Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PWNED! xD

Gość pewnie warna dostanie bo nie napisał tego słłłitaaśniee! :D

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

HAHAHHAHAAHAHAHAHa

jaki koles hahahahahahaha

no normalnie niemoge hahahahaha ;D

nie mgoe z takiej wiary hahahahahaha

i koles to jeszcze nie poprawil pomorze HAHAHAHAHAHAHAHAHAH xD

Opublikowano
Tak?

on cie chyba nie wołał xD

 

@Wd mnie określił sytuacje ;PP

Opublikowano
poszukaj na forum sposób na znaczki. Opcja Szukaj smile.gif

 

a oto odpowiedz

 

@UP

 

O ile mi wiadomo nie wolno reklamować innych forów...

 

 

 

Wprowadziles mnie w bład :(xD

dwislakrakow88810.jpg

w320.png

Po 1000 poscie zaczynam udzielać sie na forum

Spam Connecting People
Opublikowano
Mam inteligencje po Matce,masz racje...Jest wykładowczynią na uniwersytecie jagiellońskim. w USA!

"zal" to słowo zachowaj dla siebie.

"dzieci neo" znasz znaczenie tego określenia czy tak sobie napierdalasz bezwiednie?

"100% napinka dziecko do podstawuwki ty chodzisz??" - Kali chcieć pić,kurwa znasz coś takiego jak poprawna składnia zdania?

"bueehehe IDIOTA! przez I!" - twoje argumenty i wyzwiska są tak żałosne jak ty sam.

"Mirnoto Umysłowa." - powtazasz się.

 

Troche kultury skurwysynu.

 

łał:D

 

no w Usa uniwersytet..:D Jagielloński^^

a moja mama to Shui Thai:D

Usunięto. Regulamin obowiązuje posty/tematy jak i sygnaturę.

Opublikowano

OdbytowyGrzyb

 

Witam zamierzam kupić psa(nie sukę) i zastanawiam się nad Owczarkiem niemieckim ( i39(.)tinypic(.)com/33vluh1.jpg USUN NAWIASY(.) ) a Labradorem retriverem ( i39(.)tinypic(.)com/313omtl.jpg USUN NAWIASY(.)) .

Pies będzie na powietrzu otwartym,domu (nie w mieszkaniu,bloku).

Chciałbym poznać opnię właścicieli owych psów.

 

PS: Proszę o nie pisanie postów typu : następny durny temat, spam,żal,moj nr buta to 99,ch*j mnie to boli(ta opcja zostala zawarta w sondzie ). Bardzo zalerzy mi na opini doświadczonych posiadaczy owych psów a nie na postach tego typu.

 

Pozdrawiam

Odbytowy!

 

@edit

Interesuja mnie tylko te rasy! nie pisać postów typu ''kub sopie zufia bo fajny lub bultoka''.

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?s=&sh...st&p=238832

 

pilarix

 

A ja kurwa mam chomika i jestem z niego dumny, biega w kółko :)

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?s=&sh...st&p=239103

 

:D

Opublikowano
jestes uposledzony Medatorów do jest skrut dzieciaku..

 

a mugłby popatrz słowa w słowniku idiotko:)

 

mowie w rodz. zenskim bo nie masz koles jaj:)

 

PM By Nutte_

Bez przekręcania,jak to on zrobił,żeby być kul.

http://debilneforum.net/

 

Opublikowano
Hej,

co myslicie o tej aukcji?

<<<<<ALLEGRO.PL>>>>>>

Ja mysle ze to jakies oszustwo

czy ktos by mi mugl znales taka piosenke na internecie?

po co to kupować jak masz to na jutjub.kim ... zaraz to znajde ,bo gdzie to mialem ostatnio ;D
Chodziło o youtube.com oczywiście. :)
zna ktos jakies strony co maja podobne dzwieki bo ten jutjub.kim mi nie dziala

 

 

 

 

@up Wiesz teoretycznie to możliwe hakowanie jest nie legalne bo włamujesz się na baze K2 ale w praktyce Ci gówno zrobią :P Nie znam kolesia do którego by Szanowna psiarnia zapukała :D Po prostu to był jakiś noob który się wkurzył że hakujesz i myślał że tak Cię przestraszy :D Gdyby K2 miało zgłaszać to na policję i do każdego kto hakował by pieski pukały to policja by miała bardzo dużo zajęcia :D a K2 by musiało mieć tyle ludzi co w Chinach mieszka :D
Hackując w WR włamujecie się do K2, więc uważajcie. :D

 

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano
23.04 16:56 = To forum nie jest jak kiedys, roi sie tu od neo kidow takich jak malconse, ktory nic nie wie, spamuje i jest ciota.. Skoro mam dostawac od tej cipki bany bez powodu.. zegnam.

POdbis BLaysera hahaha

@

2 GAzeta

3 jak gazeta nieprzyjmnie to OKNA

4.Wkurwianie suki muzyką na fulla i spuszczaniem powietrza z opon i itp sprayem dom pobazgraj poproś kumpli żeby zjebali jej antene z dachu

 

ale pomysły

 

 

Mu hahaha

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...