prezentacji, nie dawno pojawił się update z nowościami, których nikt inny nie ma. 

I bardzo cię proszę nie pisz bzdur na temat serwera, jeżeli nic na jego temat jak i administracji nie wiesz... 

Serwer na pewno nie jest na max miesiąc, serwer będzie stał o wiele, wiele dłużej. 

Poza kilkoma mapkami nowymi kostiumami nowym mobem (z mpc forum) i petem którego też gdzieś widziałem do ściągnięcia nie widzę nic ciekawego :P 

Bez spamu czy zbroja z wowy jest naprawiona? (Chodzi o całokształt np. uszy u wojownika palec u wojowniczki u sury brakująca tekstura w modelu (pod klatą) i kolejne pytanie czy naprawiliście bugi z Netharii ala Aline ? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...