Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Spaxor 

 

no to my podobnie robimy, ale pomijamy narazie element z dolurowywaniem bo przy 1300hp łatwo można zakończyć hunta w temple

nwm. często chodzimy na hunty w 3 i zawsze byliśmy na profit (może porostu mieliśmy farta)
:)

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@o0mar0o

 

Wiesz.. profit jest zawsze, ale mi tutaj chodzi o PROFIT, a nie proficik 50 czy 100k xD

 

btw. dobra, mniej pisania więcej screenów :P później coś wstawię

 

 

 

#edit

myślę nad ponownym zakupem premium casta i używanie go 'publicznie', co sądzicie o tym pomyśle? ;)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

@o0mar0o

 

Wiesz.. profit jest zawsze, ale mi tutaj chodzi o PROFIT, a nie proficik 50 czy 100k xD

 

btw. dobra, mniej pisania więcej screenów :P później coś wstawię

 

 

 

#edit

myślę nad ponownym zakupem premium casta i używanie go 'publicznie', co sądzicie o tym pomyśle? ;)

Jak kupujesz to wiesz od kogo :D.

Opublikowano

Czemu zamazałeś nick koledze "Dark Spire"?

Hahaha XDDD poprawiłeś mi humor, dzięki ziomuś. Akurat ciężko dzisiaj było. Poprawione. ;)

Opublikowano

The Pale Count

337591409767254309333.png

 

 

No cóż.. częsty widok, zwłaszcza gdy huncę.

434821409767067309333.png

 

Złapałem sobie kunia ;d

286381409767067309333.png

 

Zdobyłem trochę lvla

739601409767067309333.png

 

I kilka achievementów

445731409767067309333.png

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

@magram12

Sam umiem tylko na BBota, Winda używam od niedawna i jeszcze nie ogarnąłem wszystkiego

Te na Soule i Demony są z forum, ale kolega rzucił mi je za darmo ;d

Opublikowano

@magram12

 

Sam umiem tylko na BBota, Winda używam od niedawna i jeszcze nie ogarnąłem wszystkiego

Te na Soule i Demony są z forum, ale kolega rzucił mi je za darmo ;d

Kk spoko , dzięki. A masz może jakies skrypty na 91 ms ? lub linki ?

Świdwin stacja kolejowa


 


KOSOVO NIE JEST SERBSKIE.

Opublikowano

nie bardzo, chyba że na BBota

bo wcześniej używałem właśnie jego

 

na 90 możesz poszukać na waterki ph na forum.

Opublikowano

nie bardzo, chyba że na BBota

bo wcześniej używałem właśnie jego

 

na 90 możesz poszukać na waterki ph na forum.

 

A ty kupujesz licencje na windbota czy jest jakis sposob na bugowanie tego triala ?

Świdwin stacja kolejowa


 


KOSOVO NIE JEST SERBSKIE.

Opublikowano

@magram12

Wszystko znajduje się tutaj.

http://windbotscripts.com
A co do snapshotów na virtualnej maszynie to czekam na licencję i postaram się to ogarnąć, jak sposób będzie działał napisze poradnik jak to zrobić chociaż póki co wydaje mi się to czarną magią.

 

I mój stan postaci z 28.07.2014r.

 

11dexyn.png

ACtcgLt.png

GhqMeTl.png

66j32w.jpg
 
Sprawdź mój tutorial na temat demonbuddy!

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

Opublikowano

@magram12

Wszystko znajduje się tutaj.

http://windbotscripts.com
A co do snapshotów na virtualnej maszynie to czekam na licencję i postaram się to ogarnąć, jak sposób będzie działał napisze poradnik jak to zrobić chociaż póki co wydaje mi się to czarną magią.

 

I mój stan postaci z 28.07.2014r.

 

18924140993554454330.png

67131140993554454330.png

54457140993554454330.png

 

Nie jest to ciężkie sam miałem robić tutorial, ale administracja mpc najwidoczniej mnie nie lubi i dała bana z tytułu #bo_mogę ;v

Opublikowano

@magram12

 

niestety nie, do takiego lvla używałem BBota

Winda używam od około 135-140 lvla

poszukaj na foum bota, na 110lvlu może dasz radę na Ice Witch Temple na Svar ale pewny nie jestem.

Opublikowano

Moja Przygoda z Quilia:

 

PALLEK                 SOREK

post-572905-0-24270500-1410447468.png                      post-572905-0-82661800-1410512021.png

post-572905-0-88942100-1410447474.png                          post-572905-0-44545800-1410512022.png

post-572905-0-53510300-1410447490.png                          post-572905-0-91227200-1410512022.png

post-572905-0-99799100-1410447498.png                    post-572905-0-94117300-1411053434.png

post-572905-0-99921200-1410447510.png

post-572905-0-72639900-1410447521.png

post-572905-0-79336000-1410447532.png

post-572905-0-83275500-1410447545.png

post-572905-0-91056200-1410465754.png

post-572905-0-71415000-1410512007.png

post-572905-0-69062000-1410734411.png

post-572905-0-98208500-1410734422.png

post-572905-0-96970100-1410985788.png

post-572905-0-70526500-1410985791.png

post-572905-0-58940400-1410985798.png

post-572905-0-39614700-1410985801.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...