Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Teraz coś z innej beczki ... Jaka jest szansa ze wykryja mnie ze boce?W ogole nie wiem czy bocic czy nie... :D

tibia w tej chwili polega na umiejetnym ustawieniu bota :D wiec nie martw sie

Opublikowano

Może do 20k dobijemy zanim pójdziemy na brimstone bugi profitować :)

 

c7aa69a1c6.png

 

 

500 dziennie styka, więc w styczniu będzie ez

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Expie sobie trzy konta, a tu taki mały awans knajterem facc, skiluje sobie na trollkach, akurat mam full atack cuz of chciałem dobić szybko lv i zrobić skrinka  B)

332211417544765282231.png

P.S. macie jakieś fajne skrypt na knajta facc do xenobota? :D

Kamilos18pl.png
Opublikowano

Dawno nic nie było to zrefreshuje ( nie widziałem jak to po polsku xD ) temat

 

@Galaczek zależy na jakim serwerze :D. W sumie północne rotwormy/carrior wormy możesz ew. Salamander Cave jak mało osób. Na 30-35 możesz iść północne Orki bądź -2/-3 na Undeady Thais ( ryzykowne ).

 

Mój awans:

 

86b1b97833.png

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Xenobot podejście 4.

aOpjyK5.png

X8wLq7E.png

GKY5r6D.png

ty9Nx06.png

 

Orientuje się ktoś czy jest możliwość odczytu konkretnego waypointa albo listy waypointów? Musze trochę "udoskonalić" tego nędznego bota, a bez tego to nawet nie ma co się starać...

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...