Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

49:

6544214192587431122358.png

50:

6202714192587431122358.png

 

 

Postawiłem bota na rp'ku, do 70 będzie mi bociło xD

 

exp: 50k/h z x1 ~

 

chyba, że zna ktoś lepsze miejsca?

 

 

 

almost 53, dziś 56 wbijamy :D

 

 

RIP

 

[*]

 

1-sze delete

 

oby ostatnie hehe :D plsssssss

 

http://prntscr.com/5k1036

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Dziś był 1-szy delete- straciłem 100k :(

 

Ale i tak jest  dobrze, większość lota ze stackable/nonstackable itemów: :) - część była na markecie i nie jest wliczona

 

 

#profit

 

7661914193688481122358.jpg

 

Stan ogólny konta:

8281514193688491122358.png

 

zużyte tylko 7 dni, więc lajtowo nazbieram na 2 :D

 

 

 

Jest moc,

 

szkoda że mało osób rzadko wstawia screeny :(

 

 

Advance:

 

4050914193688491122358.png

7406514193688491122358.png - na 72 knighcie not bad

 

 

Postanowiłem sobie, że pogram w kostke mam 50k do wydania, ciekawe ile strace/zarobie - nic nie straciłem, nwm wyszedłem na 0

f1a327ea2f.png

Opublikowano

bocę, teraz pallkiem cisnąłem sobie pg bo ręcznie nie chciało mi się. Ogółem dzisiaj 4 lvle wbite. Jutro przerwa, do środy następnej będzie 70+.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Mała sklejka co robiłem przed końcem gry :D

604571419370902340568.png

Tym na razie zakończę swoją grę ale dalej będę obserwował temat itd. :P

i tak masz hunta nawet jak wrócisz za rok xD nieno swiruje !! Je&&aniec ma mante :D mój ulubiony mount i ten out :** przydałby mi sie a nie latam w assasinie jak dałn xD

xmMfHrm.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wspomniane wcześniej nabytki (spellbook i domek, który służy tylko do trzymania syfu w piwnicy xD)

7R1OM7.png

 

Kilka lvli wpadło:

sJ2xo5.png

 

DWQxIY.png

 

tsuF8Y.png

 

I coś z innego chara/serva  :ninja:

JYnZjO.png

 

 

 

#btw

jakieś pomysły gdzie wbijać 500? chyba czas się nad tym zastanowić ;p main room na poi będzie spoko? jak sądzicie?

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Wspomniane wcześniej nabytki (spellbook i domek, który służy tylko do trzymania syfu w piwnicy xD)

7R1OM7.png

 

Kilka lvli wpadło:

sJ2xo5.png

 

DWQxIY.png

 

tsuF8Y.png

 

I coś z innego chara/serva  :ninja:

JYnZjO.png

 

 

 

#btw

jakieś pomysły gdzie wbijać 500? chyba czas się nad tym zastanowić ;p main room na poi będzie spoko? jak sądzicie?

yoyoyoy , to już nie grasz spatroxem ? :>

Opublikowano

a no nie gram ^^

Mogłeś o tym poinformować, bo dwa miesiące temu pisałem do kolesia z tym nickiem, a on takie "WUT?" i dopiero się dowiedziałem xD.

Co do nowej postaci to teraz o wiele fajniej się patrzy na taki h lvl na screenach :>. A no i możesz mnie nie poznawać po nowym koncie - z tej strony JestemPolakiem :-).

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

jak dla mnie to jest awans z 199 do 200

Okrzem zaczął +/- 7 miesięcy temu grać w Tibie od nowa - pokazywał nawet screeny z jego postaci na low lvl.

@rafaeru

Mam się pociąć?

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Zaczalem jakies 1,5 miesiaca temu... 

 

4B4Ch22.jpg

 

Bylo duzo dobrych jak i zlych momentow,

 

MvCZzdk.jpg

 

Ale nie powiem, blokera to mialem dobrego,

 

 

TOPOREM ♥ 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...