Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tmMnRIz.png

CuKofCT.png

 

I taki tam fast exp:

20:14 You advanced from Level 26 to Level 27.
20:14 You gained 2545 experience points.
20:14 Loot of a grim reaper: 10 gold coins, 100 gold coins 

Bez screenów bo za szybko się tam "dzieje" :D

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No i 100 stukneła ;d , zapomniałem zrobić ss przy levelowaniu.

 

2ekuomx.jpg

 

 

 

 

Obecnie robie taska na necro i już mam powoli dosyć ale trzeba bo soul stone bedzie akurat na maga :)

 

2znqyjk.jpg

Opublikowano

Manualny hunt po 1 dniu egzaminów #lol

 

3733814181261881122358.png

 

7 dni pacca left ://

 

i tylko 40 lvl na pallku i 1,5kk w banku nie uzbieram 2,3kk na pacca kolejnego :D

 

1952614181265671122358.png

 

wbiłem 42 i nie gram dalej, bo brat siedzi na necie 24/7 i nawet bocić się nie da.

 

 

 

Stan w banku: 1,8kk 6 dni left

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Manualny hunt po 1 dniu egzaminów #lol

 

3733814181261881122358.png

 

7 dni pacca left ://

 

i tylko 40 lvl na pallku i 1,5kk w banku nie uzbieram 2,3kk na pacca kolejnego :D

 

1952614181265671122358.png

 

wbiłem 42 i nie gram dalej, bo brat siedzi na necie 24/7 i nawet bocić się nie da.

 

 

 

Stan w banku: 1,8kk 6 dni left

Specjalnie kupiłem pacca i zrobiłem sobie palka, tylko po to by pokazać ci, że tak naprawdę to zmarnowałeś tego pacca (wbiłbym tyle w 4 dni).

 

1 dzień:

Zaczynamy z pieniążkami o wartości: 7389914181567881269263.jpg

 

Skillowanko:

 8579414181567881269263.jpg

 

Wcześniej nie robiłem ss bo nie było sensu (nie chcecie chyba widzieć, jak przy treningu ubijając rata, bo chciałem pójść do depo awansowałem xD8612314181567881269263.jpg

 

Prawilnie parę odcinków hińskich bajek (akurat to było nudne, nie polecam :v).

6654314181567901269263.jpg

 

Można zacząć expić:

8517414181567911269263.jpg

 

9911514181567921269263.jpg

 

1490114181567931269263.jpg

 

2887814181567941269263.jpg

 

A po expie trzeba się zaopatrzyć na następny dzionek:

9712514181567941269263.jpg

 

No i teraz można iść pograć w Trove (polecam, zbieramy także ekipę z rafaeru, od niedawna gra za darmo).

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

No to kolejna porcja screenów dla @Morness'a heh:

 

imardj.jpg

 

wyzc9n.jpg

 

1k5n3y.jpg

 

1pss71.jpg

 

qe4nwj.jpg

 

Dzisiaj mało lvl wbitego bo moja przygoda z trove kwitnie (<3) oraz zajmowałem się handlem (2k onyxów 10gp/e + 1.3k drill 16gp/e).

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Nocka ;D

5393014182943241285262.jpegGenerated with Lootpic.com

Screen wstawiam na szybko, bo chce się tylko Ciebie coś spytać - nocka na bocie czy ręcznie :P? No i oczywiście graty ładnego loota.

 

1438214183065021269263.jpg

 

No i zaczynamy expic royalkami które wstawiłem parę postów wcześniej ;P.

@Morness

Ale mialem jeszcze 10 pod reka zwyklych, wiec musialem je wykorzystać :v.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

dobra walić tibie

 

2 dedy

 

teraz tylko 100% bot

 

0 % manual nie to nie cipsoft

 

 

przez ten edit 10 zdjęć znikło a nie chce mi się do GM pisać aby sprawdził co tam zamieściłem tak więc jakiś 1 screen.:

 

904be92280.png

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Dzisiaj zabitych 750~ killer caimanów

 

 

Ogólnie:

 

e147a2526a.png

 

Lvl... nie zapisałem screena, damn. Ale dziś wbiłem 2 lvle :)

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Dawno nie grałem ale czas powrócić ;D

612671418901577430768.png

 

.::Edit::.

gz36.png


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Dawno nie grałem ale czas powrócić ;D

612671418901577430768.png

 

.::Edit::.

263481418905835430768.png

Czemu nie dasz sobie full attack ;d? Na twoim lvl (nie wiem jak ze skillami) nie powinno być wielkiego waste, a exp znacznie sie zwiekszy.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Czemu nie dasz sobie full attack ;d? Na twoim lvl (nie wiem jak ze skillami) nie powinno być wielkiego waste, a exp znacznie sie zwiekszy.

Skille 61/58

Dzisiaj zakupiłem paca właśnie stoi na Offline Trainingu <33 :D


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

If laik = then more screenshots

ty

 

7361414191002701122358.png

 

8832514191002711122358.png

 

1613814191002721122358.png

 

# jest to rp jakby co. tam to przeważnie 100% manual będzie.

 

screeny wrzucę po 19

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Okej więcej skinów:

 

Dziś tylko 1 lvl, bo duży ping mam obecnie :(.

 

1 refil - 500 Onyx & 5 potów & 40 minut softów

 

38b6d31ddc.png

 

Ogólne skarby w depo z loota:

 

8c82e984fa.png

 

48 lvl:

 

 

a221bd73d9.png

 

 

spirit cloak, 110 smp, 150 icicle runek z jakiegoś trupa :D

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...