Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

579131416858238389869.jpg

378801416858238389869.jpg

Zmieniłem expowisko na water elementale ;D biega tam 2 os. ale exp taki jak na earth elementalach ciekawe kiedy wymiękną stamina nie trwa wiecznie :D

 

 

+ moj casinobot:

746781416858238389869.jpg

Casino bot :D? O co kaman :D

 

I to moja postać bez bota... Gram raz na ruski rok- zawsze wracam do Tibii...

 

IHHZTfk.png?1

Cogito ergo sum


Opublikowano

Chciałem przetestować jakieś porządne HUD ale chyba do Xenobota nie ma dobrego za darmo. Jedynie w Windbocie jest profesjonalny. Otworzył mi BP i już mi waste naliczył w postaci 300mp i 19 GHP...

 

 

Na 25 minut w sumie około 10k profitu :). Nie jest źle. PS. niestety nie mam ustawionego żadnego Exori ani nie miałem Soft bootsów założonych aby zredukować waste. Bo czasem mam po 3-4 na klacie i jest deczko waste, ale zwraca się ;).

 

8Nu9EAL.png

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Chciałem przetestować jakieś porządne HUD ale chyba do Xenobota nie ma dobrego za darmo. Jedynie w Windbocie jest profesjonalny. Otworzył mi BP i już mi waste naliczył w postaci 300mp i 19 GHP...

 

 

Na 25 minut w sumie około 10k profitu :). Nie jest źle. PS. niestety nie mam ustawionego żadnego Exori ani nie miałem Soft bootsów założonych aby zredukować waste. Bo czasem mam po 3-4 na klacie i jest deczko waste, ale zwraca się ;).

 

5765514170285301122358.png

Ehh łatwo tam nie masz ;x

U mnie testowanko nowego skrypta ^^

891571417030298340568.png

7138509900_1434192442.png

Opublikowano

835081417034093389869.jpg

 

Już 63 ale zapomniałem o screenie :P

 

Potrzebuje od was jakiegoś expowiska na ten level dla MS'a bo na tych waterach jest dobrze okolo 200k /h bez staminy ale lata tam za dużo osób. Co polecacie ?

 

Edit:

412951417107157389869.jpg

 

681761417107157389869.jpg

 

Co już zloocilem z tych waterów:

 

843541417107158389869.jpg

 

1 deska dziś ;/ 4 watery mają dmg. Dziś udaje mi się expić i nikogo nie ma chyba się im stamina skończyła :)

 

Kolejny lvl

vufaf3.jpg

Opublikowano

Na serverze początki wojny, expić mainem się nie da...

Czas zrobić nową postać :)

 

794811417169471978233.jpg

Tak patrze na Te wasze zdjęcia na mapach pacc i aaaż zazdroszcze, wiem że to tylko 30zł ale u mnie w domu dawanie kasy na gry jest chore a sam nie mam konta więc sposobu nie ma :) moje knighty próbuja jakoś profitować ale profit na facc to katorga   :D

Nie moge sie doczekać pacca ale jeszcze troszke poczekam :)

Opublikowano

@ThePein

Odłóż sobie pieniądze, idź do banku i powiedz, że chcesz zrobić przelew. Nie potrzebujesz konta, żeby zapłacić jakiemuś resellerowi na allegro. Pamiętam, że moi znajomi kilka lat temu tak robi.

Albo OracleVM kilka[naście] bot knightów na każde możliwe respowiska [nawet na najbardziej wykrywalnym bocie aby tylko zużycie procesora nie skakało].

Ja sam kożystam z baaaaaardzo profitowego skrypta [made by me] pod RBP, który potrafi przynieść do 900k [w moim przypadku] profitu na dzień.

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngbleblable

Na jakim lvlu masz 900k profit albo na ilu charach i przez ile godzin?

Raczej na ilu charach... ;p Dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć ale +/- 400 postaci, 3 wirtualne maszyny. Zazwyczaj puszczam bota rano i dopiero wieczorem zbieram profit, nigdy nie sprawdzałm wcześniej czy skończyły więc całkiem możliwe że może być większy profit.

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

Opublikowano

Raczej na ilu charach... ;p Dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć ale +/- 400 postaci, 3 wirtualne maszyny. Zazwyczaj puszczam bota rano i dopiero wieczorem zbieram profit, nigdy nie sprawdzałm wcześniej czy skończyły więc całkiem możliwe że może być większy profit.

400 ?? 

Jak Ty je logujesz o.O ?

Opublikowano
string[,,] gAccAndChar = new string[,,] {
	{ "acc1", "acc2", "acc3", "acc4" },
	{ "pass1", "pass2", "pass3", "pass4" },
	{ "char1", "char2", "char3", "char4" }
};

string[] gAccAndChar = new string[] {
	"acc1;pass1;char1", "acc2;pass2;char2"
};

string[] gAcc = new stringp[] {
	"acc1;pass1", "acc1;pass2"
};

string[] gChar = new string[] {
	"char1", "char2", "char3"
};

Jak kto woli, kwestia jest późiniej aby odpowiednio dobrać postać do konta :

int gCharsPerAccount = 20;

I odpowiednia iteracja:

for(int i = 0; i < gAcc.Length; i++){
    for(int j = 0; j < gChar.Length; j++){
        if($name = gChar[j]){
            if((j +1) % 20 == 0){
                nextAcc  = gAcc[i + 1];
            }
            nextChar = gChar[j + 1];
        }
    }
}

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

Opublikowano

Od teraz 01.12.2014 posty w tym temacie bez screenów będą "nagradzane"


Jeśli chcecie kogoś o coś zapytać albo na PW albo zapytajcie i dodajcie swojego screena !


Myślę, że wtedy ten temat będzie wyglądał estetycznie


Opublikowano
string[,,] gAccAndChar = new string[,,] {
	{ "acc1", "acc2", "acc3", "acc4" },
	{ "pass1", "pass2", "pass3", "pass4" },
	{ "char1", "char2", "char3", "char4" }
};

string[] gAccAndChar = new string[] {
	"acc1;pass1;char1", "acc2;pass2;char2"
};

string[] gAcc = new stringp[] {
	"acc1;pass1", "acc1;pass2"
};

string[] gChar = new string[] {
	"char1", "char2", "char3"
};

Jak kto woli, kwestia jest późiniej aby odpowiednio dobrać postać do konta :

int gCharsPerAccount = 20;

I odpowiednia iteracja:

for(int i = 0; i < gAcc.Length; i++){
    for(int j = 0; j < gChar.Length; j++){
        if($name = gChar[j]){
            if((j +1) % 20 == 0){
                nextAcc  = gAcc[i + 1];
            }
            nextChar = gChar[j + 1];
        }
    }
}

i to jest tak że od chwili włączenia tibi wszystko Ci się samo ustawia i wszyscy otwierają bp, ładują skrypty i zaczynają biegac i zarabiać ?

Opublikowano

i to jest tak że od chwili włączenia tibi wszystko Ci się samo ustawia i wszyscy otwierają bp, ładują skrypty i zaczynają biegac i zarabiać ?

Kiedyś się ścinało, po drobnych poprawkach wszystko jest "HARASZO!" ;D Zasada w botowaniu jest jedna im więcej czasu spędzisz nad stworzeniem konfiguracji, biblioteki tym lepszy będzie profit.

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

Opublikowano

Podpowiedziałbyś mi jak to zrobiłeś? też ustawiam po około 8 botków ale nie chce mi sie wpisywac i ustawiac ich za każdym dniem, da sie to jakos zautomatyzować ?

Opublikowano

Na pewno się da, kwestia tylko jakiego masz bota i czy potrafisz pisać biblioteki.

Używam xenobota,

ale z bibliotekami zielony :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...