Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Hillsfar.pl ` Bądź bez strachu w obliczu swych wrogów.[Medium/Easy]


Arikuzu ™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście polecam serwer :)

 

Widać dużo nowości  i warto wejść i zagrać

 

Wbije :)

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

z chęcią zagram :) mam nadzieje że server nie padnie bedzie mocno dopracowany przy takiej ilości nowości i będzie grało sporo ludzi :)

 

 

Czy pety i mouty będą na stałe :) czy tylko czasowe ? :( 

Opublikowano

Mam pytanie dla helera będzie lepszy wachlarz czy dzwonek??

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Na serwerze zagram lecz mam mały problem co do serwa mianowicie system ulepszeń większość zbroi i broni w systemie ulepszeń mi się bardzo nie podoba. 

  • Zmieniłbym set zbroi które są przedostatnie według mnie wyglądają ohydnie.
  • Po co przy 3 innych zbrojach ten sam set broni ? Nie lepiej dodać do przed ostatniego setu jakieś inne ciekawe bronie a do ostatniego setu też. 

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Ponawiam pytanie czy dla szamana helera będzie lepszy dzwon czy wachlarz?? 

Odpowiedzi lajkuje.

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Ponawiam pytanie czy dla szamana helera będzie lepszy dzwon czy wachlarz?? 

Odpowiedzi lajkuje.

Raczej wachlarz bo wachlarz na dużo magicznego ataku czyli na skille a healer dużo bije z skilli w sumie tylko bije z skilli :P no to raczej będzie ten wachlarz.

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

zmieńcie przed ostatni set i ten z srebrnej stalki masakrycznie one wyglądają ;/

Te srebrne stalki to pół biedy ale zobacz na ten przed ostatni niektóre zbroje z przed ostatniego setu wyglądają jakoś kwadratowo i są mim zdaniem niedopracowane. 

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

No to czekamy do jutra na start myśle że nie będzie zadnego faila.. ;)

 

A co do bizu? to macie jakieś ss-y? nie wiedziałem na prezce tego nigdzie. Ile jest setów bizu?

A jednak jest :D bizu jest bardzo dobrze dobrane;)

socysty---42.png

Opublikowano

 Nie da sie spatchować klienta z bety , żeby nie pobierać od nowa?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...