Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po przerwie z Tibią powracam na razie only bot z paid skryptem od Solid Scripts.

 

 

Exp: 150-180k/h ( 2x )

Profit: 5-15k/h

 

#knight1 ma jeszcze msa,eda i palka głównie gram na MS&EK ale nie wiem czy nie grać jeszcze pallkiem

Balance: 2,2kk w samej kasie.

Outfits: full citizizen, i ten plague outfit ( tam gdzie trzeba plague mask i coś jeszcze )

 

 

 

EQ:

3844914149475831122358.png

 

 

Skills:

1467914149475831122358.png

 

2632514149475861122358.png

 

 

I mały hunt:

 

3678314149475861122358.png

Posiadam jeszcze 50 knighta z p setem/spike swordem i nie wiem gdzie go postawić - takie same serwery.

 

 

 

Również posiadam skończone 3 taski na piratów... Czy to nie takie dziwne?  466111407529114366506.png

Szkoda, ze nie masz pacc, bo byś mógł postawić tego 50 knighta na mutated.

btw jaki serwer ;d? Po świętach może pogram w Tibie to się dołączę, bo teraz hajsy oszczędzam.

8LTfBGw.jpg

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Makin zapraszam na Guardię, podaruję jakimś EQ na start, żeby tylko więcej ludzi przybyło na ten server.

 

Aktualnie planuję dobić 125 do końca Grudnia, i uzbierać kasy na 2 pacce.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Właśnie taki był zamiar, bo żadnego awansu nie było.

 

 

Wbity 88lvl ( brak screena ) nie robię ss z .lua skryptu

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Właśnie taki był zamiar, bo żadnego awansu nie było.

 

 

Wbity 88lvl ( brak screena ) nie robię ss z .lua skryptu

Chodziło o to, że nic nie widać na screenach, od eq po monstery i loot :P.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Pochwalę się całym lootem, który mam z tych 4 kont 15 listopada, także czekajcie :D.

 

EQ, już dałem swojego main kina w wyższych postach ;p

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Obecne looty:

 

 

Coryms:

7915914154803561122358.png

 

 

Rotworms:

OL7Of8Y.png

 

Rotworms & Orcs:

PUm5or6.png

 

Collector:

7UCDYnf.png

 

 

 

Oczywiście nie zdobyłem tego w 3dni, nie boce 24/7 tylko z 3h dziennie max.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

voiVigc.jpg

 

 

Takie tam, gramy sobie ekipą 15-20 osób na otsie 7.4, gdzie w dzień gra 500-600 osób :)

Prawdopodobnie będę więcej screenów z tego otsa wrzucał :)

Classicus.org jakby co :p

Opublikowano

126751415500392359253.jpg

 

 

Takie tam, gramy sobie ekipą 15-20 osób na otsie 7.4, gdzie w dzień gra 500-600 osób :)

Prawdopodobnie będę więcej screenów z tego otsa wrzucał :)

Classicus.org jakby co :P

 

 

Tu raczej sie chwali tylko z postaci na globalnej tibi .

Wiec rzekne bys wypierdalał.

Kogo obchodzi jakis gówniany OTS

Opublikowano

5544414155667721122358.jpg

 

omg...

 

dzisiejszy profit to ~150-200k podejrzewam

 

Zrobiłem dodatkowo 4 cashmakery, i jazda :D

 

Jutro wbijam 93lvl, wiem że mały ale padłem przez kick neta + straciłem blessy.

 

27h staminy left czyli jutro 12 h poboce tylko.

 

Balance: 9366514155668541122358.png

f1a327ea2f.png

Opublikowano

5544414155667721122358.jpg

 

omg...

 

dzisiejszy profit to ~150-200k podejrzewam

 

Zrobiłem dodatkowo 4 cashmakery, i jazda :D

 

Jutro wbijam 93lvl, wiem że mały ale padłem przez kick neta + straciłem blessy.

 

27h staminy left czyli jutro 12 h poboce tylko.

 

Balance: 9366514155668541122358.png

 

A ja głupi się ciesze bo zaniedługo do 200k dobije xD

76561198001815076.png
Opublikowano

Tu raczej sie chwali tylko z postaci na globalnej tibi .

Wiec rzekne bys wypierdalał.

Kogo obchodzi jakis gówniany OTS

chwalic?

co tu jest do chwalenia na real tibii? w momencie gdy na real tibii biegaja 500 levele, 100k kosztuje 1.30 na allegro, co to w ogole za tibia jest?

jestem pewien, ze jestem pionkeim tibijskim za czasow wlasnie tych wszystkich hotkeyi i reszty gownianych misiakow na ktorych mozesz biegac na swiecie tibijskim.

zapewne jakbys trafil na server bez hotkeyi, bys biegal caly dzien po rotwormach darashia, zbierajac na plate set. wiec juz zamknij morde, bo ten ots trzyma wiekszy poziom niz ten caly Wasz global xDD jeszcze jak mi raz kumpel opowiadal, ze jakis czas temu na real byly takie mnozniki, ze mozna bylo wyciagnac exp 5.5 to myslalem, ze padne xDD

Opublikowano

chwalic?

co tu jest do chwalenia na real tibii? w momencie gdy na real tibii biegaja 500 levele, 100k kosztuje 1.30 na allegro, co to w ogole za tibia jest?

jestem pewien, ze jestem pionkeim tibijskim za czasow wlasnie tych wszystkich hotkeyi i reszty gownianych misiakow na ktorych mozesz biegac na swiecie tibijskim.

zapewne jakbys trafil na server bez hotkeyi, bys biegal caly dzien po rotwormach darashia, zbierajac na plate set. wiec juz zamknij morde, bo ten ots trzyma wiekszy poziom niz ten caly Wasz global xDD jeszcze jak mi raz kumpel opowiadal, ze jakis czas temu na real byly takie mnozniki, ze mozna bylo wyciagnac exp 5.5 to myslalem, ze padne xDD

Szczerze to @Dehumanizated ma rację, nie zakładałem tego z myślą o marnych ots'ach.

100k kosztuje 1.30 na allegro? Znajdź mi taką aukcję.

To koszt golda w Tibi oznacza poziom serwera? Wow, nie wiedziałem.

Polecam zainstalować polską klawiaturę i  iść do działu Open Tibia Serwer.

@Genway

Nie będę marnować % na Ciebie więc edytuje ten post.

http://scr.hu/37pe/kewo5

Widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem leżą daleko.

Poza tym nie przyjmujesz do siebie, że to nie jest dział OTS tylko Real, kolejny dowód na to, że czytanie ze zrozumieniem jest ciężkie dla niektórych.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

chwalic?

co tu jest do chwalenia na real tibii? w momencie gdy na real tibii biegaja 500 levele, 100k kosztuje 1.30 na allegro, co to w ogole za tibia jest?

jestem pewien, ze jestem pionkeim tibijskim za czasow wlasnie tych wszystkich hotkeyi i reszty gownianych misiakow na ktorych mozesz biegac na swiecie tibijskim.

zapewne jakbys trafil na server bez hotkeyi, bys biegal caly dzien po rotwormach darashia, zbierajac na plate set. wiec juz zamknij morde, bo ten ots trzyma wiekszy poziom niz ten caly Wasz global xDD jeszcze jak mi raz kumpel opowiadal, ze jakis czas temu na real byly takie mnozniki, ze mozna bylo wyciagnac exp 5.5 to myslalem, ze padne xDD

 

Szczerze to nie chce mi sie tego nawet komentowac , wyjasnie ci tylko , ze racja biegaja nawet 700tne levele :) Ale gra ma az 17 lat.

Zreszta mniemam ,ze nie osiagnales nic w tej grze i nie powinienes sie wypowiadac tutaj wcale.

 

P.S - 5.5kk/h? Pfff 8.1 miałem :)

Opublikowano

Jappp** Skrypt ustawiony na 1k gp -> leave a on mógł tylko 900 zmieścić i przez 3 godzinki nie wracał się RIP.

 

Profit na dzisiaj 120-150k

 

Staminki już jest z 23h na 4 kontach, a 4 inne konta zostaną po 13 listopada włączone

 

 

poprawiłem profit :3

 

 

Mój balance ( przesłałem wszystkie gp'ki które miałem z cashmakerów )

 

 

4I5PLUV.png

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...