Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jc51.png

 

 

I jeszcze się pochwalę zyskiem z trapowania. Kamyków było o wiele więcej ale już sprzedałem część. =)

Co do zdobytego złota z trupów to miałem pecha trafiać na świeżo postawione boty lub takie które wróciły po zdeponowaniu loota.

W efekcie chyba jakieś 4-5k zaledwie spadło. 

 

532x.png

 

 

Teraz mam zamiar to szybko opchnąć i całą uzyskaną kwotę przeznaczyć na skup addonowych itemków z nadzieją na jej pomnożenie. :P

Tak btw to Cipsoft mógłby pomyśleć nad stworzeniem broni do fista

Opublikowano

Moja Przygoda z Quilia:

 

PALLEK                 SOREK

attachicon.gif21v2.PNG                      attachicon.gif20.PNG

attachicon.gif22.PNG                          attachicon.gif25v2.PNG

attachicon.gif23.PNG                          attachicon.gif26.PNG

attachicon.gif26pall.PNG                    attachicon.gif27.PNG

attachicon.gif27pa.PNG

attachicon.gif29.PNG

attachicon.gif31.PNG

attachicon.gif33.PNG

attachicon.gif1bot.PNG

attachicon.gif4.PNG

attachicon.gif39.PNG

attachicon.gif1hunt.PNG

attachicon.gif40.PNG

attachicon.gif41.PNG

attachicon.gifflask.PNG

attachicon.gif2flask.PNG

hehehe Lee Tong. Razem w gildii byliśmy :D u Dyuki xD

                                                                     graphic.png

Opublikowano

kto powiedział, że sorkiem na faccu nie da się pg zrobic :D

 

post-385897-0-49610900-1411292684_thumb.png

Opublikowano

Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia z linijką osięgniętego lvl ale od razu po zrobiłem ;)
post-216847-0-75670700-1411573199_thumb.jpg

Po zabiciu ponad 300 tarantuli wpadłem na pomysł aby wziąć Tarantula task -.- Geniusz ze mnie. A tu w trakcie wbijania zadania 32 lvl ;)post-216847-0-91001100-1411573260_thumb.jpg

35205.jpg

 

6560.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...