Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z takim screenem zadaje sobie pytanie czy pacc mi coś da? Oczywiście jakieś tam czary i promocje ale z takim exp/h chyba nie potrzebuje pacca.
I tu pytanie do was czy na paccu dam radę wyciągnąć gdzieś więcej? :)
u1TbYcK.jpg

5435084992.png

Opublikowano

Z takim screenem zadaje sobie pytanie czy pacc mi coś da? Oczywiście jakieś tam czary i promocje ale z takim exp/h chyba nie potrzebuje pacca.

I tu pytanie do was czy na paccu dam radę wyciągnąć gdzieś więcej? :)

u1TbYcK.jpg

Dasz radę, jeżeli masz dużo troche $$$ to po prostu wykupujesz blokera i idziesz na hellspawny.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Z takim screenem zadaje sobie pytanie czy pacc mi coś da? Oczywiście jakieś tam czary i promocje ale z takim exp/h chyba nie potrzebuje pacca.

I tu pytanie do was czy na paccu dam radę wyciągnąć gdzieś więcej? :)

u1TbYcK.jpg

 

Na cyclopolis z profitem 2x tyle expa , na glupich carniphilach jakies 20k/h wiecej.

Pierdolisz ze pacc ci niepotrzebny robiac 67k/h. Gratuluje.

Opublikowano

Na cyclopolis z profitem 2x tyle expa , na glupich carniphilach jakies 20k/h wiecej.

Pierdolisz ze pacc ci niepotrzebny robiac 67k/h. Gratuluje.

Wyjaśnił 

 

Powiem tyle , bez pacca to nie pograta.

Opublikowano

Kolega się chyba faktycznie z choinki urwał albo dawano nie grał w tibijke rl i nabija sobie niepotrzebnie posty.

A Great Shield wypada z  Massacre, Ferumbras, Morgaroth, Ghazbaran

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

Co do great shielda, panowie wyżej wyjaśnili ;)

 

iOKQJF.jpg

 

1liMWv.png

 

O4cGR8.png

 

Gratulacje Lvl'a i Scorpion Sceptre :D o ile się nie mylę to 2kk do przodu :> GOGO 500 lvl ! :) Powodzenia !

                                                                     graphic.png

Opublikowano

Nie żartuj sobie, corymy i solo? No i w dodatku facc + knight ;f.

No normalnie :D Skoro puste spoty, to po co mam iść gdzie indziej, w przeciwnym wypadku nick byłby zasłonięty :D

Opublikowano

To może też coś wstawię :P

 

557541424264088128938.png

517711424264088128938.png

549311424264088128938.png

 

POI na 85 lvl'u i to nie był service, cała gildia robiła czyli jakieś 20 osób :D
Ani na 123. Aktualnie pacca nie ma więc się nudzę :(

 

@edit 
 

Do dupy uciąłem, sorry za to :D

                                                                     graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...