Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@rafaeru

Widzę waste za pieniążki z dicebota :P.

@Spaxor

Dajmy sobie jedną zasadę.

Ten temat jest luźny i nie patrzymy w nim zbytnio na regulamin, jeżeli masz jakieś nowości ze swojej postaci - podziel się z nami, nie karcimy za to :P.

@knockout

Jakim cudem expisz normalnie w dwóch najbardziej zaboconych miejscówkach ręcznie xD?

 

Powodzenia i wytrwałości życzę wszystkim (mi tego brak na realu) :D.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

@Crisey pytaj się mnie, a ja Ciebie xD Praktycznie codziennie tam jestem i przez większość czasu nikt mi tam nie wchodzi (nieraz przegonię) i rzadko ktoś wbija się na chama z botem :P

Opublikowano

Kolejny:

FH3X5G.png

 

I arcyloot z morga.. stanąłem w prawym dolnym rogu to oczywiście musiał się zrespić w lewym górnym i zanim dobiegłem to straciłem 2 tury na icicle i dopiero wave/ue czego efekt widać na zdjęciu:

D7d02F.png

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Jeszcze mała ciekawostka co do morga. Oto co napisał znajomy po dokładnym obejrzeniu recordingu:

 

 

Spaxu gratulacje wygrania morga na zadane hity twoja przewaga nad drugą osobą wynosiła blisko 1000pkt zadanych obrażeń a mimo to dostałeś GÓWNO co jest kolejnym dowodem że nagrody z bossów nie zależą aż tak bardzo od zadanych hitów tylko od wszystkiego w tym 90% szczęścia dno system i tyle
sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Tak się dzieje gdy bot wejdzie w ostatnich minutach żółtej staminy.

UDKC7H7.jpg

dodam było ustawione na exit gdy czerwona stamina

HDD1SRE.png                            

  

Opublikowano

Po długiej nieaktywności w tibii

Wchodzę i oto co zastaje

i teraz czekać na zaległe 150 cc

lqxc5k.jpg

logo.png


Spudgy™


L# to gówno


Bol 3.0


S

Opublikowano

Zaczynam grac od nowa na Antice. Pallek wyskilowany :D

attachicon.gif84.PNG

 

O to elegancko :D Będziesz potrzebował jakiejś pomocy jak Cię będzie ktoś bił albo coś to pisz do mnie :) PW i Ci podam nick :D

                                                                     graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...