Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I want cookie! Tasty cookie with chocolate! Nie będę się ukrywała dłużej , może nawet ktoś z was mnie przyłapał na tym że napisałam w damskiej formie , ale szybko edytowałam. Hehe co zong? Wiecie dlaczego to robiłam? No ... w sumie to tylko wy , chłopaki się w to bawicie ( mam nadzieje że nie jestem sama ) i trudno by było się do was dostac , dlatego sobie postawiłam za cel udawanie chłopaka. Z czasem ... pisałam głupie posty jako chłopak ale potem już się nauczyłam i teraz jest lepiej ... mrrr

 

@ edit

 

-.- a z kim piszę od 2 tygodni? ... głuptasie ....

Opublikowano

Aha...

 

Dasz mi gg? :>

 

@edit

 

Na X-Fire! GG nie mam :<

Opublikowano

Owned się podniecił ^^

 

 

Praza coś nie wierzę , że ty dziewczyna :P

napisz mi na PW swoje GG i give me ur Photos

 

 

@Phi .. ja prosić nie będę ;)

będziesz chciał / chciała to pokażesz ... to zależy od ciebie

o.O nie będę się narzucał

Opublikowano

Przede wszystkim photos ^^

 

@down

 

Plośe Će bajdzo

 

@edit2

 

Ćo mam srobić?

Opublikowano

Hmm .... a po co wam? Hmm ... musicie załużyc ... jak ładnie poprosicie ... nie ... coś musicie zrobic. Admini , zmiencie mi nick na Prażynka

 

@ guptasek

nie

 

@edit2

@guptasek

z przytupem

@edit3

nie wiem ... kombinuj

Opublikowano

Tia, teraz banda napalencow bedzie prosila o gg i foty :) Ciekawe czy gra warta swieczki ^^

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

hmmm, coś wątpie w "Prażynkę" :P.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Me to ^^

no ale to i tak niczego nie zmienia .. o.O

chyba , że kogoś będzie podniecać teraz rozmowa z Dawnym Prazą a teraz Prażynką .. Coś ala transwestyta o.O"

 

 

@Down hmm.. nie ?

nie widzę tego ? ..

 

co to za tajemnica lol ... jak dla mnie to nie ma różnicy czy użytkownik jest chłopakiem / dziewczyną .. ważne żeby był spoko .. o.O

 

 

@Owned! -- cicho ty napalony ogierze :P ^^

Opublikowano

"hmmm, coś wątpie w "Prażynkę" tongue.gif. "

 

Eee tam...nie znacie się..:P

Opublikowano

Mentor stfu =) x* ...nie źle -.^

 

Pss.. Mamy kolejną kobitę tu: Mlody22 (teraz czytaj Mloda22) tjaa :>

Opublikowano

Up .. tak , tak ^^ od kiedy Młody jest dziewczyną ? ^^^

 

 

@Ment0r kto się napalił ten się napalił ... :P

 

 

 

 

 

@Down tia ...

Opublikowano

Prażynka jest rzeczywiscie dziewczyna... sam sie o tym przekonalem :) a reszta to za pewne fake i chęć podlizania sie ;p

 

Opublikowano

Jakiś super owner wywalił temat..w regulaminie nic nie wyczytałem..i tak btw : to są pogaduszki...

Opublikowano
TO WYPIERDALAJ Z TEGO FORUM ... A NA TYM FORUM jestem od 2007 r .. ale do tamtego accounta nie pamiętam passów bo dawno nie wchodziłem 2000+ postów

 

I EdtYTUJ JEBANY BOCIE

@down i po huj spamujesz ??? opcja edit się kłania

 

Bawi mnie On =]

2k postów? ^^

bot Wy myślicie ze to przezwisko? flyffemotka.gif

Opublikowano
oto skan:Niby ma wiry ale kaspersky nie wykrywa a on jest najlepzy

@@sorka jak mam dodac skana znaczy zrobilem skreenschota ale jak go tu ddac

 

 

co to ma być?

 

Opublikowano

@Up

Na tym rotfla zaliczyłem ;D

@EDIT zobaczymy jakiś był by z ciebie kozak jak byś zajechał do gdyni lub pod mój blok kozaczku za dyche sam bym cie najebał jako iż mam 14 lat ^^

 

 

Opublikowano

bym cie najebał jako iż mam 14 lat ^^

 

 

hahahahaahaha, koleś kozak jak cholera ^^

 

 

@Down

Jak licealista super mega cienias to się nie dziw ;P

368216.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...