Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Hillsfar.pl ` Bądź bez strachu w obliczu swych wrogów.[Medium/Easy]


Arikuzu ™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Rekrut
Opublikowano

21.03 serwer zostanie wyłączony ? ale przecież start w piątek za tydzień tak ? :) Zachęciły mnie nowości :) nowe mapy wojen gildii, system abcd, mam fajny pomysł co do wyglądu m1 ale czy administracja bd zainteresowana to nie wiem :) Jak tak to mogę napisać, dodałoby to fajnego klimatu, a nie widziałem żadnego serwera z czymś takim :) Jak coś to pw.

 

@topic: polecam :] 

Opublikowano

21.03 serwer zostanie wyłączony ? ale przecież start w piątek za tydzień tak ? :) Zachęciły mnie nowości :) nowe mapy wojen gildii, system abcd, mam fajny pomysł co do wyglądu m1 ale czy administracja bd zainteresowana to nie wiem :) Jak tak to mogę napisać, dodałoby to fajnego klimatu, a nie widziałem żadnego serwera z czymś takim :) Jak coś to pw.

 

@topic: polecam :] 

To była przerwa konserwacyjna (Wczoraj) juz jest on ;]

Opublikowano

Serwer wysmienity administracja pracuje 24/7 , znajdzie zawsze czas dla graczy.

 

Stały serwer zostaje tu tyle ile sie da.

Opublikowano

                                                         

mfJ.png

 

*Witajcie o to kolejny update na serwerze Hillsfar!

 

ameryczk.png
 
ameryka.png
 
Dobrze wam znany z filmów Kapitan Ameryka!
Na Hillsfarze będziecie mogli się wcielić w tę postać.
Zdobywając w grze oraz is Kostium ` Kapitana Ameryki.
 
100.png
 
images.png
 
Zabij 100..
 
Nie jest to żadna nowość lecz dodaliśmy kolejnego questa aby umilić wam gre!
 
demon.png
 
Bez_tytu_u.png
 
Gdy wiele razy zabijecie ` Umarłego Rozpruwacza.
Do siebie przywoła was Legendarny Gisao.
Wręczy wam Miecz Demona , jest to wielka , chwalebna odznaka.
 
Aren_Gladiatorow.png
 
U nas spotkacie nową , autorską Arene Gladiatorów.
Będzie nam służyć podczas konkursów PvP.
 
glad1.png
 
glad2.png
 
glad3.png
 
chinczycy.png
 
yushi_yushino.png
 
 
Mąż i Żona u nich spotkacie wiele naszych autorskich questów.
 
exp.png
 
Dodaliśmy nowe expowisko..
 
image.png
 
image.png
 
image.png
 
image.png
 
dacyl.png
 
Całkiem nowy wierzchowiec!
Dostępny w grze oraz IS.
 
*Zawiera on całkiem odmienne bonusy od innych mountów!
 
pteroo.png
 
winterr.png
 
 
Nowy kolejny autorski dungeon..
 
*Dostępny od 175 Poziomu
Ilość osób w grupie:5
Przepustka:Tak
dungoensnow.png
 
krys.png
 
krysztal.png
 
Nowy kamien metin , występujący na lodowym dungeonie.
 
lodowe_stwory.png
 
Całkiem nowy mount oraz pet!
 
nowe_pet_wierch.png
 
NYMFAA.png
 
Królowa środowiska trollów.
 
*Dostępne u niej są questy od 170 Poziomu!
 
Nymfa.png
 
 
 
 
new_fry_z.png
 
new_fryz.png
 
Na Hillsfar został wprowadzony 1 Nowy set fryzur!
 
szkola_fu.png
 
sql_kung_fu.png
 
 
*Tutaj będziecie mogli szkolić swoje umiejętności Kung Fu
Oraz walczyć ze swoimi rówieśnikami.
 
rddddack.png
 
Ridack.png
 
 
Strażnik Lodowego Królestwa!
 
onus.png
 
Snapshot_2013_12_11_012508.png
 
Nowy Boss!
 
pet_new_nuerys.png
 
pet.png
 
*Kolejny całkiem nowy pet!
 
napis_goli.png
 
Golis.png
 
Tutaj będziecie mogli się przedostać na edycje Krainy Piekieł!
 
WtJ.png
 
Gisao.png
 
*Podróżnik Gisao.
 
Pełni on bardzo ważna funkcje na Hillsfarze.
U niego możecie wytworzyć całkiem nowe rosy!
Także u niego będziecie wykonywać kilka dodatkowych questów.
 
 
 

 

Kosztujesz_FMSa.png
 
Dodaliśmy Loteriearrow-10x10.png , która jest dostępna u npc Hand Up.
 

Nikt_Cie_Nie_Kocha_Wypierdalaj.png
 
Aby móc zalosować w loteri potrzebujecie ` Bilet na Loteriearrow-10x10.png.
 
Pryszcz_Na_Jaju.png
 

LOTERIAAAAAAAAAAAAAAA.png
 

Kuzyn_Tez_Cie_Walil.png
 

Jebie_Ciz_Japy.png
 
Dodaliśmy lepszą wersje Hae Tae oraz drop z niej..
 
Nie jest to żadna nowość, lecz  nada to lepszego klimatu grze.
 

Kuzynojebca.png
 
Szczerb_Jaku_Konia.png
 
Już pewnie zauważyliście drop ` Tajemniczej Skrzynki z potworów.
Lecz drop z niej został całkowicie edytowany .

 
Brat_Cie_Walil.png
 

image.png
 
Dodaliśmy nowy set questa ` Chaos Metinów.
 
*Quest co 40 Poziomów
 

matkacieniekocha.png
 
Farma..
 
Tutaj będą dostępne wszelkie eventy np. zbliżająca się Wielkanoc.
image.png
 

image.png
Opublikowano

up.Ten serwer zaskakuje co dzień . Chyba najlepszy serwer jaki był na tym mpc ... Jeszcze tydzień.. i gramy ;]

 

Nie przesadzajmy były lepsze , ale serwer świetny 10/10 :>

Opublikowano

Widzę nawet Roshan z doty się znalazł w postaci bossa.

No fajnie fajnie, nie mogę się doczekać startu.

Rekrut
Opublikowano

:OOO Te nowości rozpierdalają system :) Oby była duża reklama bo takich serwerów z taką ilością nowości i całkiem odmienionych brakuje, a jak startują to gra tam po 200osób :) Myślę że tutaj ruszy reklama nie po starcie czy dzień przed ale ten tydzień najbliższy będzie do reklamowania :) 

Ile spodziewacie się na starcie osób ? 

 

Ps. Grafikę i wygląd forum da siezmienić na ładniejsza ? Bo taka dziwna ^_^, strona, serwer nowy odświeżony to niech forum też będzie nowe i fajne :) 

Opublikowano

Serwer zapowiada się nieźle, interesuje mnie tylko ile tam wchodzi PŻ w bonusach? W prezce nie jest napisane. Ile pż mają wbudowane epickie zbroje, biżu, pety? Tak jak na Aline2? Wgl ile max pż tam można mieć? 

Opublikowano

Serwer zapowiada się nieźle, interesuje mnie tylko ile tam wchodzi PŻ w bonusach? W prezce nie jest napisane. Ile pż mają wbudowane epickie zbroje, biżu, pety? Tak jak na Aline2? Wgl ile max pż tam można mieć? 

Na ok.135lv można mieć już 60/70k pz z samego eq.

Na naszym serwerze można wymienić złote bryłki w pż na czas określony(bonus), a za tym idzie, że pz jest nieograniczone. 

30 bryłek = 6,5k pż na 7dni, oczywiście są też tańsze wymiany, ale już z mniejszym bonusem i mniejszym czasem trwania bonusu. 

 

Opublikowano

Serwer bardzo fajny, szkoda tylko że na systemie ulepszeń z serwera Aline, ostatnia zbroja ninjy do zmiany!
Zagram ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...