Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tibie się nie zminimalizują i wszystko będzie grało. Raz postawiłem na noc bota z 4 tylko 2 bociły - 1 padł, 1 siedział w YALAHAR Jak idiota stając 100% Depo-poty :(. ( postawiłem na mutated humany z myślą że jak wstane zobacze 100k profitu... )

A tak by nie było takich problemów :P

To nie o to chodzi, po prostu felerne skrypty.

100k profitu na mutated humanach? Chyba po całej staminie, jak nie lepiej.

PS. Myślisz, że jak ja bociłem na vps? Robiłem 30 wirtualnych? No chyba nie i nie było żadnych problemów.

FELERNE SKRYPTY MASZ.

8LTfBGw.jpg

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sprzedałem loot z corymów (11,5k oz) bez cheesy figurine - 260k

inne syfy stackable z kont - 200k

 

Profit ze stackable 450k~~ + jakieś 150k ( do zdobycia z marketu )

 

Zrobiłem małe PG sorkiem wyciągnąłem na minosach w yalahar 140k/h xD. wbiłem 1 lvl i mam 30,5

Poszedłem też z bratem na wspólny hunt, ja waste 400mp on 900 CA/100SMP ogólnie był profit. Jakieś hellspawny,nightmare/worker golemy - wbiłem 50%

 

PS: Kupiłem pacca będzie ciekawiej :X

 

Staminy na kontach: 20h xD regenerują się :p

f1a327ea2f.png

Opublikowano

@Morness
jak chcesz 30lvlem robić PG to polecam klepać Hive z GFB (o ile masz jakiegoś kolegę, ze 100lvl EK), robiłem tam 450k/h na 30lvlu
a jeśli nie to idz sobie na corymy PH, wyciągałem tam ponad 250k/h na 30lvl'u 

Opublikowano

@Morness

jak chcesz 30lvlem robić PG to polecam klepać Hive z GFB (o ile masz jakiegoś kolegę, ze 100lvl EK), robiłem tam 450k/h na 30lvlu

a jeśli nie to idz sobie na corymy PH, wyciągałem tam ponad 250k/h na 30lvl'u 

 

 

raz byłem na PH tym sorkiem

 

z 5 botów naliczyłem xD?

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Padłem na sorcu i jestem na -60k :(.
 
Stawiam teraz bota na palladynie (2-3h tylko - szczególnie premium staminka) aby wyexpić szybko do 40-50 lvl i manual hunt. EKiem postanowiłem, że będzie cashmaker - poboczny char.
 
Na ms'u zrobię 3 taski na tarantuly, carnphilie i pewnie jeszcze mamuty.
 
Żeby nie było bo ciągle bez ss'ów :(
EXP/H na pallku :
 
4080414163219301122358.png
 
1950914163219311122358.png

 

 

Palladyn:

 

Dzień 1 : 15-20

Dzień 2 : 20-26

 

Sorcerer:

 

Dzień 1: 29,5-31,5 + deska - 30,5

Dzień 2 : ---

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Co tak "nudno" w tym temacie :P? Wiem, że nie mam czym się chwalić ale zawsze to coś.

 

Ostatni awans z Palladyna z dzisiejszego dnia:

 

9776714164200051122358.png

 

 

Palladyn:

 

Dzień 1 : 15-20

Dzień 2 : 20-26

Dzień 3 : 26-29

 

Sorcerer:

 

Dzień 1: 29,5-31,5 + deska - 30,5

Dzień 2 : ---

Dzień 3 : 30,5 almost 34

 

Mały awans sorca: 5300214164221741122358.png

 

Rekord na msie z PG :P 7385514164228421122358.png

6370614164232411122358.png

 

 

#1 Hide :) Loocik nawet dobry 12k + :) odrabiam się 1620514164233971122358.png

 

8170614164248561122358.png

 

#2 HIDE NO NIEŹLE aż 2 spider silki ! :)6995914164265031122358.png

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Szkoda, że nikt nie umieszcza screenów regularnie bo samemu to się nie chcę wstawiać. Dziś zrobiłem 4 taski i ogółem mam już 15 pkt u Grizzly Adamsa :)


Hive #3

Fajny bonus podczas robienia #1 taska, szkoda że więcej nie spadło :(

Boss Carniphili #1

Boss #2

Boss #3




Loot warty: 150k ~

http://i.imgur.com/s3utyV7.png

http://i.imgur.com/H7Mr2gv.png

 http://i.imgur.com/enzyfU9.png

http://i.imgur.com/JavHnKB.png

http://i.imgur.com/BdjeoIq.png

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Szkoda, że nikt nie umieszcza screenów regularnie bo samemu to się nie chcę wstawiać.

Jeżeli czas pozwoli to będę wstawiał regularnie ss'y oraz skrypty na których działam. Na sam początek ss:

9078514166759401285262.png

Test skryptu na Yielothaxy. Skrypt wstawię jak go wkończę :)

 

PS. @Morness Locik z bossa pierwsza klasa

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

Opublikowano

@Lordeczek

 

płacisz za Windbota?

 

 

 

Moje screeny :):

 

2 w życiu setka Q1W9eTC.png

 

 

Takie tam profity z 3 dni bocenia ( oprócz Killer Caimanów na nich zaledwie 4h )

 

34101f6a8a.png

 

 

Poleca ktoś jakiś HUD do Xenobota? Chcę widzieć jakie mam profity na Killerach :p

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Widze bieda az piszczy :)

Dobry knight na farmienie kasy ;)

 

PoUMOej.png

Nowy bot knight. I jego skrypcik: http://speedy.sh/7jqYk/KazoSkillTower.rbp

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

Opublikowano

Skill, Skill, Skill :D

4416914167651931082122.png

Mogłeś dopisać jeszcze jaki skill ;)

Wygląda oldschool'owo teraz nie widuje się zbyt często aby ktoś skillował w taki sposób.

Efekty jednego dnia wolnego od pracy :

lWxix4K.png

Chcesz wspomóc produkcję tego bota? Masz doświadczenie w programowaniu modułów, tworzeniu GUI czy skryptowaniu [C#]?

napisz na pw : http://www.mpcforum.pl/user/1285262-bleblable/

Opublikowano

Mogłeś dopisać jeszcze jaki skill ;)

Wygląda oldschool'owo teraz nie widuje się zbyt często aby ktoś skillował w taki sposób.

może i "startomodnie" ale praktycznie, trenowałem na slime i wydaje mi się że troche szybciej to szło ale jak zostawiałem je na noc to przez noc na slimach traciłem łącznie po około 300potów na mane do tego grzybki, za dużo kasy mi na to szło a nie rzygam cc :)

Opublikowano

Sick profit omggggggggggggggggggg

 

wtffff

 

 

 

1h soft bootsów + 110 mp

 

profit:

 

7640114168513181122358.png

 

 

 

@Edit

 

profit ze spzredaży stackable itemów z 4 charów i ogólnie wszystkie :P

 

7443414168567801122358.png

 

 

bociłem jakieś 7 dni nie jest źle :P

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...