Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jappp** Skrypt ustawiony na 1k gp -> leave a on mógł tylko 900 zmieścić i przez 3 godzinki nie wracał się RIP.

 

Profit na dzisiaj 120-150k

 

Staminki już jest z 23h na 4 kontach, a 4 inne konta zostaną po 13 listopada włączone

 

 

poprawiłem profit :3

 

 

Mój balance ( przesłałem wszystkie gp'ki które miałem z cashmakerów )

 

 

2333814156548771122358.png

to stary jak ty mowisz ze po 3h dziennie bocisz to na ilu ty kurde kontach bocisz jednoczesnie ze po 150k w ciagu 3h nabijasz samego profitu ? :P

podejrzewam ze na pacc wszystkie te harki sa do tego wiec nie wiem jak ty to robisz albo na jakim ty servie grasz ;d

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szczerze to @Dehumanizated ma rację, nie zakładałem tego z myślą o marnych ots'ach.

100k kosztuje 1.30 na allegro? Znajdź mi taką aukcję.

To koszt golda w Tibi oznacza poziom serwera? Wow, nie wiedziałem.

Polecam zainstalować polską klawiaturę i  iść do działu Open Tibia Serwer.

http://allegro.pl/tibia-guardia-harmonia-nerana-100k-5-min-1000x100-i4768019876.html

Zresztą, z Wami dyskusja nie ma sensu, Wy sobie wolicie grać na jakimś śmierdzącym realu który CAŁKOWICIE stracił klimat exp/pvp, ze względu na właśnie boty. Po prostu wrzucając tego screena chciałem się pochwalić kontem którego które praktycznie jest więcej warte niż połowa tych waszych 100 leveli ;]] Zresztą Wy pisząc takie bzdury w moją stronę zapewne nie wiecie jaki klimat panuje na rpg 7.4 otsie więc cichutko ;)

Opublikowano

@Genway
Każdy lubi coś innego =]

Ja tam wkręciłem się w RL ale kiedyś maniaczyłem na OTS'ach i wiem jaki fajny klimat może tam panować

A co dl Reala to faktycznie już nie jest to ten sam Real co kiedyś, a szkoda

System PVP całkowicie zjebali ale za to są fajne możliwości team huntów i kilka questów :D

Tak jak powiedziałem, co kto lubi.

A temat nazywa się "Pochwal się swoją postacią" więc sądzę, że SS z OTS'ów też można tu dodawać

Opublikowano

to stary jak ty mowisz ze po 3h dziennie bocisz to na ilu ty kurde kontach bocisz jednoczesnie ze po 150k w ciagu 3h nabijasz samego profitu ? :P

podejrzewam ze na pacc wszystkie te harki sa do tego wiec nie wiem jak ty to robisz albo na jakim ty servie grasz ;d

 

4 konta facc

 

1 konto średnio 15-20k cały profit na 7h

 

ps. jednak 7h bociłem

 

corymsy 90k z samego hajsu + stackable

 

i 2 konta, 1 profit tak 15k a drugi zrobił tylko 3k ( bo OD 7 godzin nie wracał się gp chować (OMG ) )

f1a327ea2f.png

Opublikowano

hyhyhy, po dzisiejszym łączeniu zabiliśmy najsilniejszego bossa w całej grze

loocik dopisał =]

 

283851415657724978233.jpg

Oplaca ci sie biegac sorcem w MMS zamiast SPELLBOOKA ? i co to za naszyjnik masz ?

Opublikowano

naszyjnik to gearwheel chain, od 75lvl'a dający 3 arma a MMS założyłem bo przebiegaliśmy przez roshamuul bez zabijania potworków a tam lepiej uważać bo nie trudno paść :D

Opublikowano

Zacząłem grać w niedziele robię projekt FACC Sorc, a przynajmniej do czasu aż będę miał mniej nauki żeby ponołlajfić :P

Będę pisał gdzie expiłem żeby każdy FACC Sorc mógł wiedzieć gdzie expic !

0 - 8 Lvl Dawnport

8 - 19 Trolle Venore

19 - 23 Amazon Camp Venore

23 - 33+ Facc Tomb

amvztf.jpg

bzic5e.jpg

s2qu06.jpg

04krxq.jpg

dk51tj.jpg

Opublikowano

http://allegro.pl/tibia-guardia-harmonia-nerana-100k-5-min-1000x100-i4768019876.html

Zresztą, z Wami dyskusja nie ma sensu, Wy sobie wolicie grać na jakimś śmierdzącym realu który CAŁKOWICIE stracił klimat exp/pvp, ze względu na właśnie boty. Po prostu wrzucając tego screena chciałem się pochwalić kontem którego które praktycznie jest więcej warte niż połowa tych waszych 100 leveli ;]] Zresztą Wy pisząc takie bzdury w moją stronę zapewne nie wiecie jaki klimat panuje na rpg 7.4 otsie więc cichutko ;)

 

nie wiem jak Ty, ale zobacz komentarze na allegro, scam jak ich mało. Normalna cena to 20-25zł/1kk

 

Wbity 93 lvl, bo nie bociłem przez 3 dni.

 

PS szkoda, że server zwalił akcję z eventem. Miałem 12 charów i byłby profit 1kk a tak nie ma żadnego.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Wiem właśnie, co polecasz ? Spellbook czy jakas demonke ?

Spellbook, tam i tak nic nie biją na tym lvl.

PS. Też zaczynam grać, jednak na Elysi Kenorze  :P.

Postać bot:

2716914159949241269263.png

 

7165314159949251269263.png

 

4338114159949251269263.png

2505214159949261269263.png

 

Na Elysi Kenorze nie zamierzam bocić tylko expić w wolnych chwilach, ta postać ma już z 4 lata więc chce z niej wycisnąć jak najwięcej.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Skromny loot, waży zaledwie 10k oz. xP

 

9246214160581661122358.png

 

Ani 1 dolla :(

 

Zmieniam boty na wirtualne maszyny z vwamer tak więc będę mógł na noc je stawiać :) + ustawię do main eka screenshotera

 

#edyt

 

wkrótce dodam jeszcze inne looty z moich noob charów

 

Balance: o4JsOM2.png byłoby 3kk ale pożyczyłem dla kolegi.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Witajcie a tutaj screeny zrobione przez ssLib.lua

 

86lvl:

 

9182514160777321122358.jpg

 

Więcej nie mam gdyż są to same czarne tła.

 

Z powodu ZMINIMALIZOWANEJ TIBII KURCZĘ SZKODA NA PRAWDĘ.

 

Nie działa mi Xenobot crack na wirtualnej maszynie dlatego niestety nie będę mógł stawiać bota na noc :(

 

Pozdrawiam jakiś słaby screenshoter:

 

5c2d6f5538.png

 

Zdjęc prawidłowych 9 na 30 ileś

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Witajcie a tutaj screeny zrobione przez ssLib.lua

 

86lvl:

 

9182514160777321122358.jpg

 

Więcej nie mam gdyż są to same czarne tła.

 

Z powodu ZMINIMALIZOWANEJ TIBII KURCZĘ SZKODA NA PRAWDĘ.

 

Nie działa mi Xenobot crack na wirtualnej maszynie dlatego niestety nie będę mógł stawiać bota na noc :(

 

Pozdrawiam jakiś słaby screenshoter:

 

6302014160783441122358.png

 

Zdjęc prawidłowych 9 na 30 ileś

Kurde, było pisać do mnie z prośbą o screenshoter'a.

 

 

--		//////////////////////////////////
--		//    ___                   _ 	//
--		//   / _ \                 (_)	//
--		//  / /_\ \_   ____ _ _ __  _ 	//
--		//  |  _  \ \ / / _` | '_ \| |	//
--		//  | | | |\ V / (_| | | | | |	//
--		//  \_| |_/ \_/ \__,_|_| |_|_|	//
--		//                            	//
--		//////////////////////////////////
---------------------------------------------------------------
------------------------  SETTINGS  ---------------------------
---------------------------------------------------------------
	LevelUp   	= true -- Will take a screenshot when leveling up
	Death		= false-- Will take a screenshot upon death
	Stamina		= true -- Will take a screenshot if below 14:00 stamina
	Skull		= false -- Will take a screenshot when you get a skull
---------------------------------------------------------------
-------------  DO NOT CHANGE ANYTHING BELOW  ------------------
---------------------------------------------------------------
Level = Self.Level()
Name = Self.Name()

function takeScreenshot()
	if Name ~= Self.Name() then
		Level = Self.Level()
		Name = Self.Name()
	end
	if (LevelUp == true) then
		if Self.Level() > Level then
			wait(200)
			screenshot(Self.Name() ..  "_level_" .. Self.Level())
			wait(1000)
			Level = Self.Level()
		end
	end
	if (Death == true) then
		if Self.Health() == 0 then
			screenshot(Self.Name() .. "_death_" .. os.date("%H.%M"))
			wait(1000)
			Death = false
		end
	end
	if (Stamina == true) then
		if Self.Stamina() < 840 then
			screenshot(Self.Name() .. "_LowStamina_" .. os.date("%H.%M"))
			wait(1000)
			Stamina = false
		end
	end
	if (Skull == true) then
		if (Self.Skull() ~= 0) and (activeSkull == false) then
			screenshot(Self.Name() .. "_Skull_" .. os.date("%H.%M"))
			wait(1000)
			activeSkull = true
		elseif (Self.Skull() == 0) and (activeSkull == true) then
			activeSkull = false
		end
	end
end

while true do 
	takeScreenshot()
end

 

 

PS. Co ma wirtualna maszyna do bocenia w nocy xD?

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Kurde, było pisać do mnie z prośbą o screenshoter'a.

PS. Co ma wirtualna maszyna do bocenia w nocy xD?

 

Tibie się nie zminimalizują i wszystko będzie grało. Raz postawiłem na noc bota z 4 tylko 2 bociły - 1 padł, 1 siedział w YALAHAR Jak idiota stając 100% Depo-poty :(. ( postawiłem na mutated humany z myślą że jak wstane zobacze 100k profitu... )

A tak by nie było takich problemów :p

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...